DNI OTWARTE ROYAL DANCE CENTER 2019


TEGOROCZNE DNI OTWARTE to niepowtarzalna szansa na skorzystanie z zupełnie BEZPŁATNYCH warsztatów tanecznych! 

Co roku czekamy specjalnie na Ciebie z bogatą ofertą zajęć tanecznych i ruchowych. Dzięki temu masz możliwość poznać naszych pedagogów, trenerów i instruktorów tańca na zupełnie BEZPŁATNYCH, wybranych przez siebie zajęciach i warsztatach tanecznych. Dzięki temu możesz zobaczyć w jaki sposób prowadzone są zajęcia i poznać osobę, która je prowadzi. Nie krępuj się i pytaj o co chcesz! Tańcz ile tylko pragniesz :) Po to organizujemy DNI OTWARTE by dać Ci tą możliwość! 

Oddział Kraków - 16.09.2019 - KSOS ul. Fr. Nullo 23
Oddział Głubczyce - 6.09.2019 oraz 11.09.2019 - MOK ul. Kościuszki 24
Oddział Głogówek - 31.08.2019 - MGOK ul. S.Batorego 10
Oddział Opole - 31.08.2019 - Studio RDC ul. Książąt Opolskich 48-50

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - DNI OTWARTE 2019

 

Bardzo prosimy wypełnij wszystkie pola formularza oraz zaznacz wymagane zgody.

Po około sześciu minutach na podaną przez Ciebie skrzynkę email wyślemy wiadomość z ostatnimi instrukcjami i wskazówkami.

Wiedz, że bardzo staramy się ograniczyć wszystkie formalności do minimum, a podane przez Ciebie dane przetwarzamy zgodnie z RODO!Akceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Royal Dance Company Tomasz Nawrocki w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


TAŃCZ RAZEM Z NAMI!

WIDZIMY SIĘ NA PARKIECIE!