Radość Doświadczenie Celowość

ZUMBA®


ZUMBA® to baaaardzo taneczne zajęcia fitness oparte o certyfikowany program szkoleniowy. ZUMBA® jest dobra dla każdego! Jeśli chcesz spalić zbędne kalorie i do tego świetnie się bawić to nie ma nad czym się zastanawiać! 

 

Doświadczony, charyzmatyczny i doświadczony trener oraz porywająca do tańca latynoska muzyka sprawia, że nikt na sali nie czuje, że ZUMBA® wyciska z niego ostatnie poty. Świetnie się bawiąc gubisz nadwagę i modelujesz sylwetkę. Na czym polega fenomen zumby? Przyjdź i sprawdź na własnej skórze!

Zajęcia prowadzi Katarzyna Kochalska

 

Katarzyna Kochalska to osoba, która całe życie była związana ze sportem i tańcem. Tańczy od dziecka, a jej wrodzona ciekawość zawsze pchała ją by spróbować czegoś nowego.

 

Po wielu latach aktywnej działalności tanecznej na scenach krajowych jak i międzynarodowych, postanowiła podzielić się swoją wiedzą i pasją. 

 

Jest dyplomowaną instruktorką tańca i fitnessu. Na swoim koncie ma wiele ukończonych kursów i szkoleń również z zakresu sportu i tańca dla małych dzieci. 

 

Pani Katarzyna jest certyfikowanym instruktorem Zumby®, Zumba dla dzieci®, Zumba Step®, Aqua Zumba®, Zumba Toning®, STRONG Nation czy w końcu Zumba Gold®.

 

Pani Katarzyna poza swoją stricte instruktorską działalnością bardzo aktywnie angażuje się w szereg społecznych akcji takich jak charytatywne maratony zumby czy bezpłatne zajęcia dla mieszkańców Opola w ramach różnych pikników czy festynów.

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj: KATARZYNA KOCHALSKA

PLAN ZAJĘĆ ZUMBA®