Radość Doświadczenie Celowość

JAK SIĘ UBRAĆ NA ZAJĘCIA 

Jak się ubrać na zajęcia czyli Royal Dress Code


Szanujemy wolny wybór dotyczący ubioru naszych tancerzy oraz jego artystyczną formę, aczkolwiek są zajęcia na których wprowadzamy tzw. dress code czyli wymagania co do ubioru.


Zajęcia typu contemporary czyli: jazz, modern, klasyka oraz dodatkowo akrobatyka i pole dance to style i techniki, w których bardzo ważne jest w jaki sposób są ubrani tancerze.


Odpowiedni ubiór (dopasowany czarny strój typu body oraz legginsy; a w pole dance gołe stopy i krótke spodenki) pozwala  trenerowi na obserwację ruchu ciała oraz odpowiednie korygowanie błędów. Długie włosy powinny być spięte, tak by nie przeszkadzały w trakcie wykonywanego ćwiczenia.


Oczywistym jest, że wszelka biżuteria, zegarki oraz telefony i kosztowności zostawiamy poza salą taneczną (np. w szafkach RDC albo najlepiej w domu). Tych kilka podstawowych zasad sprawi, że zajęcia będą bezpeczne, a tancerze nie będą się niepotrzebnie rozpraszać. 


Zajęcia Tap Dance - jest możliwość wypożyczenia butów z blachami w studio RDC w siedzibie głównej. Odpłatność wynosi 7 zł/zajęcia


Nie zastosowanie się do Dress Codu

Jak pisaliśmy wyżej dobry kostium treningowy to podstawa - nie może on krępować ruchu i musi być wygodny. Tym samym nie chcemy tworzyć rygorystycznych zasad i kar w tym zakresie, ale bardzo prosimy o zastosowanie się do naszych sugestii. Oczywiśnie nie będziemy nikogo wyrzucać z zajęć tylko dla tego, że jest źle ubrany bo wiemy, że każdy chce wygladać dobrze. 


Najczęściej kwestie ubioru są poruszane z instruktorem prowadzącym na pierwszych zajęciach.


Jeżeli masz wątpliwości jak się ubrać, skontaktuj się z nami.

Wymagany ubiór dotyczy zajęć:


​​​​​​​Jazz


​​​​​​​Klasyka


​​​​​​​Akrobatyka