Royal Dance Center dla DZIECI


OFERTA ZAJĘĆ DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH


Twój maluszek radośnie podskakuje i tańczy do muzyki, którą usłyszy? A ty zastanawiasz się czy w ogóle są zajęcia dla tak małych tancerzy?

 

Otóż tak, w naszej szkole prowadzimy zajęcia z zakresu Ruchy Kreatywnego, Baby Baletu, Gimnastyki, Fundamentów Tańca oraz Podstaw Baletu.

 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno zajęcia otwarte, które poprzez zabawę wprowadzą młodego człowieka w świat tańca oraz Zespół Taneczny Royalki w którym nie pomijając aspektu zabawy dzieci poznają fundamenty tańca , baletu oraz uczą się podstawowych elementów gimnastycznych. Celem Zespołu Tanecznego Royalki jest przygotowanie dzieci do występów artystycznych.

ZAJĘCIA TANECZNE dedykowane dla dzieci w wieku 3-7 lat

ODDZIAŁ OPOLE

ODDZIAŁ GŁUBCZYCE

ODDZIAŁ GŁOGÓWEK

ZAJĘCIA TANECZNE dedykowane dla dzieci w wieku 7-9 lat

ODDZIAŁ OPOLE

ZESPÓŁ TANECZNY "ROYALKI"

w calu dołączenia do zespołu prosimy o kontakt z recepcją studia osobiście lub pod numerem telefonu 882 403 058

 

Zajecia odbywają się dwa razy w tygodniu:

 • Wtorki: 17:00-18:00 - Taniec (Choreorgafia)
 • Czwartki: 16:15-17:15 - Taniec (Technika Tańca)
 • Czwartki: 17:20-18:20 - Akrobatyka/Gimnastyka

ODDZIAŁ GŁUBCZYCE

ODDZIAŁ GŁOGÓWEK

OFERTA ZAJĘĆ DLA DZIECI (8 -12 LAT)


Twoje dziecko ma niezrównane pokłady energii? Zależy ci na wypracowaniu zdrowych nawyków, konsekwencji, pracy zespołowej? Chcesz by było sprawne fizycznie? Silne i elastyczne, a przy tym by świetnie się bawiło i uczyło się tańczyć od najlepszych pedagogów i nauczycieli tańca? Nasza szkoła to świetny wybór!

 

Zapraszamy zapoznaj się z bogatą ofertą zajęć tanecznych dla Twojego dziecka:

  Zajęcia dzieciom w wieku 8-12 lat

  Wielostylowy rozwój dziecka? Czy to możliwe? Czy to nie za dużo?!

   

  Spokojnie... Nasi pedagodzy wprowadzą, każdego wychowanka w Świat Tańca w łagodny i przystępny sposób. Osoby początkujące w programie edukacyjnym mają możliwość skorzystania i spróbowania praktycznie każdego stylu czy techniki tańca. Wiemy, że jest to ważne bo wyobrażenia rodziców niestety czesto mijają się z tym czego chce dziecko, a to ono ma być szczęśliwe i uczęszczać na zajęcia z chęcią. 

  Dlaczego warto rozwijać się wszechstronnie?

  Film z zajęć tanecznych z Panem Tomkiem - materiał archiwalny

  Jak uczymy?

   

  W naszej szkole uczymy w sposób metodyczny, lekki i przyjemny. Wiemy, że nie każdy zostanie mistrzem, a głównym celem jest radość z tańca oraz możliwość zaprezentowania się chociaż raz w roku przed publiczością - koncert na zakończenie sezonu, pikniki rodzinne, festyny, przeglądy taneczne i festiwale.

   

  Kto uczy w naszej szkole?

   

  Bez doświadczonej kadry trenerów i instruktorów nie może funkcjonować żadna dobra szkoła tańca. Dlatego nasi pedagodzy (pomimo faktu, iż w Polsce zawód instruktora tańca został uwolniony) posiadają uprawnienia nadane przez Ministra Kultury (ukończone 2-letnie państwowe kursy kwalifikacyjne instruktora tańca) oraz ukończone inne specjalistycze kursy i szkolenia. Bez tego fundamentu nie moglibyśmy stworzyć kompleksowego programu rozwoju dla naszych wychowanków ani budować z nimi dobrych relacji.

  Jak wyglądają zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat?

  Film z zajęć tanecznych z Panem Tomkiem - materiał archiwalny

  Moje dziecko ma talent! Co dalej?

   

  Każdy mądry rodzic pewnie zadawał sobie to pytanie wielokrotnie ... staramy się odpowiedzieć na to i inne pytania rzetelnie i obiektywnie. Wiemy, że indywidualne podejście oraz współpraca i utrzymanie dobrej relacji z rodzicem jest celem do sukcesu - szczęścia i rozwoju dziecka! Chcemy by dziecko rozwijało się i uczyło w tempie dostosowanym do swoich możliwości ruchowych i poznawczych. Dlatego może się zdarzyć, że któreś z dzieci zostanie w ciągu roku przeniesione do grupy na wyższym poziomie lub rodzicowi zostanie zaproponowna indywidualna ścieżka rozwoju, a co za tym idzie dodatkowe zajęcia i lekcje prywatne.

   

  Tancerze Royal Dance Center podczas występu na prestiżowym festiwalu tańca Festiwal de Cuba - Berlin 2018

  Choreografia: Tomasz Nawrocki

  Dzięki temu podejściu, zaufaniu i konsekwencji osiągamy niesamowite efekty z których wszyscy możemy się cieszyć! Efekty naszej wspólnej pracy możemy podziwiać na mistrzostwach rangi krajowej i międzynarodowej oraz prestiżowych konkursach i festiwalach.

   

  ZAPRASZAMY