Royal Dance Center dla młodzieży


MODERN JAZZ / Taniec Współczesny


 

Modern Jazz

 

  • Poniedziałki - 19:00 do 20:15 - Tomasz - MOŻNA DOŁĄCZYĆ
  • Piątki - 18:00 - 19:00 - Judyta - NOWA GRUPA!

HIP HOP / NEW AGE / STREET DANCE


Hip Hop / New Age - Podstawy

 

  • Środy - od 17:45 do 19:00 - Edyta - MOŻNA DOŁĄCZYĆ

TAP DANCE


 

Tap Dance (Step Amerykański) - Podstawy

 

Zbieramy chętnych na zajęcia Stepu Amerykańskiego od Podstaw. Zgłoszenia prosimy przysyłać na maila: biuro@royaldancecenter.pl (w temacie wiadomości wpisać proszę TAP DANCE - NOWA GRUPA)

POLE DANCE


 

Pole Dance - Podstawy

 

  • Wtorki - 17:45 do 19:00 - Aleksandra (GRUPA ZAMKNIĘTA)
  • Czwartki - 18:00 do 19:15 - Aleksandra - (GRUPA ZAMKNIĘTA)
  • Jeśli interesujesz się Pole Dance zawsze możesz napisać do nas zapytanie o nowy nabór na: biuro@royaldancecenter.pl

Wielostylowy rozwój? O co w tym chodzi? Czy ja to ogarnę? Czy to nie za dużo?!

 

Spokonie... Nie można było lepiej trafić! W naszym studio tańca możesz uczyć się wielostylowo, ale to juz twój wybór.

 

Z naszej strony możemy Ci obiecać, że jeśli masz ambicje i chęci to nie będziemy zamykać cię w jednym stylu czy technice tańca ale pokażemy cały wachlarz możliwości dzięki czemu będziesz się rozwijać tak jak chcesz! 

 

Sprawdź naszą oferte, wybierz interesujące Cię zajęcia i zadaj sobie jedno bardzo ważne pytanie: Co chcę w życiu ... tańczyć? ... i zacznij to Tańczyć. Weź ze sobą znajomych i przyjaciół i świetnie się bawcie rozwijając się pod okiem doświadczonych instruktorów tańca.

 

Dlaczego warto tańczyć w Royal Dance Center?

Film z Dni Otwartych z Kubą i Sebastianem Piotrowicz - materiał archiwalny


Jak uczymy?


W naszej szkole bardzo cenimy sobie przyjazną atmosferę panującą na zajęciach. Nie pomijamy jednak metodyki w nauczaniu tańca. Wiemy, że nie każdy zostanie mistrzem, a głównym celem jest radość i przyjemność czerpana z tańca oraz możliwość zaprezentowania się chociaż raz w roku przed publiczością - koncert na zakończenie sezonu, pikniki rodzinne, festyny, przeglądy taneczne i festiwale.


Kto uczy w naszej szkole?


Nawet do najmilszego i najsympatyczniejszego trenera przestaniemy chcieć chodzić jeśli będzie prowadził zajęcia chaotycznie, przypadkowo i bez wyznaczonego celu. Doświadczona kadra trenerów i instruktorów to podstawa naszego rozwoju i każdy z nas wie!

 

Dlatego nasi pedagodzy (pomimo faktu, iż w Polsce zawód instruktora tańca został uwolniony) posiadają uprawnienia nadane przez Ministra Kultury (ukończone 2-letnie państwowe kursy kwalifikacyjne instruktora tańca) oraz ukończone inne specjalistycze kursy i szkolenia.


Dodatkowo ich personalne podejście do każdego z tancerzy powoduje, że chcemy z nimi spędzać czas i się od nich uczyć. Bardzo cieszy nas to, że mogliśmy stworzyć dla Ciebie kompleksowy programu rozwoju, który nie pomija aspektu budowy dobrych relacji pomiędzy Tobą a instruktorem.

Sukces nie przychodzi sam!

Film z przygotowań formacji "Koty" - materiał archiwalny

Choregrafia: Tomasz Nawrocki, Jakub & Sebastian Piotrowicz


A co jeśli mam ambicje tańczyć na wysokim poziomie?


Wiemy, że wiek dorastania i pierwsze lata dorosłego życia wbrew pozorom wcale nie są usłane różami. Borykamy się z wieloma problemami, które później w dorosłym życiu wydają się błahe i nic nie znaczące... ale teraz są ważne, a nasz ukochany taniec, nasze powietrze bez którego nie możemy oddychać uważane jest przez innych za nic nie znaczące hobby!


Wiemy też, że marzenia się nie spełniają tylko należy je spełniać, a do tego jest potrzebne indywidualne podejście do każdego z tancerzy oraz współpraca i utrzymanie dobrej relacji z rodzicem! To jest celem do sukcesu, szczęścia i wyznacznia i podążania właściwą ścieżką rozwoju.


Jeśli należysz do osób które potrafią ciężko pracować, są ambitne i zdolne to nie martw się! Nie zostawimy cię na lodzie! Zapewnimy Ci indywidualną ścieżkę rozwoju oraz znajdziemy miejsce w naszych formacjach i zespołach tanecznych.


Rozwiązań jest wiele i ciągle powstają nowe, ale pamiętaj, że nie zawsze będą zwycięstwa, a droga do sukcesu nie jest wyboista! Lecz gdy już osiągniesz swój cel to smakuje wyśmienicie i wiesz, że warto było się starać i trenować. Od tego jesteśmy by pomóc w realizacji Twoich celów ... bo Twój sukces to nasz sukces!DO ZOBACZENIA NA PARKIECIE :)