SERDECZNIE ZAPRASZAMY do udziału w:

 

KRAJOWYCH MISTRZOSTWACH IDO TAP DANCE 
solo, duety, tria, małe grupy oraz formacje (szczegóły w regulaminie)


PUCHARZE POLSKI w Tańcu Nowoczesnym
solo, duety, grupy oraz formacje (szczegóły w regulaminie) 

Disco Dance, Hip-Hop, Jazz Dance, Modern, Performing Art Improvisation, Break Dance, Street Dance Show, Caribbian Show, Salsa, Salsa Shine, Bachata, Merengue, Synchrodancing, Inne Formy


 

ORGANIZATOR:

Niepubliczna Placówka Artystyczna Studio Tańca Royal Dance Center,

 

WSPÓŁORGANIZATORZY:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku,

Fundacja SPIN,

Polska Federacja Tańca,

Sekretariat Narodowy IDO w Polsce,

 

PATRONAT HONOROWY:

Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła,

Starosta powiatu prudnickiego Radosław Roszkowski,

Burmistrz Miasta i Gminy Głogówek Andrzej Kałamarz,

 

TERMIN:

14-15 kwietnia 2018 roku

 

MIEJSCE: 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku ul. Stefana Batorego 10

 

WSTĘP WOLNY

 


Szanowni Państwo,

Mam wielką przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim są Krajowe Mistrzostwa Polski w Tap Dance oraz Pucharze Polski w Tańcu Nowoczesnym, które odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku w dniach 14 - 15 kwietnia 2018 r. 


Dzięki współpracy z Sekretariatem Narodowym IDO w Polsce w Głogówku będziemy mogli gościć najlepszych  tancerzy stepu amerykańskiego z całego kraju, a dzięki organizacji Pucharu Polski w Tańcu Nowoczesnym spodziewamy się udziału licznego gorna tancerzy, którzy przyjadą do Głogówka nie tylko rywalizować ale także wymieniać się doświadczeniami z obszaru różnych gatunków i stylów tańca, a co za tym samym budować kulturę taneczną w kraju.

W dobie powszechnej komputeryzacji i cyfryzacji życia codziennego, edukacja i wychowanie poprzez taniec jest jednym ze sposobów zwiększenia aktywności fizycznej dzieci i młodzieży.

Dobry klimat, jaki wytworzył się wokół tańca w ostatnich latach w Polsce, a także potencjał, jaki drzemie w tej dyscyplinie warto ukierunkować zatem na jej rozwój. Taniec łączy pokolenia, wyzwala pozytywną energię, daje poczucie wartości i może także oferować rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dlatego też tegoroczne mistrzostwa KM IDO TAP DANCE oraz Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym to nie tylko zawody taneczne, lecz przede wszystkim święto tańca, podczas którego każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.


Nie pozostaje mi więc nic więcej jak życzyć tancerzom, trenerom i choreografom satysfakcji ze startów, a rodzinom i publiczności niesamowitych doznań estetycznych, wzruszeń i świetnej zabawy.


Do zobaczenia na parkiecie!

Tomasz Nawrocki

Patronat Honorowy

Patronat Medialny

Patronat Federacyjny

Sponsorzy

Oficjalny plakat KM IDO Tap Dance 2018

Oficjalny Plakat Pucharu Polski w Tańcu Nowoczesnym Głogówek 2018