KADRA

TOMASZ NAWROCKI

Właściciel, Instruktor, Choreograf

Założyciel i szef Studia Tańca Royal Dance Center. Kompozytor, reżyser i choreograf tańca. Pasjonat świadomego ruchu, ekspresji i wyrazu scenicznego.

 

Dla niego zdobywanie szeroko rozumianych umiejętności ruchowo- motorycznych w wielu stylach i technikach tanecznych jest czymś naturalnym i nigdy się nie kończy. Jako pedagog bardzo ceni sobie skuteczność i efektywność w przekazywanej swoim uczniom wiedzy. 

 

Dyplomowany instruktor tańca współczesnego i jazzowego - dyplomy Ministra Kultury. Prekursor salsy i tańców karaibskuch w Opolu.

 

Sędzia Polskiej Federacji Tańca, oraz Sędzia Międzynarodowy IDO.

 

Pomysłodawca i organizator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Opolskiego Festiwalu Tańca. 

INSTRUKTORZY I CHOREOGRAFOWIE


ALEKSANDRA CYBULSKA

instruktor tańca, administracja

 

Dyplomowana instruktor tańca Pole Dance oraz tańca jazzowego. Ambitna tancerka oraz instruktor wielu styli i technik tańca i ruchu. Od zawsze fascynowało ją skąd bierze się ruch oraz jak prawidłowo i poprawnie technicznie wykonywać poszczególne elementy. 

 

Spełnia się i realizuje w Pole Dance oraz stretchingu. Bardzo dzieli się swoją obszerną wiedzą prowadząc zajęcia z podstaw gimnastyki i akrobatyki.

 

Uczennica i wychowanka

Tomasza Nawrockiego

NATALIA KAWA

instruktor tańca, choreograf

 

Dyplomowana instruktor tańca jazzowego. Ambitna tancerka oraz instruktor wielu styli i technik tańca. Najbardziej ze wszystkich kocha jednak salsę i bachatę w których najbardziej się realizuje i wkłada całą siebie.

 

Natalia wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski ale zdecydowanie największym jej dotychczasowym sukcesem jest zdobycie Mistrzostwa Europy w Salsie. 

 

Jako instruktor pełna energii i entuzjazmu. Z jej zajęć wszyscy wychodzą zadowoleni.

 

Uczennica i wychowanka Tomasza Nawrockiego

KATERYNA KAZAKOVA

trener gimnastyki artystycznej


Dyplomowany trener gimnastyki artystycznej z piętnastoletnim doświadczeniem. 


Bardzo rzetelna, skrupulatna i konsekwentna, a przy tym ciepła i cierpliwa. 


Do 2017 roku aktywny trener gimnastyki artystycznej w Federacji Gimnastyki Rytmicznej w Odesskim regionie, a później do 2018 roku trener gimnastyki artystycznej w Klubie sportowym Stryx w Dubaju. 


W Royal Dance Center zajmuje się sekcją gimnastyki artystycznej, a tym samym wspiera rozwój tancerzy wielostylowych korzystających z jej wiedzy i doświadczenia.EDYTA ROKITA

instruktor tańca, choreograf


Edyta jest związana z tańcem od najmłodszych lat. Specjalizuje się w stylach high heels oraz tańcu komercyjnym.

Stale się rozwija, regularnie uczestniczy w międzynarodowych warsztatach z najlepszymi nauczycielami z całego świata i kraju.


Miała przyjemność uczyć się od zagranicznych instruktorów między innymi takich jak: Andye Jamieson, Denzel Chisolm, CJ Salvador, Lee Daniel, Sienna Lyons, Galen Hooks, Dana Foglia oraz Tony Tzar.


Swoje doświadczenie zdobywała także w Los Angeles, doskonaląc umiejętności w studiach Movement Lifestyle oraz Debbie Reynolds.

RECEPCJA STUDIA


ANNA FIECEK

Recepcja RDC oddział Opole


Skrupulatna, rzetelna, bardzo zaangażowana, taktowna i miła osoba. Nie zostawia po sobie niezałatwionych spraw i zawsze służy pomocą i dobrym słowem. Osoba o niezwykle przyjemnej aparycji i ciepłym głosie. 

NOWY Recepcjonista

Recepcja RDC oddział Opole

 

Chcesz dołączyć do naszej Royalowej Recepcji?  Wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem. Na dzień dzisiejszy poszukujemy nowej osoby do pracy już z końcem sierpnia 2018!

GRAŻYNA PAKULSKA

Recepcja RDC oddział Głubczyce


Niezwykle ciepła, uprzejma i taktowna. Bardzo rzetelna, i skrupulatna w działaniu. Jej serdeczne i spokojne uosobienie powoduje, że każdy wita ją z uśmiechem.

IRENA KAWA

Recepcja RDC oddział Głogówek


Wulkan energii. Osoba bardzo przebojowa, a zarazem uprzejma i wrażliwa na potrzeby wychowanków. Potrafi świetnie doradzić i pomóc w wyborze właściwych zajęć tanecznych.