ROYAL DANCE CAMP - Jarosławiec 2021


LETNI OBÓZ AKROBATYCZNO-TANECZNY - ROYAL DANCE CAMP 2021 -  Jarosławiec, Ośrodek Wczasowy "Marysieńka" - 18.07 - 27.07.2021

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w letnim obozie tanecznym w Jarosławcu (woj. Kujawsko Pomorskie). Wyjazd ma charakter integracyjny i jest przeznaczony zarówno dla doświadczonych tancerzy, jak i tych, którzy chcą postawić swoje pierwsze taneczne kroki. Mogą z nami także jechać osoby spoza Royal Dance Center – to dla nich świetna okazja, aby poznać naszych trenerów, instruktorów czy wychowanków oraz zarazić się od nich pasją do tańca.

Zapraszamy każdego, kto chce z nami przeżyć niezwykłą taneczną przygodę oraz miło spędzić wolny czas nad naszym pięknym Polskim Morzem!

Nasze wyjazdy przygotowujemy zawsze precyzyjnie dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ponad 16 lat doświadczenia, autorski program oraz indywidualne podejście do każdego wychowanka powoduje, że każdy wraca z obozu zadowolony i szczęśliwy!

W czasie obozu nasi tancerze poznają tajniki akrobatyki i gimnastyki oraz różnych stylów tańca, m.in. hip-hopu, tańca nowoczesnego, tańca jazzowego, tańca współczesnego, stepu amerykańskiego, tańców karaibskich oraz tańca klasycznego (style i techniki dopasowujemy do konkretnych grup zajęciowych poz względem wieku i poziomu zaawansowania). 

Wiemy jak ważna jest integracja naszych tancerzy sportowych, oraz jak ważne jest to by razem pracowali nad techniką i czerpali radość z tańca. Bardzo nas cieszy gdy dołączają do nas nowi tancerze. Dlatego obozy akrobatyczno-taneczne polecamy także początkującym tancerzom, bo to najlepszy początek przygody z tańcem jaki można sobie wymarzyć. W czasie całego turnusu zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie regularnych zajęć odbywających się raz w tygodniu przez okres ponad 3 miesięcy.

 

Wakacje to czas wypoczynku dla naszych dzieci dlatego pamiętamy o zabawie i innych aktywnościach. W wolnym od zajęć tanecznych czasie realizujemy program rekreacyjny: dyskoteki z karaoke, projekcje filmów, bitwy taneczne, plażowanie i morskie kąpiele. Na koniec turnusu organizujemy małą obozową Galę Tańca, podczas której wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania się w poznanych na obozie choreografiach.

Cennik:

 • 1845 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 500 zł lub całości kwoty do dnia 20.05.2021 r.
 • 1995 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 500 zł lub całości kwoty do dnia dniu 31.05.2021 r. 
 • 2145 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 500 zł lub całości kwoty po dniu 31.05.2021 r. Całość kwoty powinna być uiszczona najpóźniej 15.06.2021 roku.

Cena obejmuje:

 

 • ZAKWATEROWANIE:
  Ośrodek Wczasowo-Kolonijny ,,Marysieńka" oferuje naszym obozowiczom 97 miejsc w komfortowych pokojach 2,3,4 i 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (budynek Neptun).
 • WYŻYWIENIE:
  Całodzienne 3 posiłki w miejscu zakwaterowania. Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadnie (lub suchy prowiant) w dniu wyjazdu. Posiłki nie są porcjowane i zróżnicowane - organizator nie pozwala by ktokolwiek z uczestników chodził głodny.
 • OPIEKA WYCHOWAWCÓW:
  Kadra jest sprawdzona i od wielu lat jeździ z nami na obozy. Panie są oddane całym sercem dzieciom oraz młodzieży i można na nie liczyć w każdej sytuacji. Co roku zgłaszamy nasze obozy do Kuratorium Oświaty w Opolu, a każdy wychowawca posiada stosowne wykształcenie i umiejętności.
 • TRANSPORT:
  Transport kolejowy na trasie Opole Główne - Sławno i z powrotem. Z dworca w Sławnie zabierze nas do ośrodka sprawdzona i rzetelna firma transportowa.
 • REALIZACJĘ PROGRAMU MERYTORYCZNEGO I REKREACYJNEGO
 • UBEZPIECZNIE NNW
 • DYPLOM UCZESTNICTWA
 • Jak się zapisać:

 

 • Gwarancją rezerwacji miejsca jest wysłanie maila ze zgłoszeniem na biuro@royaldancecenter.pl
  temat: Royal Dance Camp - JAROSŁAWIEC 2021
  treść: Imię, Nazwisko uczestnika, Dane kontaktowe do rodzica/opiekuna prawnego.

 

 • W odpowiedzi na maila wyślemy komplet dokumentów do wypełnienia:
  kartę obozową;
  zgodę rodzica/opiekuna prawnego;
  regulamin obozu.

Zobacz w pigułce jak wyglądają nasze Letnie Obozy Taneczne - Royal Dance Camp :) Z NAMI nie można się nudzić!

   

  !!!WAŻNE INFORMACJE!!!

   

  • NIE ZWRACAMY kosztów podróży osobom dojeżdżającym we własnym zakresie

  • Wpłata zadatku w wysokości 500,00 zł jest niezbędna na poczet rezerwacji miejsc noclegowych i NIE PODLEGA ZWROTOWI!

  • W związku z reżimem sanitarnym liczba miejsc bardzo ograniczona! O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

   

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!