Katarzyna Kochalska

 ZUMBA®


Katarzyna Kochalska


Katarzyna Kochalska to osoba, która całe życie była związana ze sportem i tańcem. Tańczy od dziecka, a jej wrodzona ciekawość zawsze pchała ją by spróbować czegoś nowego.

 

Po wielu latach aktywnej działalności tanecznej na scenach krajowych jak i międzynarodowych, postanowiła podzielić się swoją wiedzą i pasją. Od tej pory zaraża nią innych.

 

Jest dyplomowaną instruktorką tańca i fitnessu. Na swoim koncie ma wiele ukończonych kursów i szkoleń również z zakresu sportu i tańca dla małych dzieci. 

 

W 2013 roku otworzyła w Opolu pierwszy fitness klub dla dzieci -
Formini w którym przez wiele lat prowadziłą zajęcia z dziećmi typu taniec kreatywny, balet, fitness czy joga dla dzieci.


W 2014 roku Katarzyna została certyfikowanym instruktorem Zumby® i od tego momentu jej życie nabrało nowego „zumbowego” rozpędu. Z roku na rok przybywało Kasi szkoleń, począwszy od instruktora Zumba dla dzieci®, Zumba Step®, Aqua Zumba®, Zumba Toning®, STRONG Nation czy w końcu Zumba Gold®.

 

Pani Katarzyna była już nieraz zarówno organizatorem jak i instruktorem na licznych charytatywnych maratonach zumby, organizowała wyjazdy fitnessowe dla swoich klientów, pokazy i warsztaty Zumby jak również prowadziła wiele bezpłatnych zajęć dla mieszkańców Opola.

 

Od paru lat współpracuje z MOSiR Opole, a wynikiem tej współpracy są np. zajęcia Aqua Zumba® dla mieszkańców Opola na basenie Wodna Nuta, które cieszą się dużym zainteresowaniem lub Zumba® w Amfiteatrze w okresie wakacyjnym.

 

W ostatnich latach Pani Kasia rozpoczęła także współpracę z Centrum „Senior w Opolu”, dla którego prowadzi takie zajęcia Zumba Gold®.

 

Od grudnia 2021 mamy przyjemność współpracować z Panią Kasią w Royal Dance Center w Opolu.