ROYAL DANCE CAMP - ZIMA 2019


ZIMOWY OBÓZ AKROBATYCZNO-TANECZNY - ROYAL DANCE CAMP 2019

Murzasichle, Ośrodek Szkoleniowo-Wczasowy "U Ziomka" - 26.01 - 02.02.2019


Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w zimowym obozie akrobatyczno-tanecznym w Murzasichle. Wyjazd ma charakter integracyjno-treningowy i jest przeznaczony zarówno dla doświadczonych tancerzy, jak i tych, którzy chcą postawić swoje pierwsze taneczne kroki. Mogą z nami także jechać osoby spoza Royal Dance Center – to dla nich świetna okazja, aby poznać naszych trenerów, instruktorów czy wychowanków oraz zarazić się od nich pasją do tańca.

Zapraszamy każdego, kto chce z nami przeżyć niezwykłą taneczną przygodę oraz miło spędzić wolny czas w naszych pięknych Polskich Tatrach!

Nasze wyjazdy przygotowujemy zawsze precyzyjnie dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasze 10-letnie doświadczenie, autorski program oraz indywidualne podejście instruktorów do każdego wychowanka powoduje, że każdy wraca z obozu zadowolony i szczęśliwy!

W czasie obozu nasi tancerze poznają tajniki akrobatyki i gimnastyki oraz różnych stylów tańca, m.in. tańca nowoczesnego, tańca jazzowego, baletu oraz salsy, bachaty i stepu amerykańskiego. A wszystko to na różnych poziomach zaawansowania!

Nasze obozy akrobatyczno-taneczne polecamy także początkującym tancerzom, bo to świetny początek przygody z tańcem. W czasie całego turnusu zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie regularnych zajęć odbywających się raz w tygodniu przez okres 3 miesięcy.

 

Ferie to bardzo krótki czas wypoczynku dla naszych dzieci dlatego pamiętamy o zabawie i innych aktywnościach. W wolnym od zajęć tanecznych czasie realizujemy bogaty program rekreacyjny: dyskoteki z karaoke, zajęcia plastyczne, wyjścia na oświetlony pobliski stok narciarsko-saneczkowy, oraz wyjazd do Aquaparku Terma Bania. Na koniec turnusu organizujemy małą obozową Galę Tańca, podczas której wszystkie dzieci mają możliwość zaprezentowania się w poznanych na obozie choreografiach.

Cennik:

 • 945 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 300 zł lub całości kwoty do dnia dniu 23.12.2018 r. (wpłata zadatku jest niezbędna na poczet rezerwacji miejsc noclegowych i nie podlega zwrotowi) 
 • 1095 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 300 zł lub całości kwoty po dniu 23.12.2018 r. (wpłata zadatku jest niezbędna na poczet rezerwacji miejsc noclegowych i nie podlega zwrotowi) 

 

Całość kwoty powinna być uiszczona najpóźniej 10.01.2018 roku.
Uwaga liczba miejsc ograniczona! O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

Cena obejmuje:

 

 • ZAKWATEROWANIE:
  Górski Ośrodek Szkoleniowo-Wczasowy ,,U ZIOMKA" oferuje naszym obozowiczom 50 miejsc w komfortowych pokojach 2,3,4 i 5 osobowych z łazienkami i tv z których można podziwiać Zakopiańskie góry.
 • WYŻYWIENIE:
  Całodzienne - 3 posiłki w miejscu zakwaterowania. Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadnie w dniu wyjazdu. Posiłki nie są porcjowane - organizator nie pozwala by ktokolwiek
  z uczestników chodził głodny.
 • OPIEKA WYCHOWAWCÓW:
  Kadra jest sprawdzona i od wielu lat jeździ z nami na obozy. Panie są oddane całym sercem dzieciom i młodzieży i można na nie liczyć w każdej sytuacji. Co roku zgłaszamy nasze obozy do Kuratorium Oświaty w Opolu, a każdy wychowawca posiada stosowne wykształcenie i umiejętności.
 • TRANSPORT:
  Transport autokarowy do Murzasichle i z powrotem zapewnia sprawdzona i rzetelna firma transportowa.
 • REALIZACJĘ PROGRAMU MERYTORYCZNEGO I REKREACYJNEGO
 • UBEZPIECZNIE NNW
 • DYPLOM UCZESTNICTWA


Uwaga!!! Nie zwracamy kosztów podróży osobom dojeżdżającym we własnym zakresie.

 

ZAPISY TRWAJA!

Liczba miejsc MOCNO OGRANICZONA - decyduje kolejność zgłoszeń !

Dokumenty do pobrania:

  JAK SIĘ ZAPISAĆ?

   

  To proste wystarczy kliknąć poniżej i postępować zgodnie z instrukcjami.