SUKCESY Z ROKU 2018

Zdobyte medale przez Royal Dance Crew na przestrzeni lat 2007-2018


W tym roku wywalczyliśmy łącznie  76 medali:  

40 złotych, 20 srebrnych oraz  16 brązowych


 

Krajowe Mistrzostwa IDO Tańce Par, Synchrodance - 24-25 luty 2018 - Lublin


Nasz udziału w Krajowych Mistrzostwach IDO w Tańcach Par - Lublin 2018 - będziemy pamiętać długo! Po raz pierwszy pojechaliśmy w tak dużym składzie: aż 35 tancerzy Royal Dance Center wzięło udział w tych zawodach. Przywieźliśmy do Opola łącznie 25 medali: 14 złotych, 5 srebrnych oraz 6 brązowych. Głównymi choreografami i treneremi byli Tomasz Nawrocki oraz Anna Nawrocka  oraz po raz pierwszy w swojej karierze trenera Natalia Kawa, która szykowała dziewczynki z miasta Głogówek.

 

Skład Royal Dance Crew, Salsa Loca na rok 2018:

Grygierczyk Jacek, Partyka Julia, Nozdryn-Płotnicki Rafał, Kozioł Martyna, Bednarski Marcel, Nozdryn-Płotnicka Joanna, Natalia Kawa, Nozdryn-Płotnicka Anna, Szejner Aleksander, Judyta Pakulska, Lelińska Luiza, Prus Oliwia, Piekarz Paulina, Cybulska Aleksandra, Bochen Victoria, Cichocka Hanna, Ćwirko Aleksandra, Grygierczyk Maja, Kapusta Weronika, Kozioł Agata, Larska Dominika, Marmon Julia, Pawlik ALeksandra, Rosa Laura, Rosińska julianna, Sowa Dominika, Wodausch Lea, Wójcik Wiktoria. Dodatkowo w kategoriach Synchrodance startowali: Dąbroś Patrycja, Kowalska ALeksandra, Lisińska Anna, Maszestow Karolina, Niedużak Martyna, Szala Zuzanna, Słodowicka Wiktoria.

 

 

złote medale:

 

  • Mistrzowie Polski w kategorii Synchrodance Małe Grupy dzieci do lat 11 – Royal Dance Crew w choreografii „SAND”: Hanna Cichocka, Julia Partyka, Anna Nozdryn-Płotnicka, Wiktoria Słodowicka – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Male – do lat 11 – Aleksander Szejner – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duo – do lat 11 – Julia Partyka & Hanna Cichocka – choreograf Anna Nawrocka
  • Mistrzowie Polski w kategorii Caribbean Show Duo – do lat 11 – w choreografii pt.”Dancing in the rain” - Julia Partyka & Anna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Anna Nawrocka
  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary – do lat 11 – Jacek Grygierczyk & Julia Partyka – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Bachata Pary – do lat 11 – Jacek Grygierczyk & Julia Partyka – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary – do lat 11 – Aleksander Szejner & Anna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Synchrodance Małe Grupy juniorzy – 12-15 lat – Royal Dance Crew w choreografii „Pantery”: Victoria Bochen, Julia Marmon, Aleksandra Pawlik, Laura Rosa, Julianna Rosińska, Wiktoria Wójcik – choreograf Natalia Kawa
  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duo – 12-15 lat – Rafał Nozdryn-Płotnicki & Marcel Bednarski  – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary – 12-15 lat – Rafał Nozdryn-Płotnicki & Martyna Kozioł – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Bachata Pary – 12-15 lat – Marcel Bednarski & Joanna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary – 12-15 lat – Marcel Bednarski & Joanna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Mistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Male – 12-15 – Rafał Nozdryn-Płotnicki – choreograf Tomasz Nawrocki
  •  Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duo – pow. 16 lat – Judyta Pakulska & Natalia Kawa – choreograf Anna Nawrocka

 

 

srebrne medale:

 

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Synchrodance Formacje dzieci do lat 11 – Royal Dance Crazy w choreografii „All Night”: Patrycja Dąbroś, Aleksandra Kowalska, Dominika Larska, Anna Lisińska, Karolina Maszestow, Martyna Niedużak, Zuzanna Szala, Lea Wodausch – choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary – do lat 11 – Aleksander Szejner & Anna Nozdryn-Płotnicka– choreograf Tomasz Nawrocki i Anna Nawrocka
  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary – do lat 11 – Jacek Grygierczyk & Julia Partyka– choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Merengue Pary – 12-15 lat – Rafał Nozdryn-Płotnicki & Martyna Kozioł– choreograf Tomasz Nawrocki
  • Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Male – 12-15 – Marcel Bednarski– choreograf Tomasz Nawrocki

 

brązowe medale:

 

  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Synchrodance Małe Grupy juniorzy – 12-15 lat – Royal Dance Crew w choreografii „REVOLT”: Marcel Bednarski, Oliwia Prus, Joanna Nozdryn-Płotnicka, Rafał Nozdryn-Płotnicki – choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Synchrodance Małe Grupy dorośli – pow. 16 lat – Royal Dance Crew w choreografii „PRODIGY”: Aleksandra Cybulska, Natalia Kawa, Judyta Pakulska, Paulina Piekarz– choreograf Tomasz Nawrocki
  •  II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Shine Duo – do lat 11 – Jacek Grygierczyk & Aleksander Szejner– choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary – 12-15 lat – Marcel Bednarski & Joanna Nozdryn-Płotnicka– choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Bachata Pary – 12-15 lat – Rafał Nozdryn-Płotnicki & Martyna Kozioł– choreograf Tomasz Nawrocki
  • II Wicemistrzyni Polski w kategorii Salsa Shine Solo – pow. 16 lat – Judyta Pakulska– choreograf Tomasz Nawrocki

 

finaliści:

 

  • 4 miejsce  w kategorii Salsa Shines Duos Open Class Adults 1 – Aleksandra Cybluska I Paulina Piekarz  - choreograf Tomasz Nawrocki
  • 5 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Anna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Anna Nawrocka
  • 5 miejsce w kategorii Salsa Shines Duos Open Class Juniors – Luiza Lelińska I Oliwia Prus – choreograf Anna Nawrocka
  • 5 miejsce w kategorii Salsa Shines Duos Open Class Juniors - Anna Nozdryn-Płotnicka, Joanna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Anna Nawrocka
  • 5 miejsce w kategorii Caribbean Show Solos female Open Class Adults 1 – Natalia Kawa “ Niewolnica”- – choreograf Tomasz Nawrocki
  • 6 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Joanna Nozdryn-Plotnicka – choreograf Anna Nawrocka
  • 6 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Adults 1 – Natalia Kawa – choreograf Tomasz Nawrocki
  • 7 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Julia Partyka – choreograf Anna Nawrocka
  • 7 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Adults 1 – Paulina Piekarz – choreograf Tomasz Nawrocki
  • 8 miejsce w kategorii Caribbean Show Duos Open Class Juniors – Oliwia Prus I Luiza Lelińska – “Księżniczki” – choreograf Tomasz Nawrocki

 

pozostałe sukcesy:

  • 11 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Hanna Cichocka – choreograf Anna Nawrocka
  • 11 miejsce w kategorii Caribbean Show Solos female Open Class Adults 1 – Paulina Piekarz “ Sprzątaczka”- – choreograf Tomasz Nawrocki
  • 12 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Luiza Lelińska– choreograf Anna Nawrocka
  • 16 miejsce w kategorii Salsa Shines Duos Open Class Juniors – Agata Kozioł i Dominika Sowa – choreograf Anna Nawrocka
  • 18 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Oliwia Prus– choreograf Anna Nawrocka
  • 21 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Adults 1 – Aleksandra Cybulska – choreograf Tomasz Nawrocki
  • 23 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Martyna Kozioł– choreograf Anna Nawrocka
  • 32 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Julia Marmon– choreograf Natalia Kawa
  • 35 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Adults 1 – Aleksandra Ćwirko – choreograf  Anna Nawrocka
  • 36 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children –  Weronika Kapusta – choreograf Anna Nawrocka
  • 40 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Wiktoria Wójcik– choreograf Natalia Kawa
  • 40 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Aleksandra Pawlik– choreograf Natalia Kawa
  • 40 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Victoria Bochen– choreograf Natalia Kawa
  • 40 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Julianna Rosińska– choreograf Natalia Kawa
  • 40 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Maja Grygierczyk– choreograf Anna Nawrocka
  • 43 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Dominika Larska – choreograf Anna Nawrocka
  • 50 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Children – Lea Wodausch – choreograf Anna Nawrocka
  • 57 miejsce w kategorii Salsa Shines Solos female Open Class Juniors – Laura Rosa– choreograf Natalia Kawa

 

    Royal Dance Crew z trenerami: Tomasz Nawrocki i Anna Nawrocka

    Mistrzowie Polski w kategorii Salsa shine Duo -

    Marcel Bednarski i Rafał Nozdryn-Płotnicki

    Anna Nawrocka i Mistrzynie Polski w kategorii Salsa shine Duo Dorośli -

    Judyta Pakulska i Natalia Kawa oraz 4 miejsce Aleksandra Cybulska i Paulina Piekarz

    Debiutantki trenera Natalia Kawa Mistrzyniami Polski w Synchrodancing

    Rafał Nozdryn Płotnicki Mistrzem Polski w Salsa Shine Solo Junior. Marcel Bednarski Wicemistrzem Polski 

    Marcel Bednarski i Joanna Nozdryn Płotnicka Mistrzami Polski w Bachata Pary.  Rafał Nozdryn Płotnicki i Martyna Kozioł II Wicemistrzami Polski. 

    Aleksander Szejner i Anna Nozdryn Płotnicka Mistrzami Polski w Merengue Pary.  Jacek Grygierczyk i Julia Partyka Wicemistrzami Polski. 

    Judyta Pakulska II Wicemistrzynią Polski w Salsa Shiine Kobiet. Natalia Kawa 6 miejsce w finale

    KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO TAP DANCE - 15 kwietnia 2018 - Głogówek


    Marcel Bednarski - Tap Dance Solo - Mistrz Polski

    Julia Partyka i Wiktoria Słodowicka - Mistrzynie Polski w Tap Dance Duos

    Aleksandra Cybulska - Wicemistrzyni Polski Tap Dance SOlo Dorośli

    Krajowe Mistrzostwa w Tap Dance za nami! Nasi tancerze zdobyli aż 14 medali w tym 7 złotych, 5 srebrne i 2 brązowe. Emocji i wzruszeń nie sposób opisać. Ciężka praca i godziny spędzone na sali pod okiem trenera i choreografa Tomasza Nawrockiego  oraz pełne zaangażowanie rodziców nie poszły na marne.

    Dodatkowo wspaniały sukcesy organizacyjny Royal Dance Center, który stworzył to wspaniałe wydarzenie. Jestęsmy świadkami tworzenia się historii Polskiej Federacji Tańca, gdyż po raz pierwszy zawody Tap Dance stanowiły całkowicie odrębną i samodzielnę imprezę taneczną.


    złote medale


    • Mistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Small Groups Children  – Hanna Cichocka, Anna Nozdryn-Płotnicka, Julia Partyka, Słodowicka Wiktoria– choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos female Children – Hanna Cichocka – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance SolDuos Children– Julia Partyka i Wiktoria Słodowicka – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos male Junior – Marcel Bednarski – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Trio Juniors – Marcel Bednarski i Rafał Nozdryn-Płotnicki, Joanna Nozdryn-Płotnicka– choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Duos Juniors – Marcel Bednarski i Rafał Nozdryn-Płotnicki – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos male Adults 1 – Magdalena Sobczak – choreograf Tomasz Nawrocki


    srebrne medale


    • Wicemistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos female Children – Julia Partyka – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos male Junior – Rafał Nozdryn-Płotnicki – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos female Junior – Joanna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos male Adults 1 – Aleksandra Cybulska – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Duos Adults 1 – Kornela Bartunek i Magdalena Sobczak – choreograf Tomasz Nawrocki



    brązowe medale



    • II Wicemistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos female Children – Anna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Tomasz Nawrocki
    • II Wicemistrzostwo Polski w kategorii Tap Dance Solos female Junior – Emilia Zawadzka – choreograf Tomasz Nawrocki



    finaliści


    • 4 miejsce  w kategorii Tap Dance Solos female Children –Wiktoria Słodowicka– choreograf Tomasz Nawrocki
    • 4 miejsce w kategorii Tap Dance Solos female Junior – Wiktoria Roszczewska – choreograf Tomasz Nawrocki
    • 4 miejsce w kategorii Tap Dance Duos Juniors – Hanna Cichocka i Emilia Zawadzka– choreograf Tomasz Nawrocki
    • 4 miejsce w kategorii Tap Dance Trio Adults 1 – Cybulska Aleksandra, Sobczak Magdalena, Kornela Bartunek– choreograf Tomasz Nawrocki






    PUCHAR POLSKI W TAŃCU NOWOCZESNYM - 14-15.04.2018 - Głogówek


    Po raz pierwszy nasze studio Royal Dance Center organizowało oficjalną imprezę pod patronatem IDO: Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym. Impreza odbywała się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury na Sali Widowiskowej w Głogówku. Odwiedziło nas prawie 400 tancerzy z całej Polski z 19 klubów i zespołów tanecznych. Przez ponad półtorej dnia tancerze rywalizowali  w 13 technikach i stylach tańca.


    Naszą szkołę reprezentowało 37 tancerzy z 3 filii: Opole, Głubczyce oraz Głogówek. Najmłodszą uczestniczką całego Pucharu Polski w Tańcu Nowoczesnym była Lilla Nawrocka - 4 letnia córeczka Anny i Tomasz Nawrockich właścicieli Royal Dance Center. Wzruszeń nie było końca. Wszyscy tancerze spisali się na 6+ !

    Trenerami tancerzy byli: Tomasz Nawrocki, Anna Nawrocka oraz Natalia Kawa łącznie przygotowując 55 wyjątkowych choreografii z czego 37 zdobyło miejsca na podium  (19  złotych medali, 10 srebrnych  medali i 8 brązowych).



    złote medale:


    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Synchrodancing Formations Children – Royal Dance Crazy „All Night” - choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  PAI Solos female Mini Kids debiuty – Nela Krawczyk – trener Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Lea Wodausch – trener Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Synchrodancing Small Groups Children – „Sand” Royal Dance Crew – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Synchrodancing Small Groups Juniors – „Pantery” Royal Dance Crew – choreograf Natalia Kawa
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Caribbean Show Duos Children Anna Nozdryn-Płotnicka, Julia Partyka "Dancing In The Rain" – choreograf Anna Nawrocka
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Bachata  Couple Children  - Jacek Grygierczyk, Julia Partyka– choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Merengue Couple Children  - Jacek Grygierczyk, Julia Partyka– choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa  Couple Children - Aleksander Szejner, Anna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Tomasz Nawrocki i Anna Nawrocka
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa  Couple  Juniors - Rafał Nozdryn-Płotnicki, Martyna Kozioł – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Juniors -  Marcel Bednarski, Rafał Nozdryn-Płotnicki – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Children - Jacek Grygierczyk, Aleksander Szejner – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children debiuty- Dominika Larska– choreograf Anna Nawrocka
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos male Children – Aleksander Szejner – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Juniors – Luiza Lelińska – choreograf Anna Nawrocka
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Caribbean Show Duos Juniors - Luiza Lelińska, Oliwia Prus "Księżniczki" – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Merengue  Couple - Marcel Bednarski, Joanna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii Salsa Shines Solos female Juniors debiuty – Julia Marmon – choreograf Natalia Kawa
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos male Juniors –Rafał Nozdryn-Płotnicki – choreograf Tomasz Nawrocki


    srebrne medale:


    • Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children debiuty- Weronika Kapusta– choreograf Anna Nawrocka
    • Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Synchrodancing Small Groups Juniors – „Revolt” Royal Dance Crew – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Children – Hanna Cichocka,Julia Partyka – choreograf Anna Nawrocka
    • Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Weronika Sobola – trener Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children – Hanna Cichocka  – choreograf Anna Nawrocka
    • Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa  Couple Children  - Jacek Grygierczyk, Julia Partyka– choreograf Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzostwo Pucharu Polski w kategorii Salsa Shines Solos female Juniors debiuty – Julianna Rosińska -  choreograf Natalia Kawa
    • Wicemistrzostwo Pucharu Polski w kategorii Modern Solos male Juniors – Marcel Bednarski – choreograf Tomasz Nawrocki
    • Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Juniors – Joanna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Anna Nawrocka
    • Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Juniors -  Luiza Lelińska, Oliwia Prus – choreograf Anna Nawrocka


    brązowe medale


    • II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  PAI Solos female Mini Kids debiuty – Lilla Nawrocka – trener Tomasz Nawrocki
    • II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children debiuty- Lea Wodausch– choreograf Anna Nawrocka
    • Mistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Dominika Larska – trener Tomasz Nawrocki
    • II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children – Julia Partyka  – choreograf Anna Nawrocka
    • II Wicemistrzostwo Pucharu Polski w kategorii Salsa Shines Solos female Juniors debiuty – Victoria Bochen -  choreograf Natalia Kawa
    • II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Juniors – Martyna Kozioł – choreograf Anna Nawrocka
    • II Wicemistrzostwo  Pucharu  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Juniors  - Anna Nozdryn-Płotnicka, Joanna Nozdryn-Płotnicka – choreograf Anna Nawrocka
    • II Wicemistrzostwo Polski w kategorii  PAI Solos male Juniors – Marcel Bednarski – trener Tomasz Nawrocki


    finaliści


    • 4 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Aleksandra Pasoń – trener Tomasz Nawrocki
    • 4 miejsce na Pucharze Polski w kategorii Salsa Shines Solos female Juniors debiuty – Wiktoria Wójcik -  choreograf Natalia Kawa
    • 4 miejsce na Pucharze  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female Children –Anna Nozdryn-Płotnicka  – choreograf Anna Nawrocka
    • 4 miejsce na Pucharze  Polski w kategorii  Salsa Shine Duos Juniors  - Agata Kozioł i Dominika Sowa – choreograf Anna Nawrocka
    • 5 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Patrycja Dąbroś – trener Tomasz Nawrocki
    • 5 miejsce na Pucharze Polski w kategorii Salsa Shines Solos female Juniors debiuty – Aleksandra Pawlik -  choreograf Natalia Kawa
    • 4 miejsce na Pucharze  Polski w kategorii  Salsa Shines Solos female juniors –Oliwia Prus  – choreograf Anna Nawrocka
    • 6 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Aleksandra Kowalska – trener Tomasz Nawrocki
    • 7 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Magdalena Mzyk – trener Tomasz Nawrocki


    pozostałe sukcesy


    • 8 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Zofia Poznańska – trener Tomasz Nawrocki
    • 8 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Martyna Niedużak – trener Tomasz Nawrocki
    • 8 miejsce na Pucharze Polski w kategorii PAI Solos female Children – Hanna Cichocka – trener Tomasz Nawrocki
    • 10 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Anna Lisińska – trener Tomasz Nawrocki
    • 11 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Children debiuty – Zuzanna Szala – trener Tomasz Nawrocki
    • 12 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Juniors – Joanna Nozdryn-Płotnicka – trener Tomasz Nawrocki
    • 12 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Juniors – Luiza Lelińska – trener Tomasz Nawrocki
    • 18 miejsce na Pucharze Polski w kategorii PAI Solos female Children – Julia Partyka – trener Tomasz Nawrocki
    • 19 miejsce na Pucharze Polski w kategorii  PAI Solos female Juniors – Wiktoria Roszczewska – trener Tomasz Nawrocki

    Marcel Bednarski - II WIcemistrzostwo Pucharu Polski w kategorii PAI Solo Juniors

    Julia Partyka i Jacek Grygierczyk - Mistrzostwo Pucharu Polski w kategorii Bachata oraz Merengue Pary

    Lea Wodausch - debiutantka Mistrzostw Pucharu Polski w kategorii PAI (1 miejsce) oraz Salsa Shine (3 miejsce)


    KM IDO Jazz Dance - 18-20.05 - Łomianki


    Kolejne zawody w naszym kalendarium, na które Wybieramy się  :)

     

     

    W tym roku planujemy wziać udział w następujących imprezach



    • Mam Talent - 13.05 - Gdańsk
    • Latino Festiwal - 22-24.06 - Kielce
    • Mark N Move - 27-28.10 Poznań
    • 17.11 - Warszawa
    • 18.11 - Karczew
    • V OFT - 23-25.11 - Opole
    • IDO WORLD COUPLE DANCE CHAMPIONSHIPS 19-21.10- Białobrzegi