Anastasiya Sarkisyan

 Taniec towarzyski - Latino Solo - Taniec Użytkowy - Pilates


Anastasiya Sarkisyan


To bardzo doświadczona trener i choreograf ukraińskiego pochodzenia - ponad 15 lat doświadczenia. Pracowała w przedszkolach i szkołach miejskich jako trener i choreograf. Jednak główną częścią jej działalności było szkolenie tancerzy sportowych w prywatnych klubach i szkołach tańca - na swoim końcie ma wielu laureatów i zwycięzców konkursów tańca towarzyskiego.

 

Jako tancerka uczestniczyła w wielu międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego w kategoriach młodzieżowych, a później dorosłych.  Laureatka konkursów ogólnoukraińskich w stylu latynoamerykańskim, wicemistrzyni konkursów regionalnych na Ukrainie, brązowa medalistka mistrzostw Charkowa.

 

Zwyciężczyni konkursu 5 DANCE LATIN IDO w kategorii dorosłych w Atenach/Grecja, srebrna medalistka turnieju Zeus Open, Ateny/Grecja, finalistka międzynarodowych zawodów Athens Dance Sport Open i wielu innych turniejów i konkursów tanecznych.

 

Anastasiya z wykształcenia jest tancerzem klasycznym i choreografem baletowym jednak za specjalizację wybrała szeroko rozumiany towarzyski taniec sportowy (International Latin and Ballroom dancing). Chetnie realizuje się również w takich stylach jak: American smooth, American rhythm, Salsa, Bachata czy Kizomba. W naszej szkole prowadzi również zajęcia Fitness, Pilates i Stretching.