KADRA

TOMASZ NAWROCKI

Właściciel, Instruktor, Choreograf

Założyciel i szef Studia Tańca Royal Dance Center. Kompozytor, reżyser i choreograf tańca. Pasjonat świadomego ruchu, ekspresji i wyrazu scenicznego.

 

Dla niego zdobywanie szeroko rozumianych umiejętności ruchowo- motorycznych w wielu stylach i technikach tanecznych jest czymś naturalnym i nigdy się nie kończy. Jako pedagog bardzo ceni sobie skuteczność i efektywność w przekazywanej swoim uczniom wiedzy. 

 

Dyplomowany instruktor tańca współczesnego i jazzowego - dyplomy Ministra Kultury. Prekursor salsy i tańców karaibskuch w Opolu.

 

Sędzia Polskiej Federacji Tańca oraz Sędzia Międzynarodowy IDO.

 

Pomysłodawca i organizator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Opolskiego Festiwalu Tańca. 

INSTRUKTORZY I CHOREOGRAFOWIE


ALEKSANDRA CYBULSKA

instruktor tańca, administracja

 

Dyplomowana instruktor tańca Pole Dance oraz tańca jazzowego. Ambitna tancerka oraz instruktor wielu styli i technik tańca i ruchu. Od zawsze fascynowało ją skąd bierze się ruch oraz jak prawidłowo i poprawnie technicznie wykonywać poszczególne elementy. 

 

Spełnia się i realizuje w Pole Dance oraz stretchingu. Dzieli się swoją obszerną wiedzą prowadząc zajęcia z podstaw gimnastyki i akrobatyki.

 

Uczennica i wychowanka

Tomasza Nawrockiego

NATALIA KAWA

instruktor tańca, choreograf

 

Dyplomowana instruktor tańca jazzowego. Ambitna tancerka oraz trener wielu styli i technik tańca. Najbardziej ze wszystkich kocha jednak salsę i bachatę, w których najbardziej się realizuje i wkłada całą siebie.

 

Natalia wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski, ale zdecydowanie największym jej dotychczasowym sukcesem jest zdobycie Mistrzostwa Europy w Salsie. 

 

Jest pełna energii i entuzjazmu, a z jej zajęć wszyscy wychodzą zadowoleni i uśmiechnięci.

 

Uczennica i wychowanka Tomasza Nawrockiego

KATERYNA KAZAKOVA

trener gimnastyki artystycznej


Dyplomowany trener gimnastyki artystycznej z piętnastoletnim doświadczeniem. 


Bardzo rzetelna, skrupulatna i konsekwentna, a przy tym ciepła i cierpliwa. 


Do 2017 roku aktywny trener gimnastyki artystycznej w Federacji Gimnastyki Rytmicznej w Odesskim regionie, a później do 2018 roku trener gimnastyki artystycznej w Klubie sportowym Stryx w Dubaju. 


W Royal Dance Center zajmuje się sekcją gimnastyki artystycznej, a tym samym wspiera rozwój tancerzy wielostylowych korzystających z jej wiedzy i doświadczenia.EDYTA ROKITA

instruktor tańca, choreograf


Edyta jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Specjalizuje się w stylach high heels oraz tańcu komercyjnym.

Stale się rozwija, regularnie uczestniczy w międzynarodowych warsztatach z najlepszymi nauczycielami z całego świata i kraju.


Miała przyjemność uczyć się od zagranicznych instruktorów między innymi takich jak: Andye Jamieson, Denzel Chisolm, CJ Salvador, Lee Daniel, Sienna Lyons, Galen Hooks, Dana Foglia oraz Tony Tzar.


Swoje doświadczenie zdobywała także w Los Angeles, doskonaląc umiejętności w studiach Movement Lifestyle oraz Debbie Reynolds.

RECEPCJA STUDIA


NOWY Recepcjonista

Recepcja RDC oddział Opole

 

Chcesz dołączyć do naszej Royalowej Recepcji?  Wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem. Na dzień dzisiejszy poszukujemy nowej osoby do pracy już z końcem sierpnia 2021!

NOWY Recepcjonista

Recepcja RDC oddział Opole

 

Chcesz dołączyć do naszej Royalowej Recepcji?  Wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem. Na dzień dzisiejszy poszukujemy nowej osoby do pracy już z końcem sierpnia 2021!