Radość Doświadczenie Celowość

ESTERA NICPON

STREET DANCE


Estera Nicpon wkraczała w świat tańca, gdy miała zaledwie 10 lat. Co zaczęło się od poszukiwania zajęć pozalekcyjnych, przerodziło się w niesamowitą przygodę pełną pasji, radości i determinacji. Estera z początku skupiła się na hip-hopie, nie przypuszczając jeszcze, że taniec stanie się jej życiową misją.

 

Choć miłość do hip-hopu była początkiem jej tanecznej kariery, Estera nie pozwoliła, by ograniczać się do jednego stylu. Salsa, bachata, jazz, modern i step amerykański dołączyły do jej repertuaru, wzbogacając ją o różnorodność umiejętności i doświadczeń. Każdy styl przyniósł jej nie tylko techniczne umiejętności, ale też radość i satysfakcję z tańca.

 

Mimo młodego wieku, Estera zdobywa uznanie i serca wszystkich wokół dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji. Jako członek grupy "Street Cats", zdobywała cenne doświadczenia, nawiązując głębokie relacje z innymi tancerzami. Pracując jako asystent trenera i choreografa, wkłada całe serce w każdy projekt, w którym bierze udział.

 

Estera nieustannie się rozwija, ucząc się pod okiem wybitnych instruktorów. Współpraca z takimi talentami jak Tomasz Nawrocki, Aleksandra Cybulska, Edyta Rokita, Damian Ałdaś czy Maryna Janiec, pozwoliła jej na poszerzenie horyzontów i zdobywanie nowych umiejętności.

 

Estera jest żywym dowodem na to, że w świecie tańca nie ma ograniczeń wiekowych. Jej zaangażowanie, pasja i ciężka praca pokazują, że nawet w młodym wieku można osiągnąć wielkie rzeczy. Jej historia stanowi inspirację dla każdego, kto marzy o tańcu i chce podążać za swoją pasją.

 

Estera Nicpon to nie tylko tancerka, ale przede wszystkim osoba, która inspiruje swoją historią, determinacją i pasją. Dołącz do jej kursów i przekonaj się, jak niesamowite osiągnięcia są w zasięgu Twojej ręki!

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA REGULARNE


JUŻ WKRÓTCE ZNAJDZIESZ TU PEŁEN PLAN ZAJĘĆ ESTERY.

MOJA GALERIA ZDJĘĆ

(fot. Tomasz Nawrocki)