Radość Doświadczenie Celowość

ROYAL STARS

DZIECIĘCY ZESPÓŁ TAŃCA SCENICZNEGO (7-11 latki)


KRÓTKO O ZESPOLE

 

Nasz zespół to magiczne miejsce, gdzie dzieci odkrywają piękno tańca jazzowego i współczesnego. Naszym celem jest nie tylko nauczanie technik tańca, ale także rozwijanie wyjątkowych umiejętności i pasji Twojego dziecka. Dołączając do naszego zespołu tanecznego, Twoje dziecko odkryje wiele niesamowitych korzyści, które wykraczają poza samo nauczanie tańca, poprawę koordynacji, siły, elastyczności i gibkości. Jesteśmy przekonani, że taniec to nie tylko żmudne treningi, nauka kolejnych elementów czy figur. To coś zdecydowanie więcej - budowanie więzi, współpraca, odpowiedzialność, a przede wszystkim - radość i zabawa.

Dlaczego warto dołączyć do ROYAL STARS:

 

RÓŻNORODNOŚĆ STYLÓW 
Nasze zajęcia to prawdziwa uczta tańca. Twoje dziecko pozna tajniki tańca jazzowego, współczesnego i klasycznego baletu. Dzięki tej różnorodności style, Twoje dziecko stanie się wszechstronnym tancerzem.
 

ZABAWA I RADOŚĆ
Wierzymy, że nauka tańca to nie tylko wykonywanie kroków, to także wyjątkowy moment radości i kreatywnej zabawy! Nasze zajęcia są pełne energii, radości i swobody wyrażania siebie poprzez ruch.


OGÓLNY ROZWÓJ RUCHOWY
Nasz program to nie tylko nauka konkretnych kroków, ale także rozwijanie koordynacji, elastyczności i siły, co ma pozytywny wpływ na ogólny rozwój fizyczny i zdrowie.


BUDOWANIE WIĘŹI
W ROYAL STARS uczymy dzieci współpracy, wzajemnego wsparcia i odpowiedzialności w grupie. To nie tylko nauka tańca, ale też tworzenie silnej tanecznej społeczności.

 

RUCH SCENICZNY I SAMODYSCYPLINA
Przygotowanie tancerzy do występów scenicznych to proces wymagający determinacji i pracy. Jednak efekty tej pracy są niesamowite. Nasi tancerze rozwijają nie tylko umiejętności taneczne, ale także sprawność koordynacyjną, siłę i elastyczność.

WYSTĘPY, KONKURSY, ZAWODY
Czekają nas niezapomniane chwile na scenach, występach, konkursach i zawodach tanecznych! To okazja dla Twojego dziecka, by pokazać swoją pasję i zdobywać wspaniałe doświadczenia.


BEZPŁATNE PRZESŁUCHANIA
Aby dołączyć do ROYAL STARS, zapraszamy na otwarte i bezpłatne warsztaty taneczne i ruchowe, które są wstępem do tej niesamowitej przygody tanecznej. To szansa dla Twojego dziecka, by poznać nas, wyrazić swoją pasję i dołączyć do naszej tanecznej rodziny.


Dołącz do nas, by wspólnie tworzyć niezapomniane chwile, budować relacje w grupie i rozwijać pasję do tańca scenicznego wraz z "ROYAL STARS"!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

WTORKI

17:00 - 18:15 - Technika Tańca (prowadzący: Aleksandra Cybulska) : Pracujemy nad szeroko rozumianą techniką taneczną. Na tych zajęciach skupiamy się nad zwiększeniem zakresu ruchu, poprawą koordynacji i elastyczności oraz prawidłowym wykonaniem skoków, obrotów czy piruetów. Dzieci poznają zasady poprawnego wykonania elementów technicznych zarówno tańca klasycznego jak i jazzowego, które bardzo często łączone są w krótkie etiudy taneczne. Bardzo nam zależy na tym by zajęcia z techniki tańca nie były nudne, a dawały dużo radości i satysfakcji.


PIĄTKI

17:00 - 18:15 - Choreografia (prowadzący: Tomasz Nawrocki) : Praca nad choreografią

18:15 - 19:30 - Akrobatyka i Motoryka (prowadzący: Damian Ałdaś) : Zajęcia z akrobatyki i motoryki.

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

 

Przygotowaliśmy kilka istotnych informacji, by zajęcia były dla dzieci komfortowe i pełne radości:

 

Fryzura: Włosy zawsze spięte, by nie przeszkadzały podczas zajęć.

Woda: Zachęcamy do zabrania butelki z wodą, by zachować odpowiednie nawodnienie.
Ubranie:  Czarny dopasowany strój - obcisła koszulka, body, leginsy. Szczegóły warto ustalić z nauczycielem prowadzącym.

Dlatego zachęcamy Państwa do zakupu naszej odzieży klubowej. Odzież klubowa to nie tylko sposób na wyróżnienie się jako członek zespołu, ale także doskonała okazja do zintegrowania się z grupą i budowania więzi wśród małych tancerzy.
 

Nasza odzież klubowa została zaprojektowana z myślą o wygodzie i stylu. Wybierając naszą odzież, Państwa dziecko będzie mogło poczuć się częścią czegoś wyjątkowego i pełnego pasji. Odzież klubowa nie tylko tworzy jedność wizualną, ale również wspiera poczucie przynależności do zespołu, co ma pozytywny wpływ na rozwój społeczny i emocjonalny młodych tancerzy.


Ponadto, odzież klubowa stanowi pamiątkę z dni spędzonych na tańcu, którą Państwa dziecko będzie mogło zachować na dłużej. To także doskonała okazja, by wprowadzić dzieci w świat odpowiedzialności za swój strój i dbania o niego, co może przyczynić się do rozwijania samodyscypliny.
 

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie czeka na Państwa wyjątkowa odzież klubowa, dostępna w różnych rozmiarach i wzorach. Zachęcamy do wsparcia naszych małych tancerzy poprzez zakup odzieży klubowej i cieszenia się wspólnie z nimi ich tańczącą przygodą!

 

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ

 

Aby dołączyc do zespołu należy się zgłosić na przesłuchania do zespołów tanecznych
 

Takie przesłuchania mają miejsce dwa razy do roku. Terminy i szczegóły przesłuchań znajdują się na stronie royaldance.pl/przesluchania-2023

 

Przesłuchania mają formę otwartych i bezpłatnych warsztatów tanecznych i ruchowych, które pozwolą naszym prdagogom i trenerom poznać młodego kandydata oraz sprawdzić jego możliwości koordynacyjne, motoryczne, a także pamięć choreograficzną i zaangażowanie.

 

W przypadku przegapienia terminu przesłuchań chęć dołączenia do zespołu można dokonać bezpośrednio w naszym Studio Tańca Royal Dance Center lub drogą mailową na adres : biuro@royaldancecenter.pl w tytule pisząc: "Zgłoszenie do zespołu Royal Stars" a w treści imię i nazwisko dziecka wraz z datą urodzenia oraz danymi kontaktowymi do rodzica/opiekuna prawnego. 

 

Jesteśmy gotowi pomóc Twojemu dziecku odkryć pasję, rozwijać umiejętności taneczne oraz zbudować wspólnotę pełną radości, zabawy i zaufania.

 

Zapraszamy do dołączenia do Zaspołu ROYAL STARS i wspólnego eksplorowania pięknego świata tańca scenicznego! Dołączając do ROYAL STARS, Twoje dziecko nie tylko odkryje wspaniały świat tańca scenicznego, ale także zyska cenną pewność siebie, nowych przyjaciół i oczywiście mnóstwo zabawy!

KOSZT UCZESTNICTWA

 

Roczny koszt uczestnictwa w zespole to 4000 zł.
Płatność jest rozłożona na 10 równych miesięcznych rat każda po 400 zł płatnych do 1 dnia każdego miesiąca z góry.

DWA ZESPOŁY - JEDNA PASJA


Jeśli Twoje dziecko jest pełne pasji i chciałoby tańczyć w więcej niż jednym zespole taneczny, to świetnie! W naszej szkole, wiemy, że dzieci mogą mieć różne zainteresowania. Dlatego ROYAL STARS współgra z innymi zespołami, takimi jak SALSA LOCA KIDS (Dziecięcy Zespół Tańców Karaibskich) oraz ROYAL GROOVERS (Dziecięcy Zespół Tańca Ulicznego) . Nasze zajęcia są elastycznie dostosowane, by umożliwić uczestnictwo w kilku zespołach bez konfliktów harmonogramowych, a dodatkowo wychodzimy rodzicom na przeciw jeśli chodzi o logistykę i dowożenie dzieci na zajęcia.

KOSZT UCZESTNICTWA W WIĘKSZEJ LICZBIE ZESPOŁÓW

 

Tak jak już wspominaliśmy wcześniej roczny koszt uczestnictwa w zespole ROYAL STARS to kwota 4000 zł (400 zł miesięcznie)

Należy nadmienić, że w przypadku uczestnictwa w większej ilości zespołów koszty nie sumują się! Stosujemy natomiast niewielkie dopłaty do ceny podstawowej.
 

  • Dopłata do zespołu SALSA LOCA KIDS: 1500 zł rocznie - czyli miesięczna dopłata to 150 zł
  • Dopłata do zespołu ROYAL GROOVERS: 1800 zł rocznie - czyli miesięczna dopłata to 180 zł

 

W przypadku uczestnictwa w trzech zespołach cena całkowita nie przekroczy kwoty 6500 zł rocznie (650 zł miesięcznie) jest to kwota maksymalna.