Royal Dance Center dla kobiet


SALSA - BACHATA - LATINO FIT


Uwielbiasz karaibskie rytmy? Chcesz się nauczyć Salsy Liniowej czy Kubańskiej, a może interesuje Cię dominikańska Bachata?

 

Nieskomplikowane kroki taneczne, przestrzenne i różnorodne kombinacje, a to wszystko przy muzyce, którą uwielbiasz...  Takie właśnie są zajęcia z tańców karaibskich solo w Royal Dance Center. Jeśli natomiast chcesz połączyć fitness i latino wybierz Latino FIT - te zajęcia są nastawione przede wszystkim na spalanie kalorii!

 

OPEN Salsa & Bachata Solo (Opole)

 

  • Poniedziałki - 20:15 do 21:15

 

OPEN Salsa & Bachata Solo (Głogówek)

 

  • Środy - 18:45 do 19:45
  • Czwartki - 19:00 do 20:00

 

OPEN Salsa & Bachata Solo (Głubczyce)

 

  • Wtorki - 19:45 do 20:45

 

Latino FIT (Głubczyce)

 

  • Poniedziałki - 20:00 do 21:00

POLE DANCE & STRETCHING


Interesują cię wyzwania? Lubisz eksperymentować z ruchem? Chciałabyś spróbować czegoś innego, a przy okazji zadbać o swoją sylwetkę, wzmocnić się i rozciagnąć?

 

Pole Dance oraz Stretching to zajęcia właśnie dla Ciebie! Na zajęciach oprócz nauki poszczególnych figur czy obrotów dowiesz się jak znane sobie elementy połączyć w choreografię do ulubionej przez siebie muzyki!

 

Tak, tak .. - powiesz - co w tym takiego wyjątkowego!? Otóż niestety bardzo wiele zajęć pole dance odbywających się w Polsce traktuje muzykę jako tło. Najczęściej choreografia nie jest związana z muzyka do której jest prezentowana lub ledwo mieści się we frazach, a akcenty są efektem przypadku.

 

Dzięki certfikowanej instruktor Pole Dance, która jest jednocześnie pedagogiem tańca nasze zajęcia Pole Dance biją na głowę zajęcia u konkurencji, a przygotowywane choreografie są ekscytujące.

 

Warto zajęcia Pole Dance uzupełnić dedykowanymi zajęciami ze stretchingu, które pozwolą Ci uzyskać jeszcze lepsze rozciągnięcie, a dobrze wyłożona wiedza umożliwi Ci samodzielną i mądrą pracę we własnym zakresie. 

 

Więc jeśli zależy Ci na metodycznym podejściu oraz cenisz sobie fochowość trenera, a do tego chcesz uczyć się w przyjaznej atmoseferze na nowoczesnej, dobrze wyposażonej sali zapraszamy Cię już dziś na zajęcia do Royal Dance Center!

 

Pole Dance  - Podstawy (Opole)

 

  • Poniedziałki - 20:30 do 21:45

 

Pole Dance  - Kontynuacja (Opole)

 

  • Wtorki - 20:15 do 21:30

 

Stretching  - Grupa Otwarta (Opole)

 

  • Wtorki - 18:45 do 19:45

BALET DLA DOROSŁYCH


Zajęcia z tańca klasycznego dla dorosłych kobiet? Czy to nie za późno?! 

 

Otóż na trenowanie tańca klasycznego nigdy nie jest za późno. Serdecznie zapraszamy Cię na zajęcia otwartej i prawdopodobnie jedynej grupy Baletowej w Opolu prowadzonej przez aktywnego tancerza i pedagoga tańca klasycznego. 

 

 

Balet - Podstawy - Grupa Otwarta (Opole)

 

  • Czwartki - 16:45 do 18:00

COACHING I TANIEC


Jedyne na Opolszyźnie i tworzone z pasją przez kobiety dla kobiet. Zajęcia taneczno-ruchowe połączone z coachingiem i rozwojem personalnym! To więcej niż taniec!

 

 

OPEN Zajęcia kobiece Solo (Opole)

 

  • Środy - 20:30 do 21:30

Dlaczego mam przyjść na swoje ulubione zajęcia akurat do Royal Dance Center? Przecież jest tyle różnych szkół tańca?

 

Zmysłowo i atrakcyjnie czyli  jak poruszać się z gracją i wdziękiem. Każda z nas potrzebuje czasu dla siebie i tylko siebie. Życie pędzi coraz szybciej, a przecież życie mamy tylko jedno! Warto na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o sobie!

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy w Royal Dance Center prawdopodobnie najlepsze zestawienie zajęć kobiecych perfekcyjnie trafiających w Twoje potrzeby! To, że przygotowane i prowadzone przez nasze instruktorki autorskie zajęcia dają szybkie efekty nie jest tajemnicą, ale oprócz lepszej kontroli własnego ciała nauczysz się jak rozbudzić swoją kobiecość i seksapil do granic swoich możliwości! ...i to nas bardzo cieszy!

Zobacz i posłuchaj dlaczego warto spróbować swoich sił na naszych zajęciach?

Film z Dni Otwartych z Anną Nawrocką - materiał archiwalny

Jak uczymy i kto prowadzi zajęcia?

 

Stawiamy na wykształcone i mądre instruktorki, które swoje kwalifikacje potwierdzają dyplomami państwowymi oraz wieloma specjalistycznymi certyfikatami i dyplomami.

 

Co ważniejsze ... przychodzisz na zajęcia, które prowadzi trenerka pełna pasji i zaangażowania. Osoba, która zwraca uwagę na to czy Tobie wychodzi i czy czasem nie trzeba by Ci pomóc, a nie podziwia siebie w lustrze nie zwracając uwagi na grupę. Nasze instruktorki to utytułowane i doswiadczone tancerki, które w metodyczny sposób przekażą Ci swoją wiedzę.

 

Krótkie układy choreograficzne uczone na wybranych przez Ciebie zajęciach dają duży komfort i poczucie bezpieczeństwa (wiesz co gdzie i kiedy masz zrobić utrwalając tym samym poznane kroki, figury, pozy i ruchy taneczne). Nie zapominamy o technice, oraz ćwiczeniach na koordynację ruchową. Z czasem nabierzesz wprawy i będziesz pewna siebie ... nie tylko na parkiecie. 

Ambitna? ... i bardzo dobrze! Sprawdź tę choreografię!

Choreografia: Anna Nawrocka

Mam ambicję na więcej! Chcę spełnić swoje marzenia! Czy to możliwe? Czy nie jest już dla mnie za późno?


Niestety prawda jest taka, że wiele osób w Polsce ma "kompleks starości" ... co gorsza mówią to osoby, które dopiero skończyły 30 lat, a nieraz 20 latkowie! Sami sobie robimy krzywdę tak mówiąc! Możemy nie być zadowoleni ze swojej sprawności fizycznej czy wyglądu bo zawsze jest coś ... i tu się pojawia seria wymówek i usprawiedliwień. Prawda jest taka, że od Ciebie samej zależy czy coś z tym zrobisz czy będziesz odkładać na wieczność! Tak samo jest z tymi, które chciałyby coś osiągnąć więcej ... może to nie będzie od razu mistrzostwo ale liczy się to czy się odważysz wejść na tą drogę i realizować swoje plany, cele i marzenia! Wszystko zależy od Ciebie!


Bardzo chętnie podejmujemy współpracę z ambitnymi i odważnymi kobietami! Jeśli właśnie taka jesteś to SUPER! Chętnie ustalimy dla Ciebie ścieżkę rozwoju, a jak będzie was więcej to utworzymy dedykowaną grupę, a nawet zespół taneczny! Pamiętaj tylko Ty możesz spełniać swoje marzenia! 

Czy mogę połączyć zajęcia taneczne z rozwojem osobistym?  


Wiele osób odpowiada na to pytanie negatywnie! Powstaje więc drugie pytanie ... Dlaczego negatywnie?!


Praktycznie wszystkie zajęcia taneczne czy ruchowe prowadzone w naszym studio od początku działania studia dotykają rozwoju osobistego, motywacji czy samodysypliny. Nie było to jednak działanie planowane i raczej zawsze wynikało z sytuacji mającej miejsce na zajęciach, a dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i psychologicznemu podejściu naszych pedagogów.


My jednak sięgnęliśmy kawałek dalej! Widząc potrzebę ze strony naszych kursantek stworzyliśmy specjalne dedykowane dla Ciebie zajęcia coachingowo-taneczne. Jest to efekt pracy wielu życzliwych profesjonalistek ... kobiet zajmujących się zawodowo róźnymi aspektami tak bardzo dla Ciebie ważnymi. Cieszymy się, że tak jak w Salsie, Pole Dance tak i w dziedzinie zajęć tanecznych połączonych z coachingiem możemy być pionerami na Opolszczyźnie!


Stworzone przez nas zajęcia mają na celu Twój rozwój osobisty w różnych sferach związanych z kobiecością.


Każdy miesiąc zajęć skupia się na innej strefie interesującej Cię tak bardzo! Stworzyliśmy szereg zajęć nie tylko z zakresu ogólnie rozumianej kobiecości, ale są one zdecydowanie bardziej uszczegółowione i dotykają takich tematów jak pasja, marzeniach, seksualność ... po prostu pozwolą Ci odkryć siebie na nowo!


Moglibyśmy się cofnąć do jeszcze czasów kiedy kobiety spotykały się na darciu pierza... i to był ten czas kiedy rozmawiały, wspierały się i dawały sobie życiowe rady. Takich spotkań było dużo więcej ... nie tylko przy darciu pierza :)


Kto w dzisiejszych czasach to robi... nawet siedząc koło siebie często mamy smartfona pod ręką by móc w razie czego odpisać innej znajomej. Stałyśmy się trochę zagubione. Świat pędzi do przodu, a my razem z nim! Facebook, Internet ... lajki i serduszka ... nasze relacje przeniosły się do wirtualnego świata!


Potrzeba wsparcia i spotykania się w naszym gronie jest tak duża, że postanowiliśmy otworzyć zajęcia dedykowane specjalnie dla Ciebie. Dla kobiety, która chce z życia czerpać pełnymi garściami!


Nie jest ważny wiek, kondycja fizyczna, figura ani wcześniejsze doświadczenia taneczne. Pozwól, że zajmiemy sie Tobą. Na tych zajęciach odreagujesz codzienny stres, pozbędziesz się frustracji oraz złych emocji. Dzięki systematyczności i czynnemu udziałowi w zajęciach poczujesz swoją własną, prywatną wewnętrzną energię i moc. Dodatkowo zadbamy o poprawę Twojej gracji i harmonii ciała. Z nami wzmocnisz swoją kobiecość i zmysłowość.


Bardzo liczymy na to, że nam zaufasz i dołączysz do tych zajęć.