Radość Doświadczenie Celowość

MARTYNA JANIEC

SALSA, BACHATA, TAŃCE KARAIBSKIE


Pasja, zaangażowanie i niezwykła wiedza z zakresu tańców karaibskich – to wszystko w jednej osobie, Martynie Janiec. Jeśli myślisz o rozpoczęciu przygody z tańcem, lub chcesz tą podóż kontynuować to właśnie znalazłeś(aś) osobę, która przeprowadzi Cię przez taneczne zakręty z pasją i profesjonalizmem.

 

Rozpoczynając taneczną podróż w 2009 roku, Martyna zanurzyła się w świat rytmów hip-hopu i jazzu. Już po roku zrozumiała, że jej serce bije najsilniej gdy słyszy rytm salsy, co skłoniło ją do całkowitej dedykacji dla tańców karaibskich. W 2011 roku poddała się magii salsy i bachaty w parach, porzucając ostatecznie swoją edukację w stylu hip-hop. Od tego czasu, nieustannie rozwija się, biorąc udział w licznych warsztatach, festiwalach i kongresach tańca.

 

Co ważne, jej taneczne osiągnięcia nie są jedynie wynikiem lat treningu, ale również młodzieńczego entuzjazmu. Szkoląc się pod okiem wybitnego pedagoga, Pana Tomasza Nawrockiego oraz wielu innych cenionych specjalistów brała udział w konkursach i turniejach tańca, a już jako 11-latka zakwalifikowała się na Mistrzostwach Świata w Tańcach Karaibskich, któe odbywały się w miejscowości Liberec/Czechy. 

 

To doświadczenie dało jej solidne fundamenty, na których buduje swój taneczny repertuar.

 

Od 2021 roku Martyna poszerzyła swoje umiejętności o bardzo popularny styl tańca High Heels, ucząc się pod czujnym okiem znanej Edyty Rokity. To doświadczenie dodatkowo wzbogaciło jej metody nauczania, przynosząc jeszcze większą różnorodność do jej lekcji.

 

Z Martyną odkryjesz, że taniec to nie tylko kroki, ale przede wszystkim emocje, pasja i radość. Jej zaraźliwa energia, połączona z głęboką wiedzą, sprawia, że każda lekcja to wyjątkowe przeżycie. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie w atmosferze pełnej pozytywnej energii i z indywidualnym podejściem będziesz mógł(a) rozwijać swoje taneczne umiejętności – lekcje z Martyną są właśnie dla Ciebie!

 

Przyłącz się do naszej tanecznej społeczności w Royal Dance Center i przekonaj się, jak niesamowite efekty przynosi praca pod okiem tak doświadczonej instruktorki jak Martyna Janiec.

 

Jeśli marzysz o nauce tańca w profesjonalnej, ale jednocześnie serdecznej atmosferze - nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

 

Martyna czeka, by podzielić się z Tobą swoją pasją.

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA REGULARNE


JUŻ WKRÓTCE ZNAJDZIESZ TU PEŁEN PLAN ZAJĘĆ MARTYNY.

MOJA GALERIA ZDJĘĆ

(fot. Tomasz Nawrocki)