SUKCESY Z ROKU 2012

W tym roku wywalczyliśmy łącznie 20 medali: 9 złotych, 4 srebrne oraz 7 brązowych


XVII Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych – 13 kwietnia 2012 - Ozimek


13 kwietnia 2012 nasi tancerze z Opola reprezentowali Royal Dance Center na  XVII Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Ozimku. Ekipa RDC Crew Kids brała udział w konkurencji Hip-Hop dzieci –  promocje.

Nasza formacja dziecięca RDC – KIDS w choreografii Zbigniewa „ZIBI” Karbowskiego „Fresh” zajęła 1 miejsce – Ten piątek 13 był dla nas szczęśliwym dniem. Gratulacje dla całej grupy. Daliście rade :) podziękowania dla Zibiego za przygotowanie choreografii i trenowanie dzieciaków.



Tancerze RDC  spisali się na złoty medal


Złote medale:

  • Mistrzowie XVII Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych – RDC KIDS – Hip-Hop Promocje

    Zwycięska Formacja RDC Crew Kids w kategorii Hip Hop Promocje

    Latin Show Duet – Ewelina Barabasz & Zuzanna Wołoszyn – „Mimy” - choreograf Tomasz Nawrocki oraz Anna Tarka

    Reprezentacja Royal Dance Center - Grupa Salsa Loca

    Krajowe Mistrzostwa Polski w Tańcach Par – Jędrzejów 2012


    Tomasz Nawrocki i Anna Tarka trenerzy grupy Salsa Loca przygotowali wszystkich 25 tancerzy tworząc 30 różnych choreografii.

    Łącznie do Opola przywieźliśmy  15 medali: 7 złotych, 4 srebrne i 4 brązowe. Dodatkowo 7 choreografii wywalczyło miejsca w ścisłych finałach.


    Złote medale:

    • Mistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Mężczyźni – Tomasz Nawrocki – „Es la Musica”- choreograf Tomasz Nawrocki

    • Mistrz Polski w kategorii Latin Show Solo Dorośli – Marcin Baczkur –  „Mafia”- choreograf Tomasz Nawrocki

    • Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino Juniorzy – Formacja Salsa Loca Junior – improwizacja, trener Tomasz Nawrocki i Anna Tarka

    • Mistrzowie Polski w kategorii Latin Show Juniorzy – Formacja Salsa Loca Junior – „Another Day” - choreografia Tomasz Nawrocki przy współpracy z Anną Tarka

    • Mistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Juniorzy– Rafał Artymiak - choreograf Tomasz Nawrocki

    • Mistrz Polski w kategorii Latin Show Solo Juniorzy – Rafał Artymiak – „Businessman” - choreograf Tomasz Nawrocki

    • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa  Pary – Natalia Kawa & Rafał Artymiak – Quiero Salsa - choreograf Tomasz Nawrocki


    Srebrne medale:

    • Wicemistrz Polski w kategorii Latin Show Solo Juniorzy – Marcin Kurek – „Zombie” - choreografia Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzynie Polski w kategorii Latin Show Duet – Julia Kaśków & Natalia Kawa – „Crazy” - choreografia Anna Nawrocka przy współpracy z Tomaszem Nawrockim
    • Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Juniorzy – Marcin Kurek - choreografia Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrze Polski w kategorii Salsa w parach – Anna Wróbel & Mateusz Głowackichoreografia Tomasz Nawrocki


    Brązowy medal:

    • II Wicemistrz Polski w kategorii Latin Show Solo Juniorzy - Mateusz Głowacki – „Chef” - choreograf Tomasz Nawrocki
    • II Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Juniorzy  – Michał Wysocki - choreograf Tomasz Nawrocki
    • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino Dorośli – Formacja Salsa Loca – Improwizacja - trener Tomasz Nawrocki i Anna Tarka
    • II Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Mężczyźni – Marcin Baczkur - choreograf Tomasz Nawrocki


    Finaliści

    • 4 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorzy - Michał Wysocki – „Karate Twix” - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 4 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorzy - Mateusz Głowacki - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 4 miejsce w kategorii Salsa w parach – Julia Kaśków & Marcin Kurek - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 4 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorki - Anna Wróbel – „Waitress” - choreograf Anna Tarka
    • 4 miejsce w kategorii Salsa w parach – Tomasz Nawrocki & Anna Tarka – Improwizacja
    • 5 miejsce w kategorii Latin Show Duet – Ewelina Barabasz & Zuzanna Wołoszyn – „Mimy” - choreograf Tomasz Nawrocki oraz Anna Tarka
    • 5 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Mężczyźni -Adam Szmuc - choreograf Tomasz Nawrocki

    Pozostałe sukcesy::

    • 8-10/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Natalia Kawa – improwizacja - trener Anna Tarka
    • 9-11/17  miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorki – Judyta Pakulska – „Hunter” - choreograf Anna Tarka
    • 9-11/17  miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorki – Natalia Kawa – „Trip” - choreograf Anna Tarka
    • 11-12/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Judyta Pakulska – improwizacja - trener Anna Tarka
    • 13-15/17 miejsce w kategorii Latin Show Solo Juniorki – Julia Kaśków - „Maid” - Choreograf Anna Tarka
    • 15-19/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Anna Wróbel – improwizacja - trener Anna Tarka
    • 15-19/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Julia Kaśków - improwizacja - trener Anna Tarka
    • 15-19/ 30 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Juniorki – Ola Domerecka - improwizacja - trener Anna Tarka


    Gratulujemy wszystkim tancerzom


    Krajowe Mistrzostwa Polski – Hip-hop, Electric Boogie, Breakdance - 19-20 maj 2012– Szczecin


    Przedstawicielami Royal Dance Center w kategorii Hip Hop były dzieci:

    • Małgorzata Danowska
    • Amelia Kowalska
    • Oliwia Osadnik

    Trenerem młodych debiutantów był Tomasz Nawrocki


    Brązowy medal:


    • II Wicemistrzyni Polski w kategorii Hip-Hop Solistki  -7 -Małgorzata Danowska - choreograf Tomasz Nawrocki


    Finaliści:

    • 5 miejsce w kategorii Hip-Hop Solistki  -7 – Oliwia Osadnik - choreograf Tomasz Nawrocki

    pozostałe sukcesy:

    • 33-40 miejsce w kategorii Hip-Hop Solistki 11+ – Amelia Kowalska - choreograf Tomasz Nawrocki


    Gratulacje dla naszych debiutantek!

    Na zdjęciu debiutantki Hip Hop ze swoim trenerem Tomaszem Nawrockim 

    Mistrz Świata w kategorii Latin Show Solo Male Juniors – Marcin Kurek – „Zombie”

    5 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Male Adults- Tomasz Nawrocki – „Es la Musica”

    Mistrzostwa Świata w Tańcach Par - 1-4 listopad 2012 – Liberec/ Republika Czeska


    1-4 listopada 2012 odbyły się Mistrzostwa Świata IDO. Opolską Szkołę Salsy Salsa Loca reprezentowało łącznie 25 tancerzy w 34 choreografiach, w takich kategoriach jak: Salsa Shine Solo, Salsa Shine Duo, Latino Show Solo, Latino Show Duo, Latino Show Formation, Salsa Couple, Belly Dance Solo, Rueda de Casino. Trenerami tej pokaźnej grupy byli Tomasz Nawrocki i Anna Tarka. Aż 12 choreografii dostało się do finału Mistrzostw Świata.



    Złote medale:

    • Mistrz Świata w kategorii Latin Show Solo Male Juniors – Marcin Kurek – „Zombie” - choreograf Tomasz Nawrocki


    Brązowy medal:

    • II Wicemistrz Świata w kategorii Salsa Shine Solo Male Juniors– Rafał Artymiak - choreograf Tomasz Nawrocki
    • II Wicemistrz Świata w kategorii Latin Show Solo Male Juniors - Michał Wysocki – „Karate Twix” - choreograf Tomasz Nawrocki


    Finaliści

    • 4 miejsce w kategorii Latin Show Solo Female Juniors – Judyta Pakulska – „Hunter” - choreograf Anna Tarka

    • 4 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Judyta Pakulska - choreograf Anna Tarka

    • 4 miejsce w kategorii Latin Show Solo Adults – Marcin Baczkur –  „Roxane” - choreograf Tomasz Nawrocki

    • 4 miejsce w kategorii Rueda de Casino Adults – Formacja Salsa Loca Junior – improwizacja - Trener Tomasz Nawrocki i Anna Tarka

    • 5 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Male Adults- Tomasz Nawrocki – „Es la Musica”

    • 5 miejsce w kategorii Latin Show Juniors Formation – Formacja Salsa Loca Junior – „Another Day” - choreograf Tomasz Nawrocki

    • 6 miejsce w kategorii Latin Show Duo – Julia Kaśków & Natalia Kawa – „Crazy” - choreograf Anna Tarka przy współpracy z Tomaszem Nawrockim

    • 6 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo Juniors – Michał Wysocki & Marcin Kurek - choreograf Tomasz Nawrocki

    • 7 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Male Juniors  – Michał Wysocki - choreograf Tomasz Nawrocki

    • 7 miejsce w kategorii Latin Show Solo Male Juniors – Rafał Artymiak – „Businessman” - choreograf Tomasz Nawrocki

    • 8 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo Adults – Judyta Pakulska & Izabela Kowalska - choreograf Tomasz Nawrocki

    • 8 miejsce w kategorii Salsa  Couple Juniors – Natalia Kawa & Rafał Artymiak – Quiero Salsa - choreograf Tomasz Nawrocki


    Pozostałe sukcesy::

    • 10 miejsce w kategorii Salsa Shine Duo Juniors – Julia Kaśków i Natalia Kawa - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 13 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Male Juniors – Marcin Kurek - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 15 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Male Adults – Remigiusz Bielecki - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 18 miejsce w kategorii Salsa Couple – Anna Wróbel & Mateusz Głowacki - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 19 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Male Adults – Marcin Baczkur - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 21 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Adults – Anna Tarka - choreograf Anna Tarka
    • 22 miejsce w kategorii Salsa Couple – Marcin Kurek & Julia Kaśków - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 23 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Julia Kaśków - choreograf Anna Tarka
    • 23 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Natalia Kawa - choreograf Anna Tarka
    • 23 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Male Adults – Adam Szmuc - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 25 miejsce w kategorii Belly Dance Oriental solos female Adults O1B -Weronika Sahar Litwin
    • 25 miejsce w kategorii Belly Dance Oriental solos female Adults O1B -Żaneta Kobylańska
    • 27 miejsce w kategorii Latin Show Duo \Adults – Ewelina Barabasz & Zuzanna Wołoszyn – „Mimy” - choreograf Tomasz Nawrocki i Anna Tarka
    • 28 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Adults – Izabela Kowalska - choreograf Anna Tarka
    • 31 miejsce w kategorii Salsa  Couple Adults – Judyta Pakulska & Marcin Baczkur - choreograf Tomasz Nawrocki
    • 33 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Aleksandra Domerecka – debiut- choreograf Anna Tarka
    • 40 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Agnieszka Siwiec – debiut - choreograf Anna Tarka
    • 40 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Female Juniors – Magdalena Sobczak – debiut - choreograf Anna Tarka


    Gratulujemy wszystkim tancerzom