Radość Doświadczenie Celowość

DLA NASTOLATKÓW

Taniec, Energia, Pasja – Dołącz do Nas!


Hej, jak się masz? Lubisz muzykę, prawda? Często trudno przy niej usiedzieć w miejscu! Dlatego zapraszamy Cię do nas! Z nami nie tylko opanujesz różne style tańca, ale też odkryjesz nowy sposób na wyrażenie siebie. Dołącz do nas i przeżywaj każdą nutę w pełni! 

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, czy już od dawna kręcisz się po parkiecie – mamy dla Ciebie miejsce. A jeżeli jesteś rodzicem i czytasz to, myśląc o swoim dziecku, to z pewnością docenisz fakt, że taniec to znakomity sposób na rozwijanie pasji, zdrowie i niesamowite doświadczenia.

 

Ale słuchajcie, to nie jest zwykła szkoła tańca. O nie! Tutaj nie zamykamy się w jednym stylu. U nas można poeksperymentować - od hip-hopu przez contemporary aż po tańce karaibskie. Tak, wszyscy znajdą coś dla siebie!

 

Chcesz poznać swoich rówieśników, którzy są równie szaleni na punkcie tańca, jak Ty? Marzysz o wystąpieniu na scenie? A może nawet śmigasz na TikToku i chcesz podbić serca (i ekrany) widzów? To jest to miejsce!

 

Więc jeżeli myślisz, że taniec to tylko coś, co się robi na weselach czy w serialach TV, to bardzo się mylisz. Taniec to emocje, to radość, to życie! I wierz nam lub nie, ale ma lepszego czasu, żeby się tego nauczyć i zacząć żyć na własnych, tanecznych zasadach.

 

Znajdź swoją własną ścieżkę w świecie tańca!

 

Czy jesteś młodą osobą pełną pasji do tańca? A może jesteś rodzicem, który chce dać swojemu dziecku szansę na rozwijanie swoich umiejętności i pasji? Jeżeli tak, to nasza szkoła jest dla Ciebie! Mamy coś dla każdego, kto chce zanurzyć się w rytmie i ruchu. Oferujemy dwie ścieżki rozwoju:

 

Zajęcia Rekreacyjne: Jeżeli uwielbiasz tańczyć i chcesz się tym cieszyć w mniej formalnej atmosferze, to te zajęcia są dla Ciebie. Tutaj, głównym celem jest zabawa, rozwijanie umiejętności i przyjemność z tańca. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce być profesjonalistą, ale każdy zasługuje na świetną zabawę i naukę tańca w przyjaznym środowisku.

 

Zespół Taneczny: Dla tych, którzy marzą o więcej. Jeśli masz ambicje, chcesz rywalizować, występować i być częścią zgranego zespołu, to zdecydowanie ta opcja jest dla Ciebie. W zespole koncentrujemy się na technice, synchronizacji i prezentacji, jednak nigdy nie zapominamy o radości z tańca. Do zespołu można dołączyć po udziale w przesłuchaniach, które odbywają się podczas otwartych warsztatów tanecznych.

 

Pamiętaj, że niezależnie od wybranej ścieżki, każdy ma możliwość zmiany kierunku. Jeżeli zauważymy w Tobie potencjał i niewykorzystany talent, z pewnością Ci o tym powiemy i przedstawimy różne możliwości.

 

W naszej szkole stawiamy na rozwój osobisty i indywidualne podejście do każdego ucznia. Odkryj z nami pełen spektrum możliwości i wybierz najlepszą ścieżkę dla siebie czy dla swojego dziecka. Zachęcamy do podjęcia tego kroku i czerpania radości, jaką daje taniec.

DLA JUNIORÓW

dla nastolatków w wieku 11-13 lat


Hej Rodzicu! Czy Twój nastolatek jest gotów na coś więcej niż tylko oglądanie teledysków i tańczenie przed lustrem? Świetnie! Masz przed sobą miejsce, w którym nie tylko będzie rozwijał swoje umiejętności taneczne, ale również pozna lepiej siebie i zyska niewycenione umiejętności poczucia własnej wartości i pewności siebie, które posłużą mu nie tylko na parkiecie ale przede wszystkim w życiu. 

Zajęcia Hobbystyczne:
 

Rozumiemy, że nie każdy nastolatek marzy o tanecznej karierze. Dlatego oferujemy zajęcia rekreacyjne, w których głównym celem jest zabawa i radość z ruchu. Ale kto wie? Może to właśnie na tych zajęciach odkryjemy talent! Zdecyduj Teraz!
 

Nie czekaj, miejsca znikają w mgnieniu oka! Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że już zastanawiasz się nad zapisaniem swojego nastolatka do naszej szkoły. Nie zwlekaj, bo właśnie teraz kształtujesz jego przyszłość.

Dowiedz się więcej o poszczególnych zajęciach tanecznych:

Co więcej?

Oferujemy też dodatkowe zajęcia akrobatyczno-gimnastyczno-motoryczne. Tu nie chodzi tylko o salta i skoki, ale przede wszystkim o kompleksową pracę nad motoryką, koordynacją i kondycją. Wszystko to w atmosferze zabawy i ciągłego rozwoju. 

Dlaczego Zespół Taneczny?
 

Zespół Taneczny to więcej niż tylko zajęcia. To kompleksowy program szkoleniowy. Dzięki temu Twój nastolatek nie tylko odkryje, który styl jest mu najbliższy, ale również zdobędzie wszechstronne umiejętności, które z pewnością przydadzą mu się na parkiecie, a może i na scenie w przyszłości.

Koniecznie sprawdź do jakich zespołów można dołączyć i sprawdź ich programy szkoleniowe.
 

DLA MŁODZIEŻY

dla nastolatków w wieku powyżej 14 lat


Cześć! Zastanawiasz się, co robić w wolnym czasie? Chcesz odkrywać nowe pasje, rozwijać się fizycznie i emocjonalnie, a także poznać świetnych ludzi? Świetnie się składa! Nasza szkoła tańca oferuje specjalnie zaprojektowany program dla młodzieży, który pomoże Ci odkryć i rozwijać swoje talenty taneczne.

Wybierz Swoją Ścieżkę!
 

Niezależnie od wyboru ścieżki, jedno jest pewne: w naszej szkole każdy będzie czerpał radość z tańca, rozwijał swoje umiejętności w atmosferze pełnej wsparcia, zrozumienia i dobrej zabawy. Zdecyduj już teraz i zacznij odkrywać świat tańca razem z nami!

 

Zaczynaj Od Swojego Ulubionego Stylu!
 

W ramach zajęć hobbystycznych oferujemy szereg różnych stylów tanecznych, od hip-hopu i street dance, przez salsę i bachatę solo, aż po modern jazz, tap dance, balet, a nawet pole dance. Dzięki temu masz możliwość wyboru tego, co najbardziej Ci odpowiada i co sprawia Ci największą radość. Sprawdź naszą aktualną ofertę już teraz:

 

Dodatkowe Zajęcia Akrobatyczno-Motoryczne

 

Chcesz poprawić swoją motorykę, koordynację i kondycję? Nasze dodatkowe zajęcia akrobatyczno-motoryczne są idealne dla Ciebie. Pracujemy nie tylko nad ogólną motoryką całego ciała, ale także nad konkretnymi umiejętnościami, które będą Ci potrzebne na parkiecie.

 

Zespół Taneczny - Dla Ambitnych!
 

Jeśli marzysz o występach, konkursach i intensywnym treningu to nasze zespoły taneczne są właśnie dla Ciebie. To tutaj będziesz miał/a możliwość realizacji konkretnego programu, dbając jednocześnie o to, by radość z tańca była zawsze obecna. Dołączenie do zespołu jest możliwe po udziale w otwartych warsztatach tanecznych, które pełnią funkcję przesłuchań. Ale pamiętaj! Nawet jeśli zdecydujesz się na ścieżkę hobbystyczną, a my dostrzeżemy w Tobie nieodkryty talent, na pewno poinformujemy Cię o tym.

 

Zawsze jest możliwość włączenia się do zespołu. Nie pozwolimy, aby jakikolwiek talent został zmarnowany!

JAK UCZYMY?


Wierzymy, że każdy uczeń jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego każdy z naszych nauczycieli skupia się na zrozumieniu potrzeb, aspiracji i możliwości swoich uczniów.

 

Nasze zajęcia są oparte na specjalnie zaprojektowanych programach, które łączą różne style taneczne. Nie tylko uczymy podstawowych kroków i technik, ale także staramy się w pełni rozwijać artystyczną ekspresję i emocjonalność - bez względu na to czy tańczysz tylko dla siebie czy też jesteś częścią naszych zespołów tanecznych..


Nie zapominamy także o ogólnym rozwoju motorycznym. Nasze zajęcia akrobatyczno-motoryczne, a także stretchingowe są doskonałym uzupełnieniem dla każdego kursu tanecznego.

KTO UCZY W NASZEJ SZKOLE?


Wszyscy nasi nauczyciele to przede wszystkim praktycy, którzy nie tylko posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w nauczaniu,ale mają na swoich kontach bogatą karierę zawodnika. Do tego wszystkiego to prawdziwi pasjonaci tańca i ruchu, którzy potrafią zarażać tą pasją innych Dzięki temu nauka w naszej szkole jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna.


Pamiętaj, że nasza cała kadra jest tu, by Cię wspierać. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, możesz liczyć na ich pomoc, motywację i inspirację na każdym etapie Twojej tanecznej przygody. Koniecznie poznaj ich bliżej klikjąc w poniższy link: