Radość Doświadczenie Celowość

Royal Dance Center dla seniora


Zapraszamy Państwa na zajęcia taneczne przygotowane z myślą o młodzieży dojrzałej.

Gwarantujemy fachowość oraz spokojne tempo prowadzenia zajęć.

Nasi instruktorzy w sposób jasny wytłumaczą podstawy i zasady tańca w poszczególnych technikach i stylach tańca, pokażą jak prawidłowo wykonać poszczególne ruchy i elementy taneczne. Natomiast Państwo przyniesiecie na salę zapał, energię i entuzjazm dzięki czemu atmosfera i specyficzny mikroklimat spowoduje, że zajęcia te będą wyjątkowe pod każdym względem.

RETRO DANCE

  • Salsa 
  • Bachata
  • Tap Dance

 

W ramach zajęć Retro Dance uczymy różnych stylów tanecznych.

 

Tap Dance - Niesamowicie ekstrawagancki, elokwentny i nietuzinkowy styl, którego możesz się nauczyć i Ty. Tap Dance jako taniec sprawia dużo radości i powoduje, że w naszym ciele wytwarza się mnóstwo endorfin. U osób stepujących  poprawia się siła wewnętrznych mięśni miednicy. A dzięki systematycznym treningom Tap Dance pomaga zredukować żylaki.

 

Salsa/Bachata - Jesteś dojrzałą osobą gotową na nowe wyzwania? Pragniesz podarować swojemu ciału to czego zawsze potrzebowało? Potrzebujesz wsłuchać się w swoje emocje i duszę by na nowo odnaleźć w sobie młodość i energię? Chcesz poszerzyć horyzonty i nauczyć się tańczyć Latino? Te zajęcia są  dedykowane dla Ciebie.