Salsa, Bachata, Taniec Użytkowy ... SOCIAL DANCE! 


Skoro to czytasz to wiesz, że prawdopodobnie stworzyliśmy najbardziej praktyczne i dające Ci przewagę na każdym parkiecie zajęcia z tańca użytkowego dla Par w Opolu!

 

Tak! Wiemy o tym, że warto się dobrze zastanowić gdzie najlepiej zacząć lub kontynuować swoją edukację z zakresu tańca użytkowego, salsy czy bachaty! Często jest tak, że na początku nie masz pojęcia co tak naprawdę chcesz tańczyć... ale wiesz jedno! Chcesz po prostu dobrze tańczyć!

 

Tak! Wiemy jak ważne jest mądre i metodyczne podejście! Na początku jest lęk przed tym jak to wogóle będzie... kto te zajecia prowadzi i czy inni kursanci nie będą się podśmiewywać ... bo przecież mam "dwie lewe nogi"! Na całe szczęście najczęściej nie masz racji! Zastanów się jak często się sabotujesz i tym samym uniemożliwiasz swój rozwój. Te zajęcia prowadzi pełen pasji i zaangażowania Tomasz Nawrocki, który na pierwszym miejscu stawia Ciebie!

Tak! Wiemy, że zależy ci przyjemnej atmosferze! To przecież oczywiste, że zajęcia Social Dance mają być Twoje i tylko Twoje! To Twój czas ... a każdy z nas lubi spędzać go miło i przyjemnie. Poznajesz nowych ludzi, a prowadzący nie jest sztywniakiem, który się mądrzy i przechwala. Panująca na zajęciach atmosfera powoduje, że zajęcia kończą się nie wiadomo kiedy ... bo jest tak miło i przyjemnie! 


Tak! Wiemy, że chcesz czerpać wiedzę z pierwszej ręki! Prowadzący Tomasz Nawrocki jest opolskim prekursorem Salsy i Bachaty, a jego uczniowie z sukcesami prowadzą swoje szkoły tańca! Ale tak naprawdę to tylko od Ciebie zależy gdzie będziesz się uczyć i szkolić! My możemy Cię tylko zaprosić!

ZAPRASZAMY

 

NOWY KURS SOCIAL DANCE!!!

(Salsa, Bachata, Taniec Użytkowy dla Par)

 

Wtorki - 20:50 do 21:50

Studio Tańca Royal Dance Center w Opolu

Tańcz z Nami!