ROYAL DANCE CAMP - ZAKOPANE 2018


ZIMOWY OBÓZ TANECZNY - ROYAL DANCE CAMP 2017 -  Zakopane, Dom Wczasowy "U Kuspra" - 13.01 - 19.01.2018

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-15 lat do wzięcia udziału w zimowym obozie tanecznym w Zakopanym. Wyjazd ma charakter integracyjny i jest przeznaczony zarówno dla doświadczonych tancerzy, jak i tych, którzy chcą postawić swoje pierwsze taneczne kroki. Mogą z nami także jechać osoby spoza Royal Dance Center – to dla nich świetna okazja, aby poznać naszych trenerów, instruktorów czy wychowanków oraz zarazić się od nich pasją do tańca.

Zapraszamy każdego, kto chce z nami przeżyć niezwykłą taneczną przygodę oraz miło spędzić wolny czas w naszych pięknych Polskich Tatrach!

Nasze wyjazdy przygotowujemy zawsze precyzyjnie dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasze 10-letnie doświadczenie, autorski program oraz indywidualne podejście instruktorów do każdego wychowanka powoduje, że każdy wraca z obozu zadowolony i szczęśliwy!

W czasie obozu nasi tancerze poznają tajniki różnych stylów tańca, m.in. hip-hopu, tańca nowoczesnego, videoclip dance, jazzu, tańca klasycznego i akrobatyki. A wszystko to na różnych poziomach zaawansowania!

Wyjazd ten polecamy także początkującym tancerzom, bo to świetny początek przygody z tańcem. W czasie całego turnusu zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie regularnych zajęć odbywających się raz w tygodniu przez okres 3 miesięcy.

Ferie to niezwykle krótki czas wypoczynku dla naszych dzieci dlatego pamiętamy o zabawie i innych aktywnościach. W wolnym od zajęć tanecznych czasie realizujemy bogaty program rekreacyjny: dyskoteki z karaoke, projekcje filmów, bitwy taneczne, wyjście do Aquaparku, czy zwiedzanie okolicy jadąc w kuligu. Na koniec turnusu organizujemy małą obozową Galę Tańca, podczas której wszystkie dzieci mają możliwość zaprezentowania się w poznanych na obozie choreografiach.

Cennik:

 • 950 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 300 zł lub całości kwoty do dnia 17.12.2017 r. (wpłata zadatku jest niezbędna na poczet rezerwacji miejsc noclegowych i nie podlega zwrotowi)
 • 1050 zł - przy wpłacie zadatku w kwocie 300 zł lub całości kwoty po dniu 17.12.2017 r. (wpłata zadatku jest niezbędna na poczet rezerwacji miejsc noclegowych i nie podlega zwrotowi) 


Cena obejmuje:


 • ZAKWATEROWANIE:
  Nowo oddany Dom Wczasowy „U Kuspra” oferuje naszym obozowiczom 50 miejsc w komfortowych pokojach 2,3,4 i 5 osobowych z łazienkami i tv z których można podziwiać Zakopiańskie góry.
 • WYŻYWIENIE:
  Całodzienne - 3 posiłki w miejscu zakwaterowania. Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadnie w dniu wyjazdu. Posiłki nie są porcjowane - organizator nie pozwala by ktokolwiek
  z uczestników chodził głodny.
 • OPIEKA WYCHOWAWCÓW:
  Kadra jest sprawdzona i od wielu lat jeździ z nami na obozy. Panie są oddane całym sercem dzieciom i młodzieży i można na nie liczyć w każdej sytuacji. Co roku zgłaszamy nasze obozy do Kuratorium Oświaty w Opolu, a każdy wychowawca posiada stosowne wykształcenie i umiejętności.
 • TRANSPORT:
  Transport autokarowy do Zakopanego i z powrotem zapewnia sprawdzona i rzetelna firma transportowa.
 • REALIZACJĘ PROGRAMU MERYTORYCZNEGO I REKREACYJNEGO
 • UBEZPIECZNIE NNW
 • DYPLOM UCZESTNICTWA


Uwaga!!! Nie zwracamy kosztów podróży osobom dojeżdżającym we własnym zakresie.


ZAPISY TRWAJA!

Liczba miejsc MOCNO OGRANICZONA - decyduje kolejność zgłoszeń !

Zobacz zajawkę z zajęć realizowanych podczas Zimowych Obozów Tanecznych - Royal Dance Camp :) Z NAMI nie można się nudzić!

  Jak się zapisać:

  Gwarancją rezerwacji miejsca wysłanie maila ze zgłoszeniem na biuro@royaldancecenter.pl

  temat: Royal Dance Camp - ZAKOPANE 2017
  treść: Imię, Nazwisko uczestnika - miasto z któego wyjeżdża

  załacznik: potwierdzenie opłacenia w terminie zadatku/całości wymaganej kwoty - uwaga nie przyjmujemy zgłoszeń bez potwierdzenia przelewu.


  DANE DO PRZELEWU:

  mBank: 46 1140 2004 0000 3802 4845 2227
  Tytułem: Royal Dance Camp - Zakopane 2017 - Imię Nazwisko

  Royal Dance Company Tomasz Nawrocki
  ul. Książąt Opolskich 48-50
  45-006 Opole  Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
  Zespół Royal Dance Center