POLE DANCE


Interesują cię wyzwania? Lubisz eksperymentować z ruchem? Chciałabyś spróbować czegoś innego, a przy okazji zadbać o swoją sylwetkę, wzmocnić się i rozciągnąć? Pole dance to więcej niż dynamiczny i ekscytujący sport, który staje się coraz popularniejszy - to sposób na efektywne spędzenie wolnego czasu i pracy nad sobą.

 

Pole Dance to zajęcia precyzyjnie trafiające w Twoje potrzeby! Na zajęciach oprócz nauki poszczególnych figur czy obrotów dowiesz się jak je ze sobą połączyć w choreografię do ulubionej przez siebie muzyki!

 

Tak, tak .. - powiesz - co w tym takiego wyjątkowego!? Otóż niestety bardzo wiele zajęć pole dance odbywających się w Polsce traktuje muzykę jako tło. Najczęściej choreografia nie jest związana z muzyka do której jest prezentowana lub ledwo mieści się we frazach, a akcenty są efektem przypadku.

Dzięki współpracy z Panią Aleksandrą Cybulską (Aleksandra Pole Art) - dyplomowaną instruktor Pole Dance, która jest jednocześnie pedagogiem tańca opracowaliśmy autorski program szkoleniowy dzięki któremu nasze zajęcia Pole Dance biją na głowę zajęcia konkurencji, a przygotowywane choreografie są bardzo taneczne i ekscytujące.

 

Więc jeśli zależy Ci na metodycznym podejściu oraz cenisz sobie fachowość trenera, a do tego chcesz uczyć się w przyjaznej atmosferze na nowoczesnej, dobrze wyposażonej sali zapraszamy Cię już dziś na zajęcia do Royal Dance Center!

 

Uwaga! Warto zajęcia Pole Dance uzupełnić dedykowanymi zajęciami ze stretchingu, które pozwolą Ci uzyskać jeszcze lepsze rozciągnięcie, a dobrze wyłożona wiedza umożliwi Ci samodzielną i mądrą pracę we własnym zakresie.

 

Pamiętaj, że zapisując się na zajęcia "od podstaw" nie musisz nic umieć! Podczas zajęć instruktor wyjaśni spokojnie krok po kroku co i jak należy robić, a ty nabierzesz siły, uelastycznisz swoje ciało oraz nauczysz się poprawnego i precyzyjnego ruchu


Koniecznie odwiedź social media naszej Pani Instruktor


Zajęcia prowadzą:

 

Aleksandra Cybulska - dyplomowana instruktor tańca Pole Dance oraz tańca jazzowego. Ambitna tancerka oraz instruktor wielu styli i technik tańca. Od zawsze fascynowało ją skąd bierze się ruch oraz jak prawidłowo i poprawnie technicznie wykonywać poszczególne elementy nie zapominając przy tym o muzyce. Spełnia się prowadząc nie tylko zajęcia Pole Dance ale również zajęcia ze stretchingu, techniki tańca, salsy czy bachaty.

 

Paulina Piskor - fascynatka i pasjonatka Pole Dance oraz Exotic. Asystentka Pani Aleksandry Cybulskiej - realizuje jej autorski program szkoleniowy i jest pod jej bezpośrednią opieką merytoryczną. Jest bardzo miłą, spokoją i cierpliwą osobą. Dba o każdy szczegół, a jej kursantki są przez nią bardzo zaopiekowane. 

PLAN ZAJĘĆ POLE DANCE

NOWE GRUPY OD PODSTAW - Pierwsze zajęcia już 6 Lutego 2023 - poniedziałek godzina 19:30-20:30


 • Pole Dance Choreo S1 - GRUPA ZAMKNIĘTA - Trener Aleksandra Cybulska
  treningi: poniedziałki (18:00-19:15) oraz czwartki (18:00-19:15) Uwaga! Do grupy mogą dołączyć osoby które już wcześniej trenowały pole dance - warunkiem dołączenia do grupy jest kwalifikacyjna lekcja prywatna z trenerem. 
 • Pole Dance P1 Kontynuacja - GRUPA ZAMKNIĘTA - Trener Paulina Piskor
  treningi: środy (19:00-20:00) - BRAK MIEJSC!
 • Pole Dance P1 Kontynuacja - GRUPA ZAMKNIĘTA - Trener Paulina Piskor
  treningi: piątki (20:00-21:00) Uwaga! Do grupy mogą dołączyć osoby które już wcześniej trenowały pole dance - warunkiem dołączenia do grupy jest kwalifikacyjna lekcja prywatna z trenerem. 

POLE DANCE KIDS

grupy dedykowane dla dzieci

 

Z myślą o najmłodszych tanecerkach stworzyliśmy dedykowane grupy dziecięce dla dzieci w wieku (pow. 5 lat)

 

PLAN ZAJĘĆ POLE DANCE KIDS

NOWA GRUPA OD PODSTAW - Pierwsze zajęcia już 6 Lutego 2023 - poniedziałek godzina 17:00-18:00

 • POLE DANCE KIDS - Grupa kontynuująca
  Czwartki - 16:50 do 17:50
   - (grupa zamknięta)

  Na grupę mogą dołączyć dzieci, które już wcześniej trenowały pole dance - warunkiem dołączenia do grupy jest kwalifikacyjna lekcja prywatna z trenerem