AKTUALNOŚCI

Spotkanie Wigilijne Royal Dance Center

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi Świętami Bożego Narodzenia Studio Tańca Royal Dance Center, jak co roku, organizuje spotkanie wigilijne, które zaplanowane zostało na 17 grudnia br. w siedzibie Studia w Opolu tj. przy ul. Książąt Opolskich 48-50. Serdecznie zapraszamy zatem dzieci i młodzież, które uczęszczają na zajęcia do Studia w godzinach od 16.00 do 19.00 na świąteczne spotkanie, podczas którego zaplanowane zostały warsztaty bożonarodzeniowe, po których chcielibyśmy całą grupą taneczną RDC skosztować potraw wigilijnych, przygotowanych specjalnie na tę okazję i spędzić razem ten wyjątkowy przedświąteczny czas.


Z uwagi na kwestie organizacyjne, bardzo prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu Państwa dzieci w terminie do 13 grudnia br. Można to zrobić:

  • drogą mailową (adres: biuro@royaldancecenter.pl) w treści maila podając imię i nazwisko, wiek i tel. do kontaktu do rodzica dziecka
  • wypełniając i podpisując karteczkę informacyjną, która będzie dostępna w recepcji RDC w Opolu oraz dostępna u osób odpowiedzialnych za organizację zajęć w Głubczycach, Głogówku i Zawiści.


Mile będą widziane napoje (woda, soki), słodkości wigilijne (ciasta, pierniczki, ciasteczka) lub potrawy świąteczne wg uznania - prosimy w mailu lub na karteczce zaznaczyć chęć włączenia się w przygotowanie poczęstunku. Recepcja Studia będzie w tej sprawie z Państwem w kontakcie.


I jeszcze bardzo ważna informacja: Spotkanie wigilijne organizowane jest dla tancerzy ze wszystkich oddziałów Studia. Zapewniamy opiekę nad dziećmi, jednak w przypadku dzieci poniżej 4-go roku życia możliwy jest udział dziecka pod opieką jednego z rodziców. W takim przypadku prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej opcji.