Radość Doświadczenie Celowość

O NAS

czyli w skrócie o naszym studio tańca


Czy słyszysz to?

 

To rytm naszej pasji, który bije w Studio Tańca Royal Dance Center!

 

To nie jest tylko szkoła tańca. To miejsce, w którym taniec łączy pokolenia i przekracza granice wieku. Niezależnie, czy stawiasz pierwsze kroki na parkiecie, czy chcesz doskonalić swój warsztat, tu każdy znajdzie swoje miejsce, a taniec stanie się Twoją ulubioną opowieścią.

 

Wybierz styl, który do Ciebie przemawia – od eleganckiego baletu, po energetyczny hip-hop czy uwodzicielską salsę. Z nami odkryjesz, że taniec to nie tylko ruch, to język emocji, którym wyrażasz swoją historię.

 

Nasi trenerzy to nie tylko nauczyciele – to artyści, którzy przekażą Ci swój talent, cierpliwość i umiejętność tworzenia magii na parkiecie. Znajdziesz u nas ekspertów i mistrzów tańca, ale przede wszystkim doświadczonych pedagogów, gotowych do odkrywania Twoich ukrytych zdolności.

 

Wkraczając do naszej przestrzeni, stajesz się częścią historii Royal Dance Center. To miejsce, w którym nowi przyjaciele spotykają się z pasją, a marzenia przekształcają się w rzeczywistość. Jesteśmy dla siebie jak rodzinny zespół tworzony przez tancerzy i nauczycieli.  

 

Odkryj moc tańca, przekonaj się, że wiek nie ma znaczenia – u nas każdy się bawi i rozwija! 

 

Zapisz się już dziś i weź udział w magicznej podróży, którą oferuje Royal Dance Center!

STUDIO ROYAL DANCE CENTER

ODDZIAŁ W OPOLU


Do dyspozycji naszych uczniów i kursantów oddajemy dwie profesjonalnie wyposażone lustrzane sale taneczno-akrobatyczne. Do każdej z sal przydzieliliśmy oddzielną szatnię, co zapewnia komfort naszym tancerzom i nie krzyżuje dróg komunikacyjnych. Dodatkowo każdy z tancerzy przychodzący do studia otrzymuje kluczyk do szafki, w której może pozostawić swoje rzeczy. Oddzielne toalety damska i męska są wyposażone w pełen węzeł sanitarny z natryskami włącznie. 

 

 

Pozostałe oddziały:

 

  • GŁUBCZYCE - Miejski Ośrodek Kultury, ul. Kościuszki 24, III piętro.
    Do dyspozycji mamy dwie sale taneczne: dużą i małą oraz szatnię wraz z toaletą. Imprezy okolicznościowe oraz zakończenie roku tanecznego organizujemy na sali widowiskowej.
  • GŁOGÓWEK - Centrum Kultury, ul. Stefana Batorego 10. Do dyspozycji mamy trzy sale taneczne: muzyczną, taneczną i widowiskową na której również organizujemy imprezy okolicznościowe oraz zakończenie roku tanecznego.

WSPÓŁPRACUJ Z ROYAL DANCE CENTER


Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie ją nawiązujemy z:

 

  • organizacjami pozarządowymi i samorządami w ramach wspólnie organizowanych imprez (dni miasta, festyny, pikniki, imprezy okolicznościowe)  
  • placówkami oświaty i kultury takimi jak przedszkola, szkoły, ośrodki i domy kultury,
  • firmami prywatnymi oraz korporacjami (pokazy, szkolenia, wyjazdy integracyjne, programy lojalnościowe), 
  • osobami prywatnymi (wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny itp.)

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@royaldancecenter.pl

 

JESTEŚMY ORGANIZATOREM OPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA


Opolski Festiwal Tańca to nie tylko zawody taneczne, lecz przede wszystkim święto tańca, podczas którego każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

W trakcie trwania festiwalu odbywają się warsztaty taneczne z różnych technik i styli tańca oraz panele dyskusyjne, prowadzone przez najlepszych instruktorów z kraju i z zagranicy.

 

Rywalizacja tancerzy z różnych stron naszego kraju w Otwartym Turnieju Tańca, a także w niezwykle widowiskowych bitwach tanecznych dostarcza publiczności niezapomnianych wrażeń znanych do tej pory z programów  telewizyjnych i filmów tanecznych.

 

Do tej pory zrealizowaliśmy 8 edycji OPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA

PROGRAM PRZYBIJ PIĄTKĘ Z RDC


Program Partnerski Przybij Piątkę z RDC powstał z myślą o Was. Nasza karta członkowska oprócz funkcji identyfikacyjnej w Studio Tańca Royal Dance Center jest również kartą rabatową. Specjalnie dla Was wybieramy partnerów wspierających taniec jako kulturalną formę sportu czy rekreacji ruchowej. Program Partnerski Przybij Piątkę z RDC zrzesza wysokiej jakości punkty handlowe czy usługowe. Koniecznie sprawdź listę naszych partnerów i korzystaj z rabatów, upustów i promocji już dziś.