DNI OTWARTE ROYAL DANCE CENTER 2022


TEGOROCZNE DNI OTWARTE to niepowtarzalna szansa na skorzystanie z zupełnie NIEZOBOWIĄZUJĄCYCH zajęć tanecznych i ruchowych!

 

  • Jak co roku w pierwszym tygodniu września czekamy specjalnie na Ciebie z bogatą ofertą zajęć tanecznych i ruchowych w każdym z naszych oddziałów.
  • Dzięki temu masz możliwość poznać naszych pedagogów, trenerów i instruktorów tańca na zupełnie NIEZOBOWIĄZUJĄCYCH, wybranych przez siebie zajęciach i warsztatach tanecznych. 
  • Dzięki temu osobiście przekonasz się w jaki sposób prowadzone są zajęcia i poznasz osobę, która je prowadzi.
  • Nie krępuj się i pytaj o co chcesz! Tańcz ile tylko pragniesz  Po to organizujemy DNI OTWARTE by dać Ci tę możliwość! 

 

Aby skorzystać z zajęć wystarczy, że przyjdziesz do studia tańca/oddziału około 15 minut przed wybranymi przez siebie zajęciami i się na nie zapiszesz zostawiając swoje podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres email oraz podpiszesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (RODO). 

 

UWAGA! w przypadku osób niepełnoletnich wymagamy podpisu rodzica/opiekuna prawnego.

 

Dopiero po zajęciach zadecydujesz czy chcesz się na nie zapisać. 

 

UWAGA!

Na szaro zaznaczyliśmy grupy/zajęcia zamknięte.

Jeśli masz już doświadczenie taneczne w danym stylu czy technice i chcesz spróbować swoich sił na bardziej zaawansowanch zajęciach to KONIECZNIE skontaktuj się z nami pod numerem tel. 882 403 058 celem uzyskania informacji czy ta grupa jest dla Ciebie odpowiednia.

 

PLAN DNI OTWARTYCH DLA POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁÓW

 

OPOLE
GŁUBCZYCE
GŁOGÓWEK
OPOLE
GŁUBCZYCE
GŁOGÓWEK

TAŃCZ RAZEM Z NAMI!

WIDZIMY SIĘ NA PARKIECIE!