KADRA

INSTRUKTORZY I CHOREOGRAFOWIE


TOMASZ NAWROCKI

Właściciel, Instruktor, Choreograf


 +48 600 044 210


Właściciel i szef studia Royal Dance Center od 2004 roku. Dyplomowany instruktor tańca współczesnego i jazzowego. Trener reprezentacji narodowej. Sędzia Polskiej Federacji Tańca, oraz Sędzia Międzynarodowy IDO. Organizator Opolskiego Festiwalu Tańca. 

ANNA NAWROCKA

Instruktor, Choreograf


 +48 662 676 925


Współzałożyciel studia Royal Dance Center. Dyplomowana instruktor tańca jazzowego. Mistrzyni Polski w Salsie, finalistka Mistrzostw Europy i Świata. Trener reprezentacji narodowej. Specjalizuje się w kursach dla kobiet oraz zajęciach dla dzieci i młodzieży z zakresu Salsy, Latino Solo, a także Street Jazz.

ALEKSANDRA CYBULSKA

Administracja, Młodszy Instruktor 


 +48 728 875 570


Administracja studia tańca, instruktor Pole Dance oraz młodszy instruktor tańca - w trakcie dwuletniego kursu instruktorskiego o specjalizacji taniec jazzowy. Utytułowana i ambitna tancerka wielostylowa. Specjalizuje się w kursach Pole Dance oraz prowadzi zajęcia z podstwaw gimnastyki i akrobatyki dla dzieci. Uczennica Tomasza i Anny Nawrockich.

NATALIA KAWA

Młodszy Instruktor
Młodszy instruktor tańca - w trakcie dwuletniego kursu instruktorskiego o specjalizacji taniec jazzowy. Utytułowana i ambitna tancerka wielostylowa. Prowadzi zajęcia dla kobiet z zakresu LatinoFit oraz Latino Solo, natomiast dzieci zaprasza na taniec nowoczesny, salse solo oraz modern jazz. Uczennica Tomasza i Anny Nawrockich.

ROBERT HERBUT aka MYCHA 

Instruktor


Aktywny tancerz i instruktor tańca street dance o specjalizacji break dance. Organizator wydarzeń związanych z kulturą Hip-Hop, a w szczególności b-boyingiem.

MAREK LUDWISIAK

Baletmistrz


Absolwent Państwowej Szkole Baletowej im. F. Parnella w Łodzi oraz Amsterdam School of Arts.


Współpracował z licznymi teatrami w Polsce , Niemczech i Holandii , m.in.Het National Ballet Amsterdam, Ahoy Opera Rotterdam, Polskim Teatrem Tańca, Vorpommern Theater, Teatrem w Magdeburgu, Teatrem w Nordhausen, Teatrem Miejskim w Bremerhaven, Teatrem w Halberstadt, Pfaltztheater Kaiserslautern, Theater Cottbus, Teatr Muzyczny w Łodzi oraz Opera na Zamku w Szczecinie. 

JUDYTA PAKULSKA

Młodszy Instruktor


Młodszy instruktor tańca - w trakcie dwuletniego kursu instruktorskiego o specjalizacji taniec jazzowy. Utytułowana i ambitna tancerka wielostylowa. Specjalizuje się w tańcu jazzowym, współczesnym, klasycznym oraz tańcach karaibskich choć świetnie odnajduje się w street dance - szczególnie poppingu. Judyta zaprasza na przedszkolaki na zajęcia Baby Balet, a dzieci na Balet i Modern Jazz. Uczennica Tomasza i Anny Nawrockich.

MATEUSZ GŁOWACKI

Młodszy Instruktor


Utytułowany i ambitny tancerz wielostylowy. Specjalizuje się w street dance (szczególnie b-boying) oraz tańcach karaibskich, a także świetnie odnajduje się w technikach contemporary takich jak jazz czy balet. Asystuje w zajęciach gimnastyki i akrobatyki oraz street dance. Uczeń Tomasza i Anny Nawrockich.

RECEPCJA STUDIA


DARIUSZ PIWOWAREK

Recepcja RDC oddział Opole


Rzetelny, konkretny, bardzo oddany swojej pracy. Nad wyraz spokojny człowiek i rzetelny recepcjonista posiadający świetną pamięć do twarzy, imion i nazwisk. Zawsze wita wszystkich uśmiechem i dobrym słowem.

KINGA GABRUK

Recepcja RDC oddział Opole


Skrupulatna, rzetelna, bardzo zaangażowana, taktowna i miła osoba. Nie zostawia po sobie niezałatwionych spraw i zawsze służy pomocą i dobrym słowem. Osoba o niezwykle przyjemnej aparycji i ciepłym głosie. 

GRAŻYNA PAKULSKA

Recepcja RDC oddział Głubczyce


Niezwykle ciepła, uprzejma i taktowna. Bardzo rzetelna, i skrupulatna w działaniu. Jej serdeczne i spokojne uosobienie powoduje, że każdy wita ją z uśmiechem.

IRENA KAWA

Recepcja RDC oddział Głogówek


Wulkan energii. Osoba bardzo przebojowa, a zarazem uprzejma i wrażliwa na potrzeby wychowanków. Potrafi świetnie doradzić i pomóc w wyborze właściwych zajęć tanecznych.