Radość Doświadczenie Celowość

PAULINA PISKOR

POLE DANCE


Swoją przygodę ze sportem Paulina zaczęła już jako dziecko. Zawsze była osobą energiczną, która uwielbia wyzwania.


Jest absolwentką zespołu szkół sportowych, gdzie rozwijała swoje umiejętności w wielu dziedzinach sportowych. Pole dance był kolejną dyscypliną, której chciała spróbować. Tak trafiła do Royal Dance Center, gdzie rozwija się do tej pory.

 

Jej fascynacja tańcem pole dance rozpoczęła się u boku Aleksandry Cybulskiej, gdzie zdobywała niesamowite umiejętności i pod jej czujnym okiem szlifowała swój talent. Podejście do ruchu w formie artystycznej zaszczepiło w niej pasję do tańca. To dzięki niej Paulina przekształciła pasję w prawdziwą sztukę, pełną wyrazistych ruchów i zmysłowej ekspresji.

 

Na co dzień poza prowadzeniem zajęć pole dance, Paulina czynnie współpracuje jako wizażystka z największymi redakcjami w Polsce. Nie tylko jako trenerka, ale również jako zawodowa wizażystka, Paulina wie, jak podkreślić kobiecą moc i piękno. Jej zajęcia pole dance to nie tylko nauka tańca, lecz także odkrywanie swojej pewności siebie, pozytywnego myślenia i piękna, które drzemie w każdej z kobiet.

 

Ukończyła kurs instruktora Pole Dance oraganizowany przez Magdę Karasińską oraz Dominikę Miłoszewicz (Dobre Pole), co sprawia, że lekcje prowadzone przez nią prawdziwie unikalnym doświadczeniem. Jej innowacyjne metody nauczania są dostosowane pod kazdego. Z łatwością nauczy Cię wszystkiego, co chcesz osiągnąć. Wie, jak ważna jest przyjazna i komfortowa atmosfera w trakcie zajęć.

 

Do swojej pracy podchodzi ambitnie, a jako instruktor uwielbia obserwować postępy swoich podopiecznych.

 

Paulina jest uosobieniem ciepła, troski i ambicji. Jeśli marzysz o nowych wyzwaniach, podkreśleniu swojej kobiecości i odkryciu tańca pole dance jako niezwykłej formy ekspresji, to serdecznie zapraszamy na jej zajęcia!

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA I KURSY


Intensywne wakacyjne tygodniowe kursy POLE DANCE