High Heels


High heels to styl tańca w wysokich obcasach - szpilkach. Tańczyć w tym stylu może każdy... nie ważne czy jesteś doświadczoną tancerką czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem. High heels korzysta z wielu technik tańca dlatego podczas zajęć skupiamy się na tym by każdy element bardzo dokładnie omówić. Przekłada się to na poprawne technicznie wykonanie i jakość ruchu.


Każde spotkanie to nowa choreografia, dzięki której nauczysz się poruszać z klasą, uwolnisz zmysłowość i wzmocnisz pewność siebie! Wszystko to w rytmach popularnych i lubianych utworów. Każde spotkanie to nowe wyzwania ale też praca nad swoim warsztatem tanecznym - uczysz się nowych elementów, a poznane na wcześniejszych lekcjach szlifujesz.


Najważniejsze, że cały czas tańczysz! Wiemy, że te zajęcia bardzo precyzyjnie trafiają w potrzeby każdej kobiety - dlatego nie zwlekaj zapisz się już dziś!

Zajęcia prowadzi EDYTA ROKITA

 

Edyta specjalizuje się w stylach high heels oraz tańcu komercyjnym. Brała udział w wielu pokazach oraz nagraniach tanecznych, dzięki czemu zyskała ogromne doświadczenie sceniczne. Wielokrotnie występowała z artystami podczas ich koncertów oraz brała udział jako tancerka w nagraniach teledysków. 

 

Edyta to pedagog tańca przez duże "P" więc jeśli zależy Ci na metodycznym podejściu oraz cenisz sobie fachowość trenera, a do tego chcesz uczyć się w przyjaznej atmosferze zapraszamy Cię już dziś na zajęcia do Royal Dance Center!

 

Więcej o trenerze znajdziesz tutaj: EDYTA ROKITA

PLAN ZAJĘĆ HIGH HEELS


  • Środa - 19:15 do 20:15 -  GRUPA ZAMKNIĘTA
  • Środa - 20:30 - 21:30 - NOWA GRUPA MOŻNA DOŁĄCZYĆ