Royal Dance Center dla młodzieży


Dobrze trafiłeś... W naszej szkole możesz uczyć się wielostylowo... to znaczy, że nie zamykamy twojego rozwoju na jeden styl, ale pokazujemy Ci cały wachlarz możliwości. Style tańca, których uczymy w Royal Dance Center możemy podzielić na kilka bloków tanecznych:

BLOK CONTEMPORARY

Zajęcia z zakresu Contemporary to:

 • Modern,
 • Jazz,
 • Klasyka. 

 Zajęcia, które kłada nacisk na technikę (klasyka, Jazz), okazanie wnętrza oraz emocji tancerza (Modern,Jazz). Tancerz posiada dużą swobodę w kreowaniu ruchu – wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, kontakt tancerza z podłożem (Modern).

 

LATINO

 

 • Zajęcia solo (salsa, bachata)
 • w parze (salsa,bachata,merengue)
 • w grupie (Rueda de Casino). 

Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów oraz ruchów latynoskich.

STREET

 

Zajęcia 

 • Hip hop
 • Breakdance

są niesamowicie żywe i energetyczne. Poprawia kondycję fizyczną oraz rytmizuje ciało tancerza. Techniki Street to przede wszystkim wyrażanie siebie w najbardziej naturalny dla miejskiego smaku sposób, ruchy pasujące do charakteru muzyki rap, soul czy funk pozwalające przekazać każde emocje.

WZMACNIAJĄCE

 

 • Pole Dance
 • Akrobatyka

Poznasz swoje ciało na nowo, wzmocnisz się, rozciągniesz dzięki czemu nabierzesz większej pewności siebie. 

RYTMIZUJĄCE

 

 • Tap Dance

Taniec, który słychać.  Zajęcia umuzykalniąjące oraz rytmizujące. Wystukiwanie rytmu blachami przytwierdzonymi do butów powodują, że odnajdujesz taniec i zabawę na nowo.

W JAKI SPOSÓB WYBRAĆ ODPOWIEDNIE ZAJĘCIA DLA MOJEGO JUNIORA

Nie decyduj za swoje dziecko. To ono powinno wybrać co je interesuje. Oto kilka propozycji stworzenia pakietu zajęć w zależności od tego czego potrzebuje.

BE COOL

(Breaking, Hip Hop, Akrobatyka)

Interesuje cię taniec uliczny I spoko podejście do życia?  Techniki Street to przede wszystkim wyrażanie siebie w najbardziej naturalny dla miejskiego smaku sposób, ruchy pasujące do charakteru muzyki rap, soul czy funk pozwalające przekazać każde emocje. Doskonały sposób na rozwój i zabawę. Techniki streetowe, tak jak każdy inny taniec mają swoje podstawy, foundation, na bazie których możemy freestyleować, interpretować muzykę na żywo.

 

BE FUN 

(Tap Dance, Salsa Solo, Jazz lub Hip hop) - Chcesz nauczyć się tańczyć i dobrze się przy tym bawić? Krótkie układy choreograficzne pozwolą Ci rozwinąć twoją koordynację ruchową, a także dodadzą pewności siebie na parkiecie i imprezie.

 

BE EMOTIONAL

(Modern, Jazz, Akrobatyka)

Na zajęciach popracujemy nad naszym ciałem w pełnym wymiarze (izolacje, rozciągnięcie, mimika twarzy, wykończenie ruchu). Nauczycie się jak przekazywać emocje w tańcu.

 

BE EXPLORER

(Salsa Solo, Breaking, Tap Dance, Modern)

Chcesz się rozwijać wielostylowo i dynamicznie? Salsa pomoże ci na imprezie, Break usprawni fizycznie, Tap Dance uruchomi styl i rytm w nogach a Modern uelastyczni.

 

BE SELF-CONTROL 

(Breaking, Modern, Akrobatyka/Pole Dance) 

“Pakiet dla kozaków” czyli poznaj swoje ciało na nowo, a uwierzysz, że jest w stanie zrobić wszelkie ewolucje w powietrzu I nie tylko.

 

BE YOURSELF

Wybierz swoją kompozycję taneczną spośród Tap Dance, Salsa Solo, Jazz, hip Hop, Breaking, Modern, Akrobatyka, Pole Dance.