O NAS

W skrócie o naszym studio


Royal Dance Center powstało dzięki Tomaszowi i Annie Nawrockim, profesjonalnym tancerzom i dyplomowanym instruktorom tańca

Od tego czasu studio stało się najlepszym miejscem do tańca niemal wszystkich styli i technik.


Nasze studio oferuje wiele zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych,a w tym także osobno dla kobiet. Niezależnie od tego, czy chodzi o zabawę, czy też o rozwijanie techniki i umiejętności, zapewniamy pełny harmonogram zajęć, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Siedziba główna naszego studia


Do dyspozycji naszych uczniów oddajemy dwie profesjonalnie wyposażone lustrzane sale taneczno-akrobatyczne. Do każdej z sal przydzieliliśmy oddzielną szatnię. Zapewnia to komfort naszym tancerzom i nie krzyżuje dróg komunikacyjnych. Dodatkowo każdy z tancerzy przychodzący do studia otrzymuje kluczyk do szafki, w której może pozostawić swoje rzeczy. Oddzielne toalety damska i męska są wyposażone w pełen węzeł sanitarny z natryskami włącznie. Dodatkowo korzystamy z sal: Akrobatycznej oraz Baletowej na Wydziale Wychowania Fizycznego Politechniki Opolskiej mieszczącej się przy ul. Prószkowskiej 76 w Opolu.


Pozostałe oddziały:


  • Głubczyce - Miejski Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 24, III piętro.
    Do dyspozycji mamy dwie sale taneczne: dużą i małą oraz szatnię wraz z toaletą. Imprezy okolicznościowe oraz zakończenie roku tanecznego organizujemy na sali widowiskowej.
  • Głogówek - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Stefana Batorego 10. Do dyspozycji mamy trzy sale taneczne: muzyczną, taneczną i widowiskową na której również organizujemy imprezy okolicznościowe oraz zakończenie roku tanecznego.

Współpracuj z Royal Dance Center


Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie ją nawiązujemy z:


  • organizacjami pozarządowymi i samorządami w ramach wspólnie organizowanych imprez (dni miasta, festyny, pikniki, imprezy okolicznościowe)  
  • placówkami oświaty i kultury takimi jak przedszkola, szkoły, ośrodki i domy kultury,
  • firmami prywatnymi oraz korporacjami (pokazy, szkolenia, wyjazdy integracyjne, programy lojalnościowe), 
  • osobami prywatnymi (wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny itp.)

Jesteśmy organizatorem Opolskiego Festiwalu Tańca


Opolski Festiwal Tańca to nie tylko zawody taneczne, lecz przede wszystkim święto tańca, podczas którego każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. W trakcie trwania festiwalu odbywają się warsztaty taneczne z różnych technik i styli tańca oraz panele dyskusyjne, prowadzone przez najlepszych instruktorów z kraju i z zagranicy. Rywalizacja tancerzy z różnych stron naszego kraju w Otwartym Turnieju Tańca, a także w niezwykle widowiskowych bitwach tanecznych dostarcza publiczności niezapomnianych wrażeń znanych do tej pory z programów  telewizyjnych i filmów tanecznych. Kolejna czwarta edycja już: 24-26 listopada 2017 r. 

Szczegóły na www.OpolskiFestiwalTanca.pl

Program Przybij Piątkę z RDC


Program Partnerski Przybij Piątkę z RDC powstał z myślą o Was. Nasza karta członkowska oprócz funkcji identyfikacyjnej w Studio Tańca Royal Dance Center jest również kartą rabatową. Specjalnie dla Was wybieramy partnerów wspierających taniec jako kulturalną formę sportu czy rekreacji ruchowej. Program Partnerski Przybij Piątkę z RDC zrzesza wysokiej jakości punkty handlowe czy usługowe. Sprawdź listę naszych partnerów i korzystaj z rabatów, upustów i promocji już dziś.