High Heels


High heels to styl tańca w wysokich obcasach - szpilkach. Tańczyć w tym stylu może każdy... nie ważne czy jesteś doświadczoną tancerką czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem. High heels korzysta z wielu technik tańca, dlatego podczas zajęć skupiamy się na tym, by każdy element bardzo dokładnie omówić. Przekłada się to na poprawne technicznie wykonanie i jakość ruchu.

 

Każde spotkanie to nowa choreografia, dzięki której nauczysz się poruszać z klasą, uwolnisz zmysłowość i wzmocnisz pewność siebie! Wszystko to w rytmach popularnych i lubianych utworów. Każde spotkanie to nowe wyzwania, ale też praca nad swoim warsztatem tanecznym - uczysz się nowych elementów oraz szlifujesz te poznane na wcześniejszych lekcjach.

 

Najważniejsze, że cały czas tańczysz! Wiemy, że te zajęcia bardzo precyzyjnie trafiają w potrzeby każdej kobiety - dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

PLAN ZAJĘĆ HIGH HEELS

 

  • KONTYNUACJA - Środa - 18:40 do 20:10 
    (grupa zamknięta - o uczestnictwie decyduje instruktor - masz doświadczenie taneczne i chcesz dołączyć? napisz maila na
    biuro@royaldancecenter.pl)

 

Zajęcia prowadzi EDYTA ROKITA


Edyta specjalizuje się w stylach high heels oraz tańcu komercyjnym. Brała udział w wielu pokazach oraz nagraniach tanecznych, dzięki czemu zyskała ogromne doświadczenie sceniczne. Wielokrotnie występowała z artystami podczas ich koncertów oraz brała udział jako tancerka w nagraniach teledysków. 


Edyta to pedagog tańca przez duże "P" więc jeśli zależy Ci na metodycznym podejściu oraz cenisz sobie fachowość trenera, a do tego chcesz uczyć się w przyjaznej atmosferze zapraszamy Cię już dziś na zajęcia do Royal Dance Center!


Więcej informacji znajdziesz tutaj: EDYTA ROKITA