Radość Doświadczenie Celowość

EDYTA ROKITA

HIGH HEELS, HOP-HOP/NEW AGE


Edyta od najwcześniejszych lat pokochała taniec. Uczyniła go swoją pasją i sposobem na życie. Swoje pierwsze kroki stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury we Wrocławiu, w zespole cheerleaders. Jak się okazało, zajęcia te były tylko wstępem do pełnej przygód tanecznej kariery.

 

Występy na tak prestiżowych eventach jak Mistrzostwa Polski czy Basketmania zaowocowały nie tylko zdobytym doświadczeniem, ale i uznaniem w środowisku tanecznym.

 

W 2012 roku Edyta podjęła decyzję, która odmieniła jej artystyczne życie - dołączyła do grupy Ladies Crew w Street Dance Academy. Pod okiem Barbary Olech i Michała Czyżewskiego odkryła pasję do stylów tanecznych, takich jak high heels oraz taniec komercyjny.

 

Jej talent został doceniony, kiedy zaangażowano ją do występów w tak renomowanym miejscu jak Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu.

 

Jednak to, co czyni zajęcia z Edytą wyjątkowymi, to jej specjalizacja w stylach takich jak high heels oraz nowatorskim New Age.

 

Ten ostatni, łączący w sobie elementy różnych tradycji tanecznych - od Dancehall po taniec współczesny - pozwala na pełne wyrażenie siebie, głęboką świadomość ciała i emocji. To prawdziwa podróż w głąb siebie poprzez taniec.

 

Kobiety, które szukają nie tylko technicznych umiejętności, ale także głębszego połączenia z własnym ciałem i emocjami, znajdą w zajęciach High Heels Edyty prawdziwe spełnienie. Uczestniczenie w takich zajęciach nie tylko wzmacnia ciało, ale też buduje pewność siebie, uczy wyrażania swoich uczuć poprzez ruch i otwiera na nowe doświadczenia.

 

Jeśli jesteś gotowa na taneczną podróż, w której połączysz siłę i gracje high heels z głębią i innowacyjnością stylu New Age, zapisz się na zajęcia z Edytą. To inwestycja w siebie, która przyniesie nie tylko taneczne umiejętności, ale także poczucie spełnienia, pewności siebie i głębszego połączenia z własnym ciałem.

MOJA GALERIA ZDJĘĆ

(fot. Tomasz Nawrocki)