Radość Doświadczenie Celowość

Royal Dance Center dla kobiet


SALSA & BACHATA SOLO


Uwielbiasz karaibskie rytmy? Chcesz się nauczyć Salsy Liniowej czy Kubańskiej, a może interesuje Cię dominikańska Bachata?

 

Nieskomplikowane kroki taneczne, przestrzenne i różnorodne kombinacje, a to wszystko przy muzyce, którą uwielbiasz...  Takie właśnie są zajęcia z tańców karaibskich solo w Royal Dance Center. 

 

Salsa & Bachata Solo (Opole)

 

  • Piątki - 19:15 do 20:15 - Judyta - NOWA GRUPA!!!

Salsa & Bachata Solo (Głogówek)

 

  • Środy - 19:00 do 20:00 - Natalia
  • Piątki- 19:00 do 20:00 - Natalia

HIGH HEELS


Chcesz nauczyć się chodzić na szpilkach?! My nauczymy cię na nich tańczyć!

 

Te zajęcia są dedykowane dla pań które po prostu chcą świetnie wyglądać, zgrabnie się poruszać i budzić podziw na każym parkiecie czy imprezie.

 

High Heels & Sexy Dance  - Opole

 

  • Środy - 19:15 do 20:15 - Edyta - GRUPA ZAMKNIĘTA
  • Środy - 20:30 do 21:30 - Edyta - GRUPA ZAMKNIĘTA

POLE DANCE & STRETCHING


Interesują cię wyzwania? Lubisz eksperymentować z ruchem? Chciałabyś spróbować czegoś innego, a przy okazji zadbać o swoją sylwetkę, wzmocnić się i rozciagnąć?


Pole Dance oraz Stretching to zajęcia właśnie dla Ciebie! Na zajęciach oprócz nauki poszczególnych figur czy obrotów dowiesz się jak znane sobie elementy połączyć w choreografię do ulubionej przez siebie muzyki!


Tak, tak .. - powiesz - co w tym takiego wyjątkowego!? Otóż niestety bardzo wiele zajęć pole dance odbywających się w Polsce traktuje muzykę jako tło. Najczęściej choreografia nie jest związana z muzyka do której jest prezentowana lub ledwo mieści się we frazach, a akcenty są efektem przypadku.


Dzięki certfikowanej instruktor Pole Dance, która jest jednocześnie pedagogiem tańca nasze zajęcia Pole Dance biją na głowę zajęcia u konkurencji, a przygotowywane choreografie są ekscytujące.


Warto zajęcia Pole Dance uzupełnić dedykowanymi zajęciami ze stretchingu, które pozwolą Ci uzyskać jeszcze lepsze rozciągnięcie, a dobrze wyłożona wiedza umożliwi Ci samodzielną i mądrą pracę we własnym zakresie. 


Więc jeśli zależy Ci na metodycznym podejściu oraz cenisz sobie fochowość trenera, a do tego chcesz uczyć się w przyjaznej atmoseferze na nowoczesnej, dobrze wyposażonej sali zapraszamy Cię już dziś na zajęcia do Royal Dance Center!


Pole Dance Kontynuacja (Opole) - grupa zamknięta


  • Wtorki - 18:00 do 19:15 - Aleksandra


Pole Dance  Podstawy (Opole) - NOWA GRUPA!!!


  • Wtorki - 19:30 do 20:45 - Aleksandra
    pierwsze zajęcia już we wtorek 2 lutego o godzinie 19:30


Stretching (Opole) - można dołączyć


  • Środy - 17:45 - 19:15 - Aleksandra

HONORUJEMY KARTY SPORTOWE:Dlaczego mam przyjść na swoje ulubione zajęcia akurat do Royal Dance Center? Przecież jest tyle różnych szkół tańca?

 

Zmysłowo i atrakcyjnie czyli  jak poruszać się z gracją i wdziękiem. Każda z nas potrzebuje czasu dla siebie i tylko siebie. Życie pędzi coraz szybciej, a przecież życie mamy tylko jedno! Warto na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o sobie!

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy w Royal Dance Center prawdopodobnie najlepsze zestawienie zajęć kobiecych perfekcyjnie trafiających w Twoje potrzeby! To, że przygotowane i prowadzone przez nasze instruktorki autorskie zajęcia dają szybkie efekty nie jest tajemnicą, ale oprócz lepszej kontroli własnego ciała nauczysz się jak rozbudzić swoją kobiecość i seksapil do granic swoich możliwości! ...i to nas bardzo cieszy!


Jak uczymy i kto prowadzi zajęcia?

 

Stawiamy na wykształcone i mądre instruktorki, które swoje kwalifikacje potwierdzają dyplomami państwowymi oraz wieloma specjalistycznymi certyfikatami i dyplomami.

 

Co ważniejsze ... przychodzisz na zajęcia, które prowadzi trenerka pełna pasji i zaangażowania. Osoba, która zwraca uwagę na to czy Tobie wychodzi i czy czasem nie trzeba by Ci pomóc, a nie podziwia siebie w lustrze nie zwracając uwagi na grupę. Nasze instruktorki to utytułowane i doswiadczone tancerki, które w metodyczny sposób przekażą Ci swoją wiedzę.

 

Krótkie układy choreograficzne uczone na wybranych przez Ciebie zajęciach dają duży komfort i poczucie bezpieczeństwa (wiesz co gdzie i kiedy masz zrobić utrwalając tym samym poznane kroki, figury, pozy i ruchy taneczne). Nie zapominamy o technice, oraz ćwiczeniach na koordynację ruchową. Z czasem nabierzesz wprawy i będziesz pewna siebie ... nie tylko na parkiecie. 


Mam ambicję na więcej! Chcę spełnić swoje marzenia! Czy to możliwe? Czy nie jest już dla mnie za późno?


Niestety prawda jest taka, że wiele osób w Polsce ma "kompleks starości" ... co gorsza mówią to osoby, które dopiero skończyły 30 lat, a nieraz 20 latkowie! Sami sobie robimy krzywdę tak mówiąc! Możemy nie być zadowoleni ze swojej sprawności fizycznej czy wyglądu bo zawsze jest coś ... i tu się pojawia seria wymówek i usprawiedliwień. Prawda jest taka, że od Ciebie samej zależy czy coś z tym zrobisz czy będziesz odkładać na wieczność! Tak samo jest z tymi, które chciałyby coś osiągnąć więcej ... może to nie będzie od razu mistrzostwo ale liczy się to czy się odważysz wejść na tą drogę i realizować swoje plany, cele i marzenia! Wszystko zależy od Ciebie!


Bardzo chętnie podejmujemy współpracę z ambitnymi i odważnymi kobietami! Jeśli właśnie taka jesteś to SUPER! Chętnie ustalimy dla Ciebie ścieżkę rozwoju, a jak będzie was więcej to utworzymy dedykowaną grupę, a nawet zespół taneczny! Pamiętaj tylko Ty możesz spełniać swoje marzenia!