SUKCESY Z ROKU 2015

W tym roku wywalczyliśmy łącznie  79 medali:  41 złotych, 25 srebrnych oraz 13 brązowych


KM IDO Tańce Par, Synchrodancing Eliminacje Mistrzostw Europy i Świata - 28-29 marca 2015 – Jędrzejów 


Wielki sukces naszych tancerzy na Krajowych Mistrzostwach IDO w Tańcach Par. 25 tancerzy z Opolskiej Szkoły Salsy Salsa Loca należącej do RDC w dniach 28-29 marca 2015 wywalczyło dla Opolszczyzny aż 15 medali  (7 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych) na Krajowych Mistrzostwach IDO w Jędrzejowie i tym samym zakwalifikowali się do Mistrzostw Europy i Świata IDO. Kolejnych 15 występów zakwalifikowało się do finałów.  Głównym choreografem i trenerem był Tomasz Nawrocki


złote medale

  • Mistrzostwo Polski w kategorii  – Salsa Shine Solo Dziewczęta 7- – Julia Partyka - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzostwo Polski w kategorii   – Salsa Pary 11- -Bartek Iwanowski & Julia Partyka - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzostwo Polski w kategorii  – Salsa Shine Solo Chłopcy 11-  -Marcel Bednarski - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzostwo Polski w kategorii  – Salsa Shine Solo Chłopcy 12-15-Michał Wysocki - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzostwo Polski w kategorii – Salsa Shine Solo Kobiety 16+ -Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzostwo Polski w kategorii  – Merengue Pary 16+ -Adam Szmuc & Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki

  • Mistrzostwo Polski w kategorii  -Rueda de Casino Team – Salsa Loca 16+ (Adam Szmuc & Judyta Pakulska, Michał Wysocki & Natalia Kawa, Mateusz Głowacki & Anna Wróbel, Remigiusz Bielecki & Aleksandra Cybulska)

Srebrny medale:

  • Wicemistrz Polski w kategorii - Salsa Shine Solo Chłopcy 11-  – Bartek Iwanowski - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzowie w kategorii – Salsa Pary 11- – Marcel Bednarski & Joanna Nozdryn-Płotnicka - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzowie w kategorii – Caribbean Dances 16+ – Adam Szmuc & Judyta Pakulska  - choreograf Tomasz Nawrocki


Brązowe medale:

  • II Wicemistrzyni Polski w kategorii – Salsa Shine Solo Dziewczęta 11-  Oliwia Prus  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzynie w kategorii – Salsa Shine Duo 11-  Joanna Nozdryn-Płotnicka & Anna Nozdryn-Płotnicka  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzowie w kategorii - Salsa Shine Solo Chłopcy 12-15 Rafał Nozdryn Płotnicki  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • II Wicemistrzynie w kategorii – Salsa Shine Duo 12-15 Paulina Piekarz & Marysia Artymiak  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • II Wicemistrzowie w kategorii – Merengue Pary 16+ Michał Wysocki & Natalia Kawa  - choreograf Tomasz Nawrocki


Finaliści:

  • 4 miejsce w kategorii – Salsa Shine Duo 12-15 Luiza Lelińska & Oliwia Prus - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 4 miejsce w kategorii  – Salsa Pary 16+ -Adam Szmuc & Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 4 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Głowacki Mateusz - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 4 miejsce w kategorii Merengue Pary powyżej 16 lat - Bielecki Remigiusz & Cybulska Aleksandra - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 4 miejsce w kategorii – Caribbean Dances 16+ – Wysocki Michał & Kawa Natalia  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 5 miejsce w kategorii – Caribbean Dances 16+ – Remigiusz Bielecki & Cybulska Aleksandra  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 6  miejsce w kategorii – Salsa Shine Duo 12-15 Marcel Bednarski & Rafał Nozdryn-Płotnicki  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 6 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Szmuc Adam - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 6-7  miejsce w kategorii – Salsa Shine Duo 16 +  Mateusz Głowacki & Bielecki Remigiusz  - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 7 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta ponieżej 11 lat - Kołcz Patrycja - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 7 miejsce w kategorii  – Bachata Pary 16+ -Adam Szmuc & Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 7-9 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Bielecki Remigiusz - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 7-9 miejsce w kategorii Salsa Shine Mężczyźni powyżej 16 lat - Artymiak Rafał - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 8-9 miejsce w kategorii  – Salsa Pary 16+ -Głowacki Mateusz & Wróbel Anna - choreograf Tomasz Nawrocki

  • 9 miejsce w kategorii – Salsa Shine Duo 16+ - Judyta Pakulska & Kawa Natalia   - choreograf Tomasz Nawrocki


pozostałe sukcesy:

  • 7-12 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta 12-15 lat - Paulina Piekarz - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 9-10 miejsce w kategorii  – Bachata Pary 16+ -Michał Wysocki & Kawa Natalia - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 10-11 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta poniżej 11 lat - Kawecka Julia - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 10-12 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta powyżej 16 lat - Wróbel Anna - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 10-13 miejsce w kategorii  – Salsa Pary 16+ - Bielecki Remigiusz & Cybulska Aleksandra - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 10-13 miejsce w kategorii  – Salsa Pary 16+ -Michał Wysocki & Kawa Natalia - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 11-14 miejsce w kategorii  – Bachata Pary 16+ - Bielecki Remigiusz & Cybulska Aleksandra - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 13-15 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta powyżej 16 lat - Kawa Natalia - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 13-17 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta 12-15 lat - Dominika Haładus - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 25-19 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta 12-15 lat - Kowalska Amelia - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 25-29 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta 12-15 lat - Luiza Lelińska - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 25-29 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta 12-15 lat -  Marysia Artymiak- choreograf Tomasz Nawrocki
  • 29-31 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta powyżej 16 lat - Leśniewska Monika - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 32-36 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta powyżej 16 lat - Cybulska Aleksandra - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 36-38 miejsce w kategorii Salsa Shine Dziewczęta 12-15 lat - Bednarz Amelia - choreograf Tomasz Nawrocki

skład Salsa Loca Dance Team na rok 2015: Marysia Artymiak, Marcel Bednarski, Luiza Lelińska, Rafał Nozdryn-Płotnicki, Amelia Kowalska, Dominika Haładus, Paulina Piekarz, Amelia Bednarz, Patrycja Kołcz, Oliwia Prus, Monika Leśniewska, Anna Wróbel, Aleksandra Cybulska, Natalia Kawa, Judyta Pakulska, Bartek iwanowski, Michał Wysocki, Julia Kawecka, Adam Szmuc, Anna Nozdryn-Płotnicka, Rafał Artymiak, Remigiusz Bielecki, Joanna Nozdryn-Płotnicka, Mateusz Głowacki.

Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz Dance, Show Dance, Mini Production - 10-12 kwietnia 2015 - Szczecin 


Mistrzostwa odbyły się w dniach 10-12 kwietnia 2015 w Szczecinie. Tym razem tancerzami zajęło się 3 choreografów i trenerów: Tomasz Nawrocki, Patrycja Kornek i Ewa Mędrzycka. Tomasz Nawrocki zrealizował choreografię Show Dance pt. "Wampiry" oraz przygotowywał solistów,  Patrycja Kornek po raz pierwszy miała okazję zrealizować własną choreografię pt "duszki" i pracować z najmłodszymi tancerzami poniżej 11 lat, natomiast Ewa Mędrzycka stworzyła Show Dance dla solistów.


Finaliści:

  • 4 miejsce w kategorii Show Dance Solo female Open Class 7- -  "Cukierek" - Anna Nozdryn-Płotnicka - choreografia Mędrzycka Ewa
  • 8 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 16+  - Patrycja Kornek - choreograf Patrycja Kornek


Pozostałe sukcesy:

  •  10 miejsce w kategorii Show Dance Small Group Open Class 16 + - "Wampiry" - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 10 miejsce w kategorii Show Dance Small Group Open Class 11-  - "
    duszki " - choreograf Kornek Patrycja
  • 15 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 16+  - Pakulska Judyta- choreograf Tomasz Nawrocki
  • 16 miejsce w kategorii Show Dance Solo female Open Class 16+ - Sawicka Agata - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 18 miejsce w kategorii Show Dance Solo female Open Class 16+ - Kawa Natalia- choreograf Ewa Mędrzycka
  • 26 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 16+  - Kawa Natalia- choreograf Tomasz Nawrocki
  • 29 miejsce w kategorii Show Dance Solo female Open Class 11- - "Pozytywka" Horak Klara - choreograf Ewa Mędrzycka
  •  32 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 16+  - Dębińska Wiktoria- choreograf Tomasz Nawrocki
  • 34 miejsce w kategorii Show Dance Solo female Open Class 11- - Bialic Agnieszka - choreograf Patrycja Kornek
  • 35 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 11-  - Prus Oliwia - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 49 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 16+  - Cybulska Aleksandra- choreograf Tomasz Nawrocki
  • 53 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 12-15 - Adolf Wiktoria - choreografia Tomasz Nawrocki
  • 80 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 12-15 - Piekarz Paulina- choreografia Tomasz Nawrocki 
  • 80 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo female Open Class 12-15 - Luiza Lelińska- choreografia Tomasz Nawrocki


Krajowe Mistrzostwa IDO Hip Hop, Hip Hop Battles, Electric Boogie, Break Dance - 17-19 kwietnia 2015 - Wałbrzych


Mistrzostwa odbyły się w dniach 17-19 kwietnia 2015 w Wałbrzychu. Łącznie reprezentowaliśmy się w sile  8 tancerzy. Michał Czerepak wywalczył jedyny medal przywieziony z tych zawodów. Choreografem Michała był Remigiusz Bielecki, trenerem głównym Łukasz Łukomski. Dodatkowo Robert Herbut przygotował Mateusza Głowackiego do wystepu Breakdance.


brązowe medale

  • II Wicemistrz Polski w kategorii Hip-Hop Soliści do lat 7 - Michał Czerepak - choreograf Remigiusz Bielecki


finaliści

  • 4 miejsce w kategorii Breakdance Soliści 16 + lat - Mateusz Głowacki - impowizacja - trener Robert Herbut
  • 4 miejsce w kategorii Electric Boogie soliści 16+ - Artymiak Rafał- choreograf Łukasz Łukomski
  •  5 miejsce w kategorii Electric Boogie soliści poniżej 11 lat - Bednarski Marcel - choreograf Łukasz Łukomski
  • 6 miejsce w kategorii Electric Boogie soliści poniżej 11 lat - Iwanowski Bartosz- choreograf Łukasz Łukomski


pozostałe sukcesy

  • 9-10 miejsce w kategorii Electric Boogie soliści 16+ - Remigiusz Bielecki- choreograf Łukasz Łukomski
  • 12-15 miejsce w kategorii Electric Boogie soliści 12-15 lat- Rafał Nozdryn-Płotnicki- choreograf Łukasz Łukomski
  • 20-24 miejsce w kategorii Hip-Hop soliści 16+ - Bielecki Remigiusz- choreograf Łukasz Łukomski
  • 61-85 miejsce w kategorii Hip Hop Solistki 12-15 lat - Amelia Kowalska - choreografia Łukasz Łukomski

Krajowe Mistrzostwa IDO Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance- 5-7 czerwca 2015 – Siedlce 


W dniach od 5-7 czerwca nasi tancerze rywalizowali w Siedlcach na zawodach w takich kategoriach jak Modern,Ballet oraz Tap Dance. Wspaniały sukces naszej Judyty Pakulskiej, która w kategorii Modern Solo weszła do finała i uzyskała 6 miejsce. Co więcej, Ekipa Royal zdobyła olbrzymi sukces w kategoriach Tap Dance. 10 złotych medali i 7 srebrnych! Choreografem Modern oraz Tap Dance był Tomasz Nawrocki, a Balletu Marek Zajączkowski.


Złote medale:

  • Mistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Solistki Open Class 11- - Dąbrowska Jagoda - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni Polski w kategorii  Tap Dance Solisci Open Class 11- - Bednarski Marcel - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Solistki Open Class 7- - Julia Partyka - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polsi w kategorii Tap Dance Male Grupy Tap Dance Open Class 11- - Royal Dance Center Tap Kids - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzynie Polski w kategorii Tap Dance Duety Open Class 7- - Julia Partyka i Wiktoria Słodowicka - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Solistki Open Class 16+ - Kawa Natalia - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Soliści Open Class 16+ - Bielecki Remigiusz- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Tap Dance Male Grupy Tap Dance Open Class 16+ - Royal Dance Center Tap Dance - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzynie Polski w kategorii Tap Dance Duety Open Class 12-15 - Dąbrowska Jagoda & Dąbrowska Oliwia - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Solistki Open Class 12-15 - Dąbrowska Oliwia  - choreografia Tomasz Nawrocki


Srebrne medale:

  • Wicemistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Solistki Open Class 7- - Wiktoria Słodowicka- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Solistki Open Class 11- - Midura Alicja- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni Polski w kategorii  Tap Dance Solisci Open Class 11- - Iwanowski Bartosz- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Solistki Open Class 16+ - Sawicka Agata- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Soliści Open Class 16+ - Szmuc Adam- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzynie Polski w kategorii Tap Dance Duety Open Class 12-15 -Kolcz Agata & Siekierzyńska Julia - choreografia Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni Polski w kategorii Tap Dance Solistki Open Class 12-15 - Piekarz Paulina- choreografia Tomasz Nawrocki

Finaliści:

  • 6 miejsce w kategorii Modern Solistki 16+ - Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki


Pozostałe sukcesy:

  • 11 miejsce w kategorii Ballet / Pointe Solistki Open Class 11- - Klara Horak - trener Marek Zajączkowski


II Opolski Festiwal Tańca - 20-21 listopad 2015 - Opole 


W dniach 20-21 listopad 2015 odbył się już II Opolski Festiwal, który został zorganiowany przez założyciela Royal Dance Center Tomasza Nawrockiego. II Opolski Festiwal Tańca to nie tylko zawody taneczne, lecz przede wszystkim święto tańca, podczas którego każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. W trakcie trwania festiwalu zaplanowane zostały warsztaty z różnych technik tanecznych oraz panele dyskusyjne, prowadzone przez najlepszych instruktorów w kraju. Rywalizacja tancerzy z różnych stron naszego kraju w Otwartym Turnieju Ligowym Polskiej Federacji Tańca, a także w niezwykle widowiskowych bitwach tanecznych. Nasi tancerze wywalczyli łącznie 46 medali: 24 złote, 15 srebrnych oraz 7 brązowych.


wyniki Otwartego Turnieju Ligowego Polskiej Federacji Tańca


złote medale

  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Male Grupy Open Class 16+ - Royal Dance Center Tap Dance - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Salsa Rueda de Casino Male Grupy Open Class 16+ - Salsa Loca Dance Team-  choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Male Grupy Open Class 8-11Royal Dance Center Tap Dance Kids - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Other forms Male Grupy Open Class 16+ - "Wampiry" - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Tap Dance Trio Open Class 8-11 - Bednarski Marcel, Dąbrowska Jagoda, Nozdryn-Plotnicki Rafal - choreograf Remigiusz Bielecki , trener Tomasz Nawrocki
  • Mistrznie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Tap Dance Duety Open Class 7-Partyka Julia, Slodowicka Wiktoria- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 16+ - Remigiusz Bielecki - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 8-11 - Bednarski Marcel- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Tap Dance Solo Open Class 12-15 - Dąbrowska Oliwia - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Jazz Dance Solo Open Class 16+ - Judyta Pakulska  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 7- Julia Partyka - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Other forms Solo Open Class 7- Nozdryn-Plotnicka Anna - choreograf Ewa Mędrzycka
  • Mistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Hip Hop Solo B Open Class 16+ - Remigiusz Bielecki - trener Łukasz Łukomski
  • Mistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo Open Class 7- Partyka Julia - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Bachata Pary Open Class 8-11 - Julia Partyka, Bartosz Iwanowski - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A Open Class 12-15- Martyna Janiec - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Plotnicka Anna & Nozdryn-Plotnicka Joanna - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Salsa Pary Open Class 7- Nozdryn-Plotnicka Anna& Szejner Aleksander- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Salsa Pary Open Class 12-15 -Bednarski Marcel, Nozdryn-Plotnicka Joanna - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Mistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo D+C Open Class 8-11- Iwanowski Bartosz - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Mistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo D+C Open Class 12-15 - Nozdryn-Plotnicki Rafal - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Duety Open Class 12-15 - Bednarski Marcel & Nozdryn-Plotnicki Rafal- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Mistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Duety Open Class 8-11 - Nozdryn-wicemistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Salsa Pary Open Class 12-15 -Iwanowski Bartosz& Partyka Julia- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Mistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Pakulska Judyta - choreograf Tomasz Nawrocki 

srebrne medale


  • Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 16+ - Szmuc Adam- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Jazz Dance Solo E+D+C Open Class 8-11 - Oliwia Prus - - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 8-11 - Dąbrowska Jagoda- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 8-11 - Iwanowski Bartosz- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 7- Wiktoria Słodowicka- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Hip Hop Solo B Open Class 16+ - Szmuc Adam- trener Łukasz Łukomski
  • Wicemistrznie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Duety Open Class 16+ - Kawa Natalia, Pakulska Judyta - choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo Open Class 7- Szejner Aleksander- choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B Open Class 8-11- Kołcz Patrycja - choreograf Tomasz Nawrocki  
  • Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo D+C Open Class 12-15 - Dąbrowska Oliwia- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Wicemistrzowie II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Duety Open Class 12-15 - Lelińska Luiza, Prus Oliwia- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Modern Solo Open Class 16+ - Judyta Pakulska - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A Open Class 12-15- Piekarz Paulina- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Wicemistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo D+C Open Class 8-11- Bednarski Marcel- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • Wicemistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Remigiusz Bielecki- choreograf Tomasz Nawrocki 

brązowe medale

  • II Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 16+ - Kawa Natalia- choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Jazz Dance Solo Open Class 16+ - Dębińska Wiktoria- choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Hip Hop Solo B Open Class 16+ - Rybakowska Karolina- trener Łukasz Łukomski
  • II Wicemistrzni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B Open Class 8-11- Prus Oliwia- choreograf Tomasz Nawrocki  
  • II Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A Open Class 12-15- Haładus Dominika- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • II Wicemistrzyni II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo D+C Open Class 8-11- Dąbrowska Jagoda- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • II Wicemistrz II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Kawa Natalia- choreograf Tomasz Nawrocki 

finały

  • 4 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Głowacki Mateusz- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 4 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Jazz Dance Solo Open Class 12-15 - Luiza Lelińska - - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 4 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo D+C Open Class 8-11- Nozdryn-Plotnicka Joanna- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 4 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A Open Class 12-15- Lelińska Luiza- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 4 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii  Tap Dance Solo Open Class 8-11 - Midura Alicja- choreograf Tomasz Nawrocki
  • 4 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Jazz Dance Solo Open Class 16+ - Kawa Natalia- choreograf Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Jazz Dance Solo Open Class 16+ - Cybulska Aleksandra-  choreograf Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Wróbel Anna- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 5 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo D+C Open Class 8-11- Midura Alicja- choreograf Tomasz Nawrocki  
  • 6 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo D+C Open Class 8-11- Wiktoria Olchowik- choreograf Tomasz Nawrocki  
  • 6 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Szmuc Adam- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 7 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo D+C Open Class 8-11- Kawecka Julia- choreograf Tomasz Nawrocki  
  • 7 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Lesniewska Monika - choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 8 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii   Salsa Solo D+C Open Class 8-11- Martyna Kozioł- choreograf Tomasz Nawrocki  
  • 8 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Sobczak Magda- choreograf Tomasz Nawrocki 
  • 9 miejsce II Opolskiego Festiwalu Tańca w kategorii Salsa Solo B+A+S Open Class 16+ - Cybulska Aleksandra- choreograf Tomasz Nawrocki