Radość Doświadczenie Celowość

KAROLINA GERSTEL

POLE DANCE


Karolina to nie tylko utalentowana tancerka i instruktorka pole dance, ale również pasjonatka jazdy konnej. Jej wieloletnie doświadczenie jako aktywny zawodnik, a w późniejszym czasie trener jazdy konnej dodaje niepowtarzalnego charakteru jej zajęciom.

 

Karolina zdobywała swoje umiejętności pole dance i szlifowała swój talent pod okiem znakomitej Aleksandry Cybulskiej. To dzięki niej teraz inspiruje swoich uczniów, a wiedzę przekazuje w sposób bardzo merytoryczny.

 

Jej niezwykła dedykacja i zaangażowanie sprawiają, że jej lekcje to prawdziwe mistrzostwo w podejściu do edukacji i pedagogiki. Karolina nie tylko przekazuje swoją wiedzę i technikę, ale także rozwija w swoich uczniach pasję i miłość do tańca. Jej merytoryczne podejście i pedagogiczna precyzja sprawiają, że każdy z jej uczniów odkrywa swoje ukryte talenty i możliwości.

 

Nieustannie doskonali swoje umiejętności, biorąc udział w różnorodnych warsztatach i szkoleniach pole dance, między innymi szkoliła się u Aleksandry Sitek (Kostyk) - to właśnie na zorganizowanym przez nią kursie instruktorskim Pole Dance Karolina zdobyła certyfikat.

 

Karolina to prawdziwa inspiracja dla wszystkich, którzy pragną odkryć tajemnice tańca na drążku pionowym. Jej pasja do pole dance i jazdy konnej łączy się w niepowtarzalną opowieść o ruchu i wyrażaniu siebie. Jeśli marzysz o tańcu, który wyzwoli Twoją kreatywność i wzmocni pewność siebie, to Karolina jest tu dla Ciebie!

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA I KURSY


Poranki z Pole Dance

MOJA GALERIA ZDJĘĆ

(fot. Tomasz Nawrocki)