SUKCESY Z ROKU 2011

W tym roku wywalczyliśmy łącznie 19 medali: 10 złotych, 4 srebrne oraz 5 brązowych


Krajowe Mistrzostwa IDO w Tańcach Par - 2 kwietnia 2011 - Lublin


ponad 100 godzin treningów, 25 choreografii, 24 tancerzy, 2 trenerów i tylko jeden dzień żeby to wszystko pokazać… 2 kwietnia odbyły się najważniejsze w tym roku kalendarzowym Krajowe Mistrzostwa Polski w Tańcach Par w Federacji IDO.


Tancerze Salsa Loca spisali się na medal, a nawet na 14 medali: 7 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe.


Złote medale:

  • Salsa Pary - w kategoria do lat 11 - Irmina Czerepak & Michał Wysocki - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Salsa Shine Solo Dziewcząt - kategoria dziewczynki do lat 11 - Irmina Czerepak – choreografia Anna Tarka
  • Salsa Shine Solo Chłopców - kategoria do lat 11 – Michał Wysocki - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Formacja  Juniorska Rueda de Casino pt.”Zoom Zoom” w choreografii Tomasza Nawrockiego
  • Salsa Shine Solo Juniorów – Rafał Artymiak - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Latin Show Solo Juniorzy - Marcin Baczkur - choreografia pt. "Roxanne" Tomasz Nawrocki
  • Formacja  Dorosłych Rueda de Casino pt.”" w choreografii Tomasza Nawrockiego


Srebrne medale:

  • Salsa Pary w kategorii 12-15 lat – Natalia Kawa & Rafał Artymaik - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Salsa Shine Solo Dziewcząt w kategorii 12-15 lat - Natalia Kawa - choreografia Anna Tarka
  • Salsa Shine Solo Chłopców w kategorii 12-15 lat - Mateusz Głowacki - choreografia Tomasz Nawrocki


Brązowy medal:

  • Salsa Pary w kategorii 12-15 lat  –  Mateusz Głowacki i Anna Wróbel - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Salsa Shine Solo Dziewcząt w kategorii 12-15 lat –  Judyta Pakulska - choreografia Anna Tarka
  • Salsa Shine Solo Chłopców w kategorii 12-15 lat – Adam Szmuc - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Latin Show Solo Dziewcząt w kategorii 12-15 lat –  Andżelika Toczek - choreografia pt. "Reina de la Calle" Anny Tarka


Finaliści:

  • 4 miejsce - Salsa Shine Solo Kobiet –  Izabela Kowalska
  • 4 miejsce - Salsa Shine Solo kat. 12-15 lat - Marcin Kurek
  • 4 miejsce - Salsa Shine Solo Mężczyzn – Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce - Salsa Pary kat. 12-15 lat - Julia Kaśków & Marcin Kurek
  • 5 miejsce - Salsa Pary Dorośli  - Anna Tarka & Tomasz Nawrocki
  • 6 miejsce - Salsa Shine Solo Mężczyzn - Łukasz Stosur

    Zwycięska Juniorska Rueda de Casino - nagranie z Liberca 

    Krajowe Mistrzostwa IDO Hip-Hop, Elecric Boogie, Break Dance - Olkusz 2011


    Do Olkusza wybraliśmy się w nieco skromniejszym składzie. Zawody te były nie tylko debiutem street dance dla samych tancerzy, ale także dla choreografów i trenerów: Tomasz Nawrocki przygotował duet i solistki w kategoriach dziecięcych - cudnie było je oglądać bo dzieci spisały się na medal!

    Wielkie brawa i słowa uznania należą się także Panu Marcinowi Krzykowskiemu, który przygotował i wytrenował chłopców do kategorii Electric Boogie.

    Łącznie do Opola przywieźliśmy do Opola 4 medale: 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy.


    Złote medale:

    • Duet Electric Boogie w kategorii 12-15 lat - Kamil Klecha & Mateusz Głowacki - choreografia Marcin Krzykowski
    • Solista Electric Boogie w kategorii 12-15 lat – Kamil Klecha - choreografia Marcin Krzykowski


    Srebrne medale:

    • Duet Hip-Hop w kategorii do lat 7 - Wiktoria Staniszewska & Kamila Rucińska - choreografia Tomasz Nawrocki


    Brązowy medal:

    • Solistka Hip-Hop w kategorii do lat 11– Dominika Sąsiadek - choreografia Tomasz Nawrocki


    Pozostałe sukcesy::

    • 4 miejsce – Solistka Hip-Hop w kategorii do lat 7 - Wiktoria Staniszewska - choreografia Tomasz Nawrocki
    • 6 miejsce – Solistka Hip-Hop w kategorii do lat 7 - Lipnicka Julia - choreografia Tomasz Nawrocki
    • 9 miejsce – Solistka Hip-Hop w kategorii do lat 7 - Kamila Rucińska - choreografia Tomasz Nawrocki


    Mistrzostwa Świata IDO w Tańcach Par - World Latino Festiwal - Liberec/Republika Czeska


    3-6 listopada 2011 odbyły się Mistrzostwa Świata IDO w Tańcach Par. Opolską Szkołę Salsy Salsa Loca reprezentowało łącznie 20 tancerzy w 21 choreografiach, w takich kategoriach jak: Salsa Shine Solo, Latino Show Solo, Salsa Couple, Rueda de Casino. Trenerami grupy byli Tomasz Nawrocki i Anna Tarka. 7 choreografii dostało się do finału Mistrzostw Świata. Tego roku przywieźliśmy do Polski 1 złoty medal.


    Złote medale:


    • Formacja  Juniorska Rueda de Casino pt.”Zoom Zoom” w choreografii Tomasza Nawrockiego


    Finaliści:

    • 4 miejsce - Salsa Pary kat. do lat 11 –  Irmina Czerepak & Michał Wysocki
    • 4 miejsce - Latin Show Solo Chłopców kat. 12-15 lat – Marcin Kurek – „Zombie”
    • 5 miejsce - Latin Show Solo Dziewcząt kat. 12-15 lat – Judyta Pakulska – „Hunter”
    • 5 miejsce - Latin Show Solo Chłopców kat. 12-15 lat - Michał Wysocki – „Karate Twix”
    • 5 miejsce - Rueda de Casino Dorośli – Formacja Salsa Loca
    • 6 miejsce - Salsa Shine Solo Mężczyzn - Tomasz Nawrocki
    • 7 miejsce - Latin Show Solo Chłopców kat. 12-15 lat - Rafał Artymiak – „Businessman”




    pozostałe sukcesy:

    8 miejsce w kategorii Latin Show Solo Adults – Marcin Baczkur –  „Roxane”
    8 miejsce w kategorii Latin Show Duo Juniors – Julia Kaśków & Natalia Kawa – „Crazy”
    9 miejsce w kategorii Latin Show Solo Male Juniors – Mateusz Głowacki – „Chef”
    11 miejsce w kategorii Salsa  Couple Juniors – Natalia Kawa & Rafał Artymiak – Quiero Salsa
    13 miejsce w kategorii Salsa Couple Juniors – Marcin Kurek & Julia Kaśków
    14 miejsce w kategorii Latin Show Solos Childres – Irmina Czerepak - „Cindirella”
    15 miejsce w kategorii Salsa Couple Juniors – Anna Wróbel & Mateusz Głowacki
    15 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Adults – Anna Tarka
    18 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Adults – Kamila Bartnik
    19 miejsce w kategorii Latin Show Solo Female Juniors  - Anna Wróbel – „Waitress”
    24 miejsce w kategorii Salsa  Couple Adults –Anna Tarka & Tomasz Nawrocki
    31 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniors – Natalia Kawa – „Trip”
    31 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniors – Julia Kaśków - „Maid”


      5 miejsce Salsa Shine Mężczyzn - Tomasz Nawrocki - wszystkie rundy