Radość Doświadczenie Celowość

ALEKSANDRA CYBULSKA

JAZZ DANCE, TAŃCE KARAIBSKIE, POLE DANCE, STRETCHING


Aleksandra to doświadczona wielostylowa tancerka, inspirująca instruktorka i pasjonatka tańca, która od najmłodszych lat oddaje się sztuce ruchu z ogromnym zaangażowaniem. Jej miłość do tańca rozkwitała już w dzieciństwie, a od tego czasu ciągle rozwija swoje umiejętności i zdobywa nowe doświadczenia, które przekłada na swoją pracę jako instruktor, trener i choreograf.

 

Aleksandra to prawdziwa entuzjastka Pole Dance - stylu tanecznego, który łączy w sobie technikę tańca oraz akrobatykę na drążku pionowym (ang. pole). Jak sama mówi pole dance to nie tylko triki czy elementy akrobatyczne wykonywane na rurze (POLE), ale również bardzo szeroko rozumiany taniec (DANCE). Tylko wtedy gdy te dwa elementy połączymy mamy POLE DANCE :) 

 

Jej zajęcia są pełne entuzjazmu i pozytywnej energii, co sprawia, że uczniowie doskonale się bawią i chętnie uczestniczą w każdych kolejnych lekcjach - pomimo tego, że jest bardzo wymajającym trenerem, który zwraca uwagę na każdy detal i szczegół. Dzięki swojej cierpliwości i umiejętnościom pedagogicznym, Aleksandra potrafi dopasować program zajęć do indywidualnych potrzeb niemal każdego uczestnika, co przyczynia się do szybkiego rozwoju i osiągania wspaniałych efektów.

 

Należy zauważyć, że Aleksandra to przede wszystkim dyplomowany instruktor tańca jazzowego - ukończyła dwuletni kwalifikacyjny kurs instruktorski tańca jazzowego w Mazowieckim Istytucie Kultury w Warszawie. Ten solidny fundament w połączeniu z szeroką wiedzą i umiejętnościami z zakresu techniki tańca jazzowego oraz klasycznego pozwala na prowadzenie każdej lekcji w sposób przemyślany i bardzo merytoryczny. Na jej lekcjach nie ma elementów "z przypadku". Każde ćwiczenie, każdy element czy etiuda taneczna są ułożone w konkretnej kolejności - w taki sposób by ciało mogło się "rozpędzić" i naprawdę tańczyć! To pozwala na prowadzenie różnorodnych zajęć, które są dostosowane zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych tancerzy.

 

Jej umiejętności trenerskie są doceniane przez uczniów, którzy osiągają znakomite wyniki i czerpią radość z nauki. Jako instruktorka tańca, Aleksandra stawia na pierwszym miejscu potrzeby i cele swoich uczniów. Jej zajęcia to nie tylko nauka techniki tańca, ale również budowanie pewności siebie, pozytywnego myślenia i pasji do tańca. Zawsze stara sie dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi w taki sposób by inspirować ich do osiągania coraz to nowych celów. Regularne podnoszenie poprzeczki bardzo szybko prowadzi do sukcesów jej uczniów.

 

Prowadzone przez nią warsztaty i szkolenia są prawdziwą ucztą dla każdego miłośnika tańca, a zindywidualizowane podejście gwarantuje szybkie postępy i rozwój umiejętności. Jej zaangażowanie i pasja do tańca są motorem do ciągłego rozwoju. Warto też nadmienić, że Aleksandra bierze udział nie tylko w warsztatach tanecznych ale również gimnastycznych, stretchingowych czy szeroko rozumianego przygotowania motorycznego - to przyciąga uczestników na zajęcia, a profesjonalizm w nauczaniu zyskuje uznanie i szacunek wśród środowiska tanecznego.

 

Dzięki swojej miłości do tańca i zaangażowaniu, Aleksandra zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia w prestiżowych konkursach, turniejach, mistrzostwach i pokazach tańca. Tu warto wspomineć, że uwielbia rytmy karaibskiea szczególnie Salsę i Bachatę - zarówno solo jak i w parze. 

Razem z Tomaszem Nawrockim tworzą wspaniałą i zgraną parę, a w ich tańcu nie brakuje elementów akrobatycznych czy trików, których chętnie używają jako "smaczków" w swoich choreografiach czy swobodnym improwizowanym tańcu.

 

Konieczym jest by wspomineć, że od kilku lat szkoli się i zdobywa szlify sędziowskie w Polskiej Federacji Tańca i na chwilę obecną jest już oficjalnym sędzią tej federacji tanecznej.

 

Poza pracą w szkole tańca, Aleksandra angażuje się również w liczne inicjatywy społeczne i charytatywne, co pokazuje, że jest nie tylko utalentowaną tancerką i instruktorką, ale również osobą o wielkim sercu i pozytywnym podejściu do życia.

 

Jeśli ty lub twoje dziecko marzycie o odkryciu piękna tańca, osiągnięciu sukcesów tanecznych - nie ważne czy tych prywatnych czy sportowych - i do tego chcesz wzmocnić i uelastycznić swoje ciało, to zapraszamy Cię do udziału w zajęciach z Aleksandrą Cybulską. Jej autorski program szkoleniowy pozwoli Ci na osiągnięcie nowych celów i odkrycie swojego prawdziwego potencjału. Nie czekaj, dołącz już dziś i pozwól, by magia tańca wprowadziła Cię w świat niezapomnianych wrażeń, radości i ogromnej satysfakcji.

MOJA GALERIA ZDJĘĆ

(fot. Tomasz Nawrocki)