ROYAL DANCE CAMP - MURZASICHLE 2018


ZIMOWY OBÓZ AKROBATYCZNO-TANECZNY - ROYAL DANCE CAMP 2019 -  Murzasichle, Ośrodek Szkoleniowo-Wczasowy "Hawrań" - 12.07 - 25.07.2018

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat do wzięcia udziału w letnim obozie tanecznym w Murzasichle. Wyjazd ma charakter integracyjny i jest przeznaczony zarówno dla doświadczonych tancerzy, jak i tych, którzy chcą postawić swoje pierwsze taneczne kroki. Mogą z nami także jechać osoby spoza Royal Dance Center – to dla nich świetna okazja, aby poznać naszych trenerów, instruktorów czy wychowanków oraz zarazić się od nich pasją do tańca.

Zapraszamy każdego, kto chce z nami przeżyć niezwykłą taneczną przygodę oraz miło spędzić wolny czas w naszych pięknych Polskich Tatrach!

Nasze wyjazdy przygotowujemy zawsze precyzyjnie dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasze 10-letnie doświadczenie, autorski program oraz indywidualne podejście instruktorów do każdego wychowanka powoduje, że każdy wraca z obozu zadowolony i szczęśliwy!

W czasie obozu nasi tancerze poznają tajniki akrobatyki i gimnastyki oraz różnych stylów tańca, m.in. hip-hopu, tańca nowoczesnego, tańca jazzowego oraz tańca klasycznego. A wszystko to na różnych poziomach zaawansowania!

Nasze obozy akrobatyczno taneczne polecamy także początkującym tancerzom, bo to świetny początek przygody z tańcem. W czasie całego turnusu zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie regularnych zajęć odbywających się raz w tygodniu przez okres 3 miesięcy.

 

Wakacje to czas wypoczynku dla naszych dzieci dlatego pamiętamy o zabawie i innych aktywnościach. W wolnym od zajęć tanecznych czasie realizujemy bogaty program rekreacyjny: dyskoteki z karaoke, projekcje filmów, bitwy taneczne czy wyjście do Aquaparku. Na koniec turnusu organizujemy małą obozową Galę Tańca, podczas której wszystkie dzieci mają możliwość zaprezentowania się w poznanych na obozie choreografiach.

Cennik:

 • 1795 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 300 zł lub całości kwoty do dnia 28.02.2018 r. (wpłata zadatku jest niezbędna na poczet rezerwacji miejsc noclegowych i nie podlega zwrotowi)
 • 1945 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 300 zł lub całości kwoty do dnia dniu 31.03.2018 r. (wpłata zadatku jest niezbędna na poczet rezerwacji miejsc noclegowych i nie podlega zwrotowi) 
 • 2045 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 300 zł lub całości kwoty po dniu 31.03.2018 r. (wpłata zadatku jest niezbędna na poczet rezerwacji miejsc noclegowych i nie podlega zwrotowi) 

 

Całość kwoty powinna być uiszczona najpóźniej 31.05.2018 roku.
Uwaga liczba miejsc ograniczona! O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

 

 

Cena obejmuje:

 

 • ZAKWATEROWANIE:
  Górski Ośrodek Szkoleniowo-Wczasowy ,,Hawrań" oferuje naszym obozowiczom 50 miejsc w komfortowych pokojach 2,3,4 i 5 osobowych z łazienkami i tv z których można podziwiać Zakopiańskie góry.
 • WYŻYWIENIE:
  Całodzienne - 3 posiłki w miejscu zakwaterowania. Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadnie w dniu wyjazdu. Posiłki nie są porcjowane - organizator nie pozwala by ktokolwiek
  z uczestników chodził głodny.
 • OPIEKA WYCHOWAWCÓW:
  Kadra jest sprawdzona i od wielu lat jeździ z nami na obozy. Panie są oddane całym sercem dzieciom i młodzieży i można na nie liczyć w każdej sytuacji. Co roku zgłaszamy nasze obozy do Kuratorium Oświaty w Opolu, a każdy wychowawca posiada stosowne wykształcenie i umiejętności.
 • TRANSPORT:
  Transport autokarowy do Murzasichle i z powrotem zapewnia sprawdzona i rzetelna firma transportowa.
 • REALIZACJĘ PROGRAMU MERYTORYCZNEGO I REKREACYJNEGO
 • UBEZPIECZNIE NNW
 • DYPLOM UCZESTNICTWA
 • TELEDYSKI i zdjęcia w których występują uczestnicy obozu


Uwaga!!! Nie zwracamy kosztów podróży osobom dojeżdżającym we własnym zakresie.

 

ZAPISY TRWAJA!

Liczba miejsc MOCNO OGRANICZONA - decyduje kolejność zgłoszeń !

Zobacz w pigułce jak wyglądają nasze Letnie Obozy Taneczne - Royal Dance Camp :) Z NAMI nie można się nudzić!

  Jak się zapisać:

  Gwarancją rezerwacji miejsca wysłanie maila ze zgłoszeniem na biuro@royaldancecenter.pl

  temat: Royal Dance Camp - MURZASICHLE 2018
  treść: Imię, Nazwisko uczestnika - miasto z któego wyjeżdża

  załacznik: potwierdzenie opłacenia w terminie zadatku/całości wymaganej kwoty - uwaga nie przyjmujemy zgłoszeń bez potwierdzenia przelewu.

   

  DANE DO PRZELEWU:

  mBank: 46 1140 2004 0000 3802 4845 2227
  Tytułem: Royal Dance Camp - Murzasichle 2018 - Imię Nazwisko

  Royal Dance Company Tomasz Nawrocki
  ul. Książąt Opolskich 48-50
  45-006 Opole

   

   

  Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
  Zespół Royal Dance Center

  Dokumenty do pobrania: