Royal Dance Center dla dzieci


Interesuje cię wielostylowy rozwój twojego dziecka? Od wymagających technik, przez zabawowe style i swobodny taniec do lekkości i niezależności na scenie? Nasi pedagodzy wprowadzą Twoje dziecko do świata tańca. Lekko, zabawnie i przyjemnie po trochę z każdego stylu tanecznego.

OFERTA ZAJĘĆ DLA MALUSZKÓW OD 2,5 DO 6 LAT

Twój maluszek radośnie podskakuje i tańczy do muzyki, którą usłyszy? A ty zastanawiasz się czy w ogóle są zajęcia dla tak małych tancerzy?

Otóż tak, w Royalu prowadzimy zajęcia z Ruchu Kreatywnego, Baby Baletu oraz podstaw Gimnastyki. 

Zajęcia dla dzieci powyżej 7 lat - balet, jazz, tap dance, akrobatyka, taniec nowoczesny, street jazz, hip hop, breakdance, akrobatyka na drążku pionowym (pole dance), salsa solo.

OFERTA DLA DZIECI 7 LAT I WIĘCEJ

 

Twoje dziecko ma niezrównane pokłady energii? Zależy ci na wypracowaniu elastyczności u twojego dziecka, chcesz przeciwdziałać skrzywieniom kręgosłupa, a przy tym interesuje cię, aby twoja pociecha świetnie się bawiła i nauczyła się tańczyć? Zobacz naszą ofertę zajęć dla dzieci i przekonaj się w jak wielu stylach może się odnaleźć. 

W JAKI SPOSÓB WYBRAĆ ODPOWIEDNIE ZAJĘCIA DLA MOJEGO DZIECKA

ZABAWA

(Taniec Nowoczesny, Salsa Solo, Hip Hop)

 Wprowadzenie do świata tańca. Lekko, zabawnie i przyjemnie po trochę z każdego stylu tanecznego, aby zorientować się, co zainteresuje Twoje dziecko najbardziej.

 

ENERGIA

(Hip Hop, Breaking, Taniec Nowoczesny, Akrobatyka/Pole Dance (wiek pow. 7 lat))

Twoje dziecko ma niezrównane pokłady energii? Najlepiej wykorzystać je na zajęciach z pakietu „energia”.

 

ELASTYCZNOŚĆ

 (Jazz/Modern, Taniec Nowoczesny, Akrobatyka, Pole Dance)

 zależy ci na wypracowaniu elastyczności u twojego dziecka, chcesz przeciwdziałać skrzywieniom kręgosłupa, a przy tym interesuje cię, aby twoja pociecha świetnie się bawiła i nauczyła się tańczyć?

 

SAMOKONTROLA

(Balet, Akrobatyka, Jazz/Modern)

Kompozycja stylów tanecznych, które zdyscyplinują ciało młodego tancerza oraz nauczą samokontroli. Rozciągnięcie, wzmocnienie, taniec i technika, to cechy tego pakietu.

 

ROZWÓJ (Salsa, Jazz/Modern, Hip Hop, Tap Dance)

Interesuje cię wielostylowy rozwój twojego dziecka? Od wymagających technik, przez zabawowe style i swobodny taniec do lekkości i niezależności na scenie.

 

WŁASNA KOMPOZYCJA

(Jazz/Modern, Taniec Nowoczesny, Akrobatyka, Tap Dance, Salsa, Hip Hop, Pole Dance, Balet)