Radość Doświadczenie Celowość

ROYAL COLLECTIVE

MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ TAŃCA SCENICZNEGO


KRÓTKO O ZESPOLE

 

Royal Collective to miejsce, gdzie młodzi artyści tańca scenicznego znajdują swoje wyjątkowe miejsce i swoją taneczną rodzinę. Nasz zespół jest jak otwarta księga, którą wspólnie piszemy... rozdział po rozdziale tworząc kreatywne opowieści, które później opowiadamy na scenie. Jeśli marzysz o tańcu i czujesz iskrę pasji w sobie, to jesteśmy tu, by Cię wesprzeć w każdym kroku Twojej tanecznej przygody.
 

Głęboko wierzymy, że każdy może tańczyć, niezależnie od doświadczenia, a jeśli czasem czujesz się niezbyt pewnie lub wręcz wątpisz w swoje umiejętności, to nic nie szkodzi, każdy czasem tak ma. W ROYAL COLLECTIVE wartość tkwi w procesie, który z czasem prowadzi do spektakularnych efektów. Twoja ciężka i systematyczna praca nad techniką tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego po pewnym czasie przełoży się na bardzo sprawne ciało o niemal nieograniczonych możliwościach wyrażania siebie na scenie, a to już ogromna satysfakcja i nagroda za włożony wysiłek.

 

Nie bój się wyzwań, nie bój się prób i błędów. Z ROYAL COLLECTIVE masz szansę odkryć nie tylko nowe umiejętności taneczne, ale także swoją wyjątkową moc i twórczy potencjał. Dołącz do naszej niesamowitej społeczności młodych artystów, gdzie razem tworzymy magiczne chwile na scenie i inspirujemy się nawzajem. Twoja taneczna przygoda zaczyna się tutaj, z nami! 

 

Dołącz do nas, aby rozpocząć podróż pełną pasji, pracy i spełnienia artystycznego!

Dlaczego warto dołączyć do ROYAL COLLECTIVE:

 

ROZWÓJ TECHNICZNY 
Nasze zajęcia są intensywne i koncentrują się na technikach tanecznych, takich jak taniec klasyczny, jazzowy i współczesny. To doskonała okazja, aby doskonalić swoje umiejętności i stać się wszechstronnie wykształconym i kompletnym tancerzem scenicznym.

 

PASJA I KREATYWNOŚĆ
Taniec sceniczny to nie tylko nauka kroków, piruetów czy skoków to sztuka wyrażania siebie na scenie. W Royal Collective dajemy Ci przestrzeń do kreatywności, aby poprzez taniec swobodnie  wyrażać swoje emocje.


OGÓLNY ROZWÓJ RUCHOWY
Duża część naszego programu zajmuje praca nad ogólnym rozwojem fizycznym całęgo ciała. Pracujemy nad rozwojem koordynacji ruchowej, elastyczności i siły, co ma pozytywny wpływ na ogólny rozwój fizyczny, zdrowie i samopoczucie.


PEŁNE WSPARCIE i SAMOROZWÓJ
W naszym zespole nie jesteś tylko tancerzem, jesteś częścią naszej tanecznej rodziny. Znajdziesz tu przyjaciół, którzy dzielą Twoją pasję i wspierają Cię na każdym etapie. Dołączając do naszego zespołu, uczysz się nie tylko tańca, ale także umiejętności życiowych, takich jak odpowiedzialność, wytrwałość i samodyscyplina. To umiejętności, które przydadzą Ci się w każdym aspekcie twojego całego życia.


WYSTĘPY, KONKURSY, ZAWODY
Z nami będziesz uczestniczyć w niesamowitych występach, które pozwalają ci poczuć się jak gwiazda. Czekają na Ciebie niezapomniane chwile na różnych scenach podczas występów, konkursów i zawodów tanecznych! To okazja by pokazać swój talent i miłość do tańca, a także zdobywać wspaniałe doświadczenia.


BEZPŁATNE PRZESŁUCHANIA
Aby dołączyć do nas koniecznie zarejestruj się i przyjdż na przesłuchania, które realizowane sią w ramach otwartych i bezpłatne warsztatów tanecznych i ruchowe. To szansa dla Ciebie, by poznać nas, wyrazić swoją pasję i dołączyć do naszej tanecznej rodziny.
 

Dołączając do Royal Collective, robisz pierwszy krok w kierunku swojej tanecznej drogi sukcesu. Z nami masz okazję spełnić swoje marzenia o scenicznych  występach i poznać ludzi, którzy podzielają Twoją pasję. Nie wahaj się - dołącz już teraz i odkryj niesamowity świat tańca z ROYAL COLLECTIVE!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

WTORKI

19:15 - 20:30 - Choreografia (prowadzący: Tomasz Nawrocki) : Na tych zajęciach zajmujemy się pracą nad konkretnymi fragmentami etiud i choreografii tanecznych. 


PIĄTKI

18:20 - 19:35 - Przygotowanie Motoryczne (prowadzący: Damian Ałdaś) : Na tych zajęciach pracujemy nad ogólnym rozwojem i sprawnością naszego ciała.

19:40 - 21:30 - Technika Tańca i Stretching (prowadzący: Aleksandra Cybulska) : Na tych zajęciach skupiamy się przede wszystkim na technice i prawidłowym wykonaniu poszczególnych elementów tanecznych takich jak obroty, skoki czy piruety, ale również pracujemy nad powiększeniem przestrzeni w ciele, zakresami i wyrazem sceniczym. Zajęcia zawsze kończymy solidnym stretchingiem. 


SOBOTY

11:15 - 12:30 - Technika Tańca / Choreografia (prowadzący: Aleksandra Cybulska) : Na tych zajeciach utrwalamy to nad czym pracowaliśmy w piątek, a w razie potrzeby pracujemy nad choreografią zespołową, trikami i partnerowaniami, fragmentami etiud i choreografii tanecznych. 

WAŻNE INFORMACJE ZAWODNIKÓW ORAZ RODZICÓW

 

Przygotowaliśmy kilka istotnych informacji:

 

Fryzura: Włosy zawsze spięte, by nie przeszkadzały podczas zajęć.

Woda: Zachęcamy do zabrania butelki z wodą, by zachować odpowiednie nawodnienie.
Ubranie:  dopasowany, mocno przylegający czarny strój. Szczegóły warto ustalić z nauczycielem prowadzącym.

Dlatego zachęcamy do zakupu naszej odzieży klubowej. Odzież klubowa to nie tylko sposób na wyróżnienie się jako członek zespołu, ale także doskonała okazja do zintegrowania się z grupą i budowania więzi wśród tancerzy.
 

Nasza odzież klubowa została zaprojektowana z myślą o wygodzie i stylu. Wybierając naszą odzież, poczujesz się częścią czegoś wyjątkowego. Odzież klubowa nie tylko tworzy jedność wizualną, ale również wspiera poczucie przynależności do zespołu, co ma pozytywny wpływ na rozwój społeczny i emocjonalny tancerzy.


Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie czeka na Państwa wyjątkowa odzież klubowa, dostępna w różnych rozmiarach i wzorach. Zachęcamy do wsparcia naszych małych tancerzy poprzez zakup odzieży klubowej i cieszenia się wspólnie z nimi ich tańczącą przygodą!

JAK SIĘ ZAPISAĆ

 

Aby dołączyc do zespołu należy się zgłosić na przesłuchania do zespołów tanecznych
 

Takie przesłuchania mają miejsce dwa razy do roku. Terminy i szczegóły przesłuchań znajdują się na stronie royaldance.pl/przesluchania-2023

 

Przesłuchania mają formę otwartych i bezpłatnych warsztatów tanecznych i ruchowych, które pozwolą naszym prdagogom i trenerom poznać młodego kandydata oraz sprawdzić jego możliwości koordynacyjne, motoryczne, a także pamięć choreograficzną i zaangażowanie.

 

W przypadku przegapienia terminu przesłuchań chęć dołączenia do zespołu można dokonać bezpośrednio w naszym Studio Tańca Royal Dance Center lub drogą mailową na adres : biuro@royaldancecenter.pl w tytule pisząc: "Zgłoszenie do zespołu Steet Cats" a w treści imię i nazwisko wraz z datą urodzenia oraz danymi kontaktowymi do rodzica/opiekuna prawnego. 

 

Pogłębiaj swoją pasję, rozwijaj umiejętności taneczne oraz buduj z nami wspólnotę pełną radości, wsparcia i zaufania.

 

Zapraszamy do dołączenia do Zaspołu STREET CATS i wspólnego eksplorowania ekscytującego świata tańca ulicznego!

KOSZT UCZESTNICTWA

 

Roczny koszt uczestnictwa w zespole to 5500 zł.
Płatność jest rozłożona na 10 równych miesięcznych rat każda po 550 zł płatnych do 1 dnia każdego miesiąca z góry.

DWA ZESPOŁY - JEDNA PASJA


Jeśli jesteś osobą pełną pasji i chcesz tańczyć w więcej niż jednym zespole tanecznym, to świetnie! W naszej szkole, wiemy, że możesz mieć różne zainteresowania i niekoniecznie chcesz się zamykać na jesden styl czy technikę. Dlatego STREET CATS współgra z innymi młodzieżowymi zespołami tanecznymi, takimi jak SALSA LOCA (Zespół Tańców Karaibskich) oraz ROYAL CONTEMPORARY (Zespół Tańca Scenicznego - Jazz, Modern, Ballet) . Nasze zajęcia są elastycznie dostosowane, by umożliwić CI uczestnictwo w kilku zespołach bez konfliktów harmonogramowych, a dodatkowo wychodzimy  na przeciw jeśli chodzi o logistykę i organizację dni treningowych.

KOSZT UCZESTNICTWA W WIĘKSZEJ LICZBIE ZESPOŁÓW

 

Tak jak już wspominaliśmy wcześniej roczny koszt uczestnictwa w zespole ROYAL COLLECTIVE to kwota 5500 zł (550 zł miesięcznie)

Jeśli należysz do osób głodnych tańca i rozwoju, a jeden styl czy technika to za mało i zdecydujesz się trenować w jeszcze jakimś zespole to cena całkowita nie przekroczy kwoty 6500 zł rocznie (650 zł miesięcznie) jest to kwota maksymalna w naszej szkole tańca - niektórzy mówią na to "karnet open"