SUKCESY Z ROKU 2014

W tym roku wywalczyliśmy łącznie 65 medali:  26 złotych, 22 srebrne oraz 17 brązowych


Krajowe Mistrzostwa IDO –  Hip-Hop, Electric Boogie, Break Dance - 28-30 marca 2014 – Lublin 


Mistrzostwa odbyły się w dniachhip hop 28-30 marca 2014 w Lublinie. Royal Dance Center Reprezentowało aż 22 uczestników w wieku od 6 do 24 lat. Nasi tancerze byli jedyną ekipą, która reprezentowała Opole. Na mistrzostwach w Lublinie rywalizowało 2 tysiące zawodników w różnych kategoriach stylowych i wiekowych.

Każdy tańczył solo w różnych kategoriach pracując na własny sukces – podkreśla trener Tomasz Nawrocki. – Wszyscy prezentowali się rewelacyjnie, nikt się nie zablokował i nie poddał. Takie zawody to wielkie emocje i najlepsza lekcja tańca jaka może być. Entuzjazm dzieciaków i rosnący zapał do tańca potwierdzają rodzice, którzy towarzyszyli im na zawodach. Podczas takich wydarzeń dzieci uczą się wiary we własne siły, a to ważna umiejętność w życiu codziennym – zaznacza.

Trenerami ekipy Hip Hopowej byli Tomasz Nawrocki i Łukasz UFO Łukomski


Tancerze wytańczyli 2 srebrne i 1 brązowy medal. Dodatkowo 4 tancerzy weszło do finałów.


Srebrny medale:

  • Wicemistrz Polski w  kategorii soliści Electric Boogie -11 lat – Marcel Bednarski - choreograf Łukasz Łukomski
  • Wicemistrzyni Polski  w  kategorii solistki HIP HOP – 11 lat – Julia Kawecka - choreograf Tomasz Nawrocki


Brązowy medal:

  • II Wicemistrz Polski w kategorii soliści Electric Boogie 12-15 lat – Rafał Artymiak - choreograf Łukasz Łukomski


Finaliści:

  • 4 miejsce w kategorii soliści HIP HOP -11 lat – Michał Czerepak - choreograf: Tomasz Nawrocki

  • 4 miejsce w kategorii soliści Electric Boogie 16+ lat – Adam Szmuc - choreograf Łukasz Łukomski

  • 5 miejsce w kategorii solistki Electric Boogie 16+ lat – Judyta Pakulska - choreograf Łukasz Łukomski

  • 5 miejsce w kategorii Break Dance Solo 16+ – Mateusz Głowacki - trener - Robert Herbut, Tomasz Nawrocki


pozostałe sukcesy:

  • 6 miejsce w kategorii soliści Electric Boogie 16+ lat – Remigiusz Bielecki - choreograf Łukasz Łukomski
  • 15 w kategorii soliści Electric Boogie 12-15 lat -Michał Wysocki - choreograf Łukasz Łukomski
  • 21 miejsce w kategorii Hip Hop Mini formacje 16+ – Royal Dance Crew - choreograf Łukasz Łukomski
  • 29 miejsce w kategorii soliści Hip Hop 12-15 lat - Michał Wysocki - choreograf - Tomasz Nawrocki
  • 80 miejsce w kategorii Hip Hop Solistki 11- – Kołcz Patrycja - choreograf - Tomasz Nawrocki
  • 88 miejsce w kategorii solistki Hip Hop 12-15 lat – Kowalska Amelia - choreograf - Tomasz Nawrocki
  • 101 miejsce w kategorii Hip Hop Solistki 11- Sojka Kasia - choreograf - Tomasz Nawrocki
  • 116 miejsce w kategorii Hip Hop Solistki 11- Mostowska Julia - choreograf - Tomasz Nawrocki
  • 116 miejsce w kategorii Hip Hop Solistki 11-Lelińska Luiza - choreograf - Tomasz Nawrocki
  • 119 miejsce w kategorii solistki Hip Hop 12-15 lat – Piekarz Paulina - choreograf - Tomasz Nawrocki
  • 119 miejsce w kategorii solistki Hip Hop 12-15 lat -Marysia Artymiak - choreograf - Tomasz Nawrocki

Royal Dance Crew w choreografii Łukasz UFO Łukomskiego. W skład ekipy wchodzili: Adam Szmuc, Mateusz Głowacki, Michał Wysocki, Rafał Artymiak, Judyta Pakulska, Natalia Kawa i Julia Kaśków

Julia Kawecka w choreografii Tomasz Nawrockiego  - Wicemistrzyni w kategorii do lat 11

W skład ekipy wchodzili:Remigiusz Bielecki, Mateusz Głowacki, Adam Szmuc, Rafał Artymiak, Judyta Pakulska, Martyna Sadowska, Agnieszka Figura, Wiktoria Adolf, Dominika Merta, Julia Kaśków, Natalia Kawa, Wiktoria Dębińska, Aleksandra Cybulska

Występ tancerzy Royal Dace Cats - choreografia Tomasz Nawrocki

Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz Dance, Show Dance, Mini Production, Production - 4-6 kwietnia 2014 – Kielce 


Mistrzostwa odbyły się w dniach 4 – 6 kwietnia 2014 w Kielcach. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły na zawody Jazzowe pojechało aż tylu tancerzy! Łącznie reprezentowało nas 15 tancerzy. 7 z nich startowało w solówkach. Po raz pierwszy w konkurencji Show Dance, Tomasz Nawrocki zrealizował choreografię  opartą o technikę tańca jazzowego, tap dance, lindy hop oraz akrobatykę.  Formacja startowała w kategorii wiekowej powyżej 16 lat i przedstawiała historię Kotów.

Charakteryzacją tancerzy zajął się sam trener oraz Patrycja Kornek.


Finaliści:

  • 6 miejsce w kategorii formacje Show Dance pow. 16 lat – Formacja Royal Dance Crew –  choreografia Tomasz Nawrocki pt. „Cats”


Pozostałe sukcesy:

  • 34-44 miejsce w kategorii Jazz Dance solistki 12-15 lat -Dominika Merta - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 45-49 miejsce w kategorii Jazz Dance solistki 12-15 lat -Wiktoria Adolf - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 46-53 miejsce w kategorii Jazz Dance solistki poniżej 11 lat – Oliwia Prus - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 53-58 miejsce w kategorii Jazz Dance solistki powyżej 16 lat – Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 53-58 miejsce w kategorii Jazz Dance solistki powyżej 16 lat – Aleksandra Cybulska - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 56-69 miejsce w kategorii Jazz Dance solistki 12-15 lat -Natalia Kawa - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 90-105 miejsce w kategorii Jazz Dance solistki 12-15 lat – Paulina Piekarz - choreograf Tomasz Nawrocki

Krajowe Mistrzostwa IDO Tańce Par, Synchrodancing - 24-25 maj 2014 – Przemyśl 


Mistrzostwa odbyły się w dniach 24 – 25 maja 2014 w Przemyślu. Łącznie reprezentowaliśmy się w sile 31 tancerzy. Dla 11 z nich był to pierwszy start w jakichkolwiek zawodach – serdecznie gratulujemy odwagi i bardzo udanych debiutanckich startów. Paraktycznie wszyscy tancerze biorący udział w zawodach są nominowani do kadry narodowej. Jeśli nie poszczęściło się w występach solowych to lepiej poszło w duecie, z grupą czy formacją. Serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać rywalizacji na parkietach międzynarodowych. Łącznie przywieźliśmy na Opolszczyznę 17 medali (6 złotych, 6 srebrnych, 5 brązowych)

Dziękujemy za ciepłą i troskliwą opiekę Pani Grażynie Pakulskiej. Natomiast za pomoc w układaniu fryzur i makijażu scenicznym Patrycji Kornek.


złote medale:

  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duet Kobieta + Mężczyzna powyżej 16 lat - Adam Szmuc i Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duet Mężczyzna + Mężczyzna powyżej 16 lat - Remigiusz Bielecki i Marcin Baczkur - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino 12-15 lat - Salsa Loca Team Juniors (Rafał Artymiak, Michał Wysocki, Paulina Piekarz, Marysia Artymiak) - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino powyżej 16 lat - Formacja Salsa Loca (Judyta Pakulska, Adam Szmuc, Natalia Kawa, Marcin Kurek, Julia Kasków, Marcin Baczkur, Anna Wróbel, Mateusz Głowacki, Aleksandra Cybulska, Remigiusz Bielecki, Sadowska Martyna, Patryk Szczygieł) - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzowie Polski w kategorii Synchrodance małe grupy powyżej 16 lat - Royal Dance Crew (Aleksandra Cybulska, Patrycja Kornek, Wiktoria Adolf, Monika Leśniewska, Wiktoria Dębińska, Agnieszka Figura, Dominika Merta) - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzowie Polski w kategorii Synchrodance małe grupy 12-15 lat - Salsa Loca Juniors (Luiza Lelińska, Oliwia Prus, Marysia Artymiak, Paulina Piekarz, Aleksandra Niżnik, Martyna Piekarz)  - choreograf Tomasz Nawrocki


Srebrne medale:

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Synchrodance małe grupy powyżej 16 lat - Royal Dance Crew 2 (Zuzanna Paks, Giulia Quartuccio, Lukas Agnieszka, Anna Wróbel, Martyna Sadowska)   - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Synchrodance formacja powyżej 16 lat - Formacja Salsa Loca (Judyta Pakulska, Adam Szmuc, Natalia Kawa, Marcin Kurek, Julia Kasków, Marcin Baczkur, Anna Wróbel, Mateusz Głowacki, Aleksandra Cybulska, Martyna Janiec, Katarzyna Młot, Michał Wysocki, Rafał Artymiak)  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary powyżej 16 lat - Judyta Pakulska i Adam Szmuc  - choreograf TomasNawrockiz

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary 12-15 lat - Paulina Piekarz i Michał Wysocki  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Solo Chłopcy 12-15 lat - Rafał Artymiak  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Solo Kobiety powyżej 16 lat - Judyta Pakulska  - choreograf Tomasz Nawrocki

brązowe medale

  • II Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Solo Chłopcy 12-15 lat - Michał Wysocki  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Solo Mężczyźni powyżej 16 lat - Remigiusz Bielecki  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzynie Polski w kategorii Salsa Shine Duet do 11 lat - Luiza Lelińska i Oliwia Prus  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duet 12-15 lat - Michał Wysocki i Rafał Artymiak  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Latin Show powyżej 16 lat - Remigiusz Bielecki i Marcin Baczkur  - choreograf Tomasz Nawrocki


finaliści


  • 4 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Marcin Baczkur  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce w kategorii Salsa Shine Duet 12-15 lat - Marysia Artymiak i Paulina Piekarz  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 8 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Mateusz Głowacki  - choreograf Tomasz Nawrocki


pozostałe sukcesy

  • 9 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Adam Szmuc  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 9 miejsce w kategorii Salsa Pary powyżej 16 lat - Judyta Pakulska i Adam Szmuc  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 9 miejsce w kategorii Salsa Pary powyżej 16 lat - Natalia Kawa i Marcin Kurek  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 9 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczyny do 11 lat - Oliwia Prus  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 10 miejsce w kategorii Bachata Pary powyżej 16 lat - Natalia Kawa i Marcin Kurek  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 10 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczyny 12-15 lat - Marysia Artymiak  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 11 miejsce w kategorii Salsa Pary powyżej 16 lat - Aleksandra Cybulska i Bielecki Remigiusz  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 11 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczyny do 11 lat - Luiza Lelińska  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 12 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Marcin Kurek  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 13 miejsce w kategorii Bachata Pary powyżej 16 lat - Aleksandra Cybulska i Bielecki Remigiusz  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 13 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Patryk Szczygieł  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 14 miejsce w kategorii Salsa Pary powyżej 16 lat - Julia Kaśków i Marcin Baczkur  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 15 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczyny 12-15 lat - Natalia Kawa  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 15 miejsce w kategorii Salsa Shine Kobiety powyżej 16 lat - Anna Wróbel  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 15 miejsce w kategorii Salsa Pary powyżej 16 lat - Anna Wróbel i Mateusz Głowacki  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 18 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczyny 12-15 lat - Martyna Janiec  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 18 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczyny 12-15 lat - Paulina Piekarz  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 24 miejsce w kategorii Salsa Shine Kobiety powyżej 16 lat - Julia Kaśków  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 28 miejsce w kategorii Salsa Shine Kobiety powyżej 16 lat - Monika Leśniewska  - choreograf Tomasz Nawrocki


Gratulujemy wszystkim występującym tancerzom. Brawa należą się także Tomaszowi Nawrockiemu, który stworzył wszystkie choreografie.

Cała ekipa Salsa Loca - Royal Dance Center

Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino powyżej 16 lat - Formacja Salsa Loca (Judyta Pakulska, Adam Szmuc, Natalia Kawa, Marcin Kurek, Julia Kasków, Marcin Baczkur, Anna Wróbel, Mateusz Głowacki, Aleksandra Cybulska, Remigiusz Bielecki, Sadowska Martyna, Patryk Szczygieł) - choreograf Tomasz Nawrocki

Wicemistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary powyżej 16 lat - Judyta Pakulska i Adam Szmuc  - choreograf TomasNawrocki

4 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Marcin Baczkur  - choreograf Tomasz Nawrocki

9 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczyny do 11 lat - Oliwia Prus  - choreograf Tomasz Nawrocki

Relacja z zawodów w Przemyślu

Patrycja Kornek, Modern - choreografia Tomasz Nawrocki - film z zakończenia roku tanecznego

Adam Szmuc, Paulina Piekarz oraz Remigiusz Bielecki z Sędzią Piotrem Galińskim

Krajowe Mistrzostwa IDO Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance- 20-22 czerwca 2014 – Siedlce 


W dniach od 20 do 22 czerwca 2014 r. na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbyły się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance 2014.

Celem Mistrzostw była popularyzacja i propagowanie rozwoju tańca nowoczesnego oraz wyłonienie Krajowych Mistrzów w strukturach IDO w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych


Złote medale:

  • Mistrzyni Polski Judyta Pakulska w kategorii Tap Dance Solistki 16+ lat - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzyni Polski Paulina Piekarz w kategorii Tap Dance Solistki 12-15  lat - choreograf Tomasz Nawrocki


Brązowe medale:

  • II Wicemistrz Polski -  Adam Szmuc w kategorii Tap Dance Soliści 16+ lat- choreograf Tomasz Nawrocki


Finaliści:

  • 4 miejsce Remigiusz Bielecki w kategorii Tap Dance Soliści 16+ lat - choreograf Tomasz Nawrocki


Pozostałe sukcesy:

  • 10 miejsce Formacja Royal Dance Center Modern Male Grupy 16+ lat - choreograf Tomasz
  • 25 miejsce Patrycja Kornek Modern Solistki 16+ lat - choreograf Tomasz

IDO European HipHop, Electric Boogie and Break dance Championships –10-13 lipca 2014 - Rimini, Italy 


W dniach 10 – 13 lipca 2014 nasza ekipa wyjechała do Rimini (Włochy) by reprezentować nasz kraj na zawodach w electric boogie.


pozostałe sukcesy:

  • 16 miejsce Marcel Bednarski w kategorii Electric Boogie solo children - choreograf Łukasz Łukomski, trener Tomasz Nawrocki

  • 29 miejsce Judyta Pakulska w kategorii Electric Boogie solo Adults - choreograf Łukasz Łukomski, trener Tomasz Nawrocki


Marcel Bednarski z trenerm Tomaszem Nawrockim

Sędziowie Street Battles: Łukasz UFO Łukomski, Karol Polak  Polskee, MYHair oraz organizator Tomasz Nawrocki

Cała Ekipa Royal Dance Crew, która występowała na I Opolskim Festiwalu Tańca

Fundacja SPIN przy współpracy z Naszym Studiem Tańca Royal Dance Center zorganizowała pierwsze tak znaczące wydarzenie taneczne w regionie.

I Opolski Festiwal Tańca - Tomasz Nawrocki to główny organizator

Judyta Pakulska w trakcie konkurencji Street Battle

Reportaż z I Opolskiego Festiwalu Tańca

Reportaż z Warsztatów na I Opolskim Festiwalu Tańca

Nasi zdolni tancerze wywalczyli ogromną ilość medali na Opolskim Festiwalu Tańca i należą im się gromkie brawa dla wytrwałości i ilości pracy i zaangażowania jakie w te występy włożyli. Nie możemy jednak zapomnieć, że dla Studia Tańca Royal Dance Center także ogromnym sukcesem była organizacja tak dużego przedsięwzięcia.

I Opolski Festiwal Tańca- 29-30 listopad 2014 – Opole


 I Opolski Festiwal Tańca to  warsztaty taneczne (m.in. z technik Jazz, Modern, Salsa i Hip-Hop, Disco Dance),  Ligowy Turniej Tańca Polskiej Federacji Tańca (w kategoriach: Street Dance, Disco Dance, Jazz Dance, Tańce Par, Inne Formy Taneczne), oraz Turniej Open Salsa oraz Jazz&Street Battles. Ekipa Royal Dance Crew zdobyła łącznie: 42 medale: 18 złotych, 14 srebrnych i 10 brązowych. Należą im się gromkie brawa dla ich wytrwałości i ilości pracy oraz zaangażowania jakie w te występy włożyli. Nie możemy jednak zapomnieć, że dla Studia Tańca Royal Dance Center także ogromnym sukcesem była organizacja tak dużego przedsięwzięcia. Pomysłodawcą i głównym organizatorem był Tomasz Nawrocki.




Złote medale:

  • Mistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Inne Formy Formacje Open Class 16+ - Show Dance Cats - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Shines Solo Open Class 11- C+B - Prus Oliwia - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Bachata Pary Open Class 16+- Dębińska Wiktoria & Symala Łukasz - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Pary Open Class 16+ - Pakulska Judyta & Szmuc Adam - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzynie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Shines Duety Open Class 11- - Lelińska Luiza, Prus Oliwia - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Shines Duety Open Class 16+ Pakulska Judyta, Szmuc Adam - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Merengue Pary Open Class 16+ - Pakulska Judyta, Szmuc Adam - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Pary Open Class 11- - Nozdryn-Plotnicki Rafal, Koziol Martyna - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 16+ B+A+S - Judyta Pakulska - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Shines Solo Open Class 7- - Julia Kawecka - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrz I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 12-15 B+A+S - Rafał Artymiak - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 12-15 E+D - Piekarz Martyna - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- D - Kołcz Patrycja - choreografia Tomasz Nawrocki
  •  Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- E - Bednarz Amelia - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzynie I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Duety Open Class 11- Kowalska Amelia & Prus Oliwia - choreograf Łukasz Łukomski
  • Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 7- - Julia Kawecka - choreograf Łukasz Łukomski
  • Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- C - Kołcz Patrycja - choreograf Łukasz Łukomski
  • Mistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI   Hip Hop Solo Open Class 12-15 E+D+C - Piekarz Paulina - choreograf Łukasz Łukomski


Srebrne medale:

  • Wicemistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Pary Open Class 11- - Bednarski Marcel, Nozdryn-Plotnicka Joanna- choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Shines Solo Open Class 11- C+B - Luiza Lelińska- choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Pary Open Class 16+ - Glowacki Mateusz, Wróbel Anna - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 16+ B+A+S - Wróbel Anna- choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 12-15 B+A+S - Marysia Artymiak - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 12-15 E+D - Haładus Dominika- choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrz I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- D - Bednarski Marcel- choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Shines Solo Open Class 7- - Julia Partyka - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- E - Orłowska Maja- choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrz I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 16+ Open- Adam Szmuc -  choreograf Łukasz Łukomski
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 16+ E+D - Joanna Cybińska -  choreograf Łukasz Łukomski
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI   Hip Hop Solo Open Class 11- C - Kowalska Amelia- choreograf Łukasz Łukomski
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Jazz Dance Solo Open Class 11- C + 12-15 B - Piekarz Paulina - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Oliwia Osadnik - choreograf Łukasz Łukomski


Brązowe Medale

  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- E - Olchowik Wiktoria- choreografia Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- D - Kozioł Martyna- choreografia Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 12-15 E+D - Niżnik Aleksnadra- choreografia Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 12-15 B+A+S - Piekarz Paulina- choreografia Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 16+ B+A+S - Domerecka Aleksandra- choreografia Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzowie I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Pary Open Class 11- - Partyka Julia, Iwanowski Bartosz- choreografia Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii Salsa Shines Solo Open Class 11- C+B - Kowalska Amelia- choreografia Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI   Hip Hop Solo Open Class 12-15 E+D+C - Artymiak Marysia- choreograf Łukasz Łukomski
  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Jazz Dance Solo Open Class 11- C + 12-15 B - Oliwia Prus- choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Luiza Lelińska- choreograf Łukasz Łukomski

Finaliści:

  • 4 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Pary Open Class 11- - Midura Alicja, Midura Marcin- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 16+ B+A+S - Głowacki Mateusz- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 12-15 B+A+S - Wysocki Michał- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- E - Artymiak Katarzyna- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- D - Dratwa Julia- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 12-15 E+D - Szymczyna Aleksandra- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 16+ Open- Judyta Pakulska-  choreograf Łukasz Łukomski
  • 4 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI   Hip Hop Solo Open Class 12-15 E+D+C - Wysocki Michał- choreograf Łukasz Łukomski
  • 4 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Kozioł Martyna- choreograf Łukasz Łukomski
  • 4 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Jazz Dance Solo Open Class 16+ - Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 16+ B+A+S - Szmuc Adam- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- E - Lewicka Marta- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Jazz Dance Solo Open Class 16+ - Cybulska Aleksandra - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Dycewicz Adrian- choreograf Łukasz Łukomski
  • 6 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 11- E - słodowska Zuzanna- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 6 miejsce I Opolskiego Festiwalu Tańca  w kategorii  Salsa Shines Solo Open Class 16+ B+A+S - Sobczak Magda- choreografia Tomasz Nawrocki
  • 6 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Bednarz Amelia- choreograf Łukasz Łukomski
  • 7 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Sojka Katarzyna- choreograf Łukasz Łukomski
  • 7 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Prus Oliwia- choreograf Łukasz Łukomski
  • 7 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Iwanowski Bartosz- choreograf Łukasz Łukomski

Pozostałe sukcesy:

  • 10 miejsce  I Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorI  Hip Hop Solo Open Class 11- E+D - Baranowska Aleksandra- choreograf Łukasz Łukomski