AKTUALNOŚCI

Sukcesy naszych tancerzy na IV Opolskim Festiwalu Tańca

24-26 listopada 2017 w Opolu odbył się IV Opolski Festiwal Tańca. Łącznie tancerze Royal Dance Center wywalczyli 29 medali: Międzynarodowy Turniej Tańca 18 medali (9 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe) oraz Bitwy Taneczne 11 medali (5 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe). Ogromne brawa dla wszystkich tancerzy Royal Dance Center oraz dla trenerów: Tomasz Nawrocki, Anna Nawrocka oraz dla młodszego trenera Natalii Kawy.


Sukcesy z Międzynarodowego Turnieju Tańca IV  Edycji Opolskiego Festiwalu Tańca

Złote medale


  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Tap Dance Solistki 11- –Cichocka Hanna– trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Performing Arts Improvisation Solistki 11- –Hanna Cichocka– trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 11- –Kozioł Martyna – trener Anna Nawrocka
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Soliści Open 11- –Szejner Aleksander– trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Wójcik Wiktoria– trener Kawa Natalia
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 12-15 lat –Luiza Lelińska– trener Anna Nawrocka
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Duety Open 12-15 lat –Lelińska Luiza i Oliwia Prus – trener Anna Nawrocka
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Caribbean Show Solistki 12-15 lat –Paulina Piekarz, „Śnieżka”– trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Tap Dance Solistki Open 16+ –Sobczak Magdalena– trener Tomasz Nawrocki


Srebrne medale


  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Tap Dance Solistki 11- –Wiktoria Słodowicka– trener Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Caribbean Show Solistki 11- –Julia Partyka, „Hunter” – trener Anna Nawrocka
  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Pawlik Aleksandra– trener Kawa Natalia
  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Duety 11- –Sowa Dominika i Kozioł Agata – trener Anna Nawrocka
  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Modern Solistki Open 16+ –Judyta Pakulska– trener Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Jazz Dance Solistki Open 16+ –Pakulska Judyta – trener Tomasz Nawrocki


Brązowe medale


  • II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Duety 11- –Kowalczyk Wiktoria i Larska Dominika– trener Anna Nawrocka
  • II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Rosińska Julianna– trener Kawa Natalia
  • II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 12-15 lat –Paulina Piekarz– trener Anna Nawrocka


Finaliści


  • 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Cichocka Hanna– trener Anna Nawrocka
  • 5 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Bochen Victoria– trener Kawa Natalia
  • 5 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Modern Solistki 11- – Cichocka Hanna– trener Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 12-15 lat –Oliwia Prus– trener Anna Nawrocka
  • 6 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Rosa Laura– trener Kawa Natalia
  • 6 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 11- –Partyka Julia– trener Anna Nawrocka
  • 7 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Marmon Julia– trener Kawa Natalia
  • 7 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Open 12-15 lat –Maja Grygierczyk– trener Anna Nawrocka
  • 8 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Wodausch Lea– trener Anna Nawrocka
  • 9 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Larska Dominika– trener Anna Nawrocka
  • 10 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Shines Solistki Debiuty 11- –Kapusta Weronika– trener Anna Nawrocka


Pozostałe sukcesy


  • 10 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Performing Arts Improvisation Solistki 12-15 lat –Luiza Lelińska– trener Tomasz Nawrocki
  • 13 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Performing Arts Improvisation Solistki 12-15 lat –Paulina Piekarz– trener Tomasz Nawrocki


Sukcesy z Bitew Tanecznych w trakcie IV edycji Opolskiego Festiwalu Tańca


Złote medale


  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 15- –Rafał Nozdryn-Płotnicki– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Tap Dance Solo 15- – Joanna Nozdryn-Płotnicka– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Contemporary Solo 15- – Bednarski Marcel– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Contemporary Solo 16+ – Pakulska Judyta– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 16+ – Kawa Natalia– improwizacja – trener Anna Nawrocka


Srebrne medale


  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Jazz Dance Solo 11- – Joanna Nozdryn- Płotnicka– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Tap Dance Solo 15- – Anna Nozdryn-Płotnicka– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 16+ – Janiec Martyna– improwizacja – trener Anna Nawrocka


Brązowe medale


  • II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 15- –Bednarski Marcel– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Tap Dance Solo 15- –Rafał Nozdryn-Płotnicki– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzostwo na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 16+ - Pakulska Judyta– improwizacja – trener Anna Nawrocka


Finaliści


  • 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 15- –Anna Nozdryn-Płotnicka– improwizacja – trener Anna Nawrocka
  • 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Tap Dance Solo 15- – Cichocka Hanna– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Tap Dance Solo 15- – Sobczak Magdalena– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Contemporary Solo 15- – Piekarz Paulina– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Contemporary Solo 16+ – Kozołub Joanna– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Salsa Solo 16+ – Haładus Dominika– improwizacja – trener Anna Nawrocka
  • 4 miejsce na IV Opolskim Festiwalu Tańca w kategorii Battle Jazz Dance Solo 16+ – Kawa Natalia– improwizacja – trener Tomasz Nawrocki