Radość Doświadczenie Celowość

MODERN/JAZZ/BALET

dla dzieci


Czy Twoje dziecko marzy o świecie tańca, w którym jazz splata się z nowoczesnością, dając nieskończoną przestrzeń do wyrażenia siebie?

 

Nasze zajęcia modern jazz są idealnym miejscem do rozpoczęcia tej tanecznej przygody. Łącząc elementy tańca jazzowego z tańcem współczesnym - potoczne nazywanym modern, stwarzamy unikalne przestrzenie do eksploracji ruchu, rytmu i wyobraźni. 

 

Dzięki naszym doświadczonym pedagogom, młodzi tancerze uczą się podstawowych kroków, przejść i figur, które stają się fundamentem ich tanecznej edukacji. Elementy łączymy w proste kombinacje i schamaty. Stopniowo zwracamy coraz większą uwagę na technikę wykonania poczszególnych elementów czy układów tanecznych. Zdajemy sobie sprawę, że bez pracy nad rozwojem techniki skoków, piruetów i obrotów nasi uczniowie nie będą się czuli swobodnie w tańcu. Pracując nad techniką, uczymy dzieci nie tylko precyzji, ale także pewności siebie i odwagi na parkiecie. Nie zapominamy również o szeroko rozumianej improwizacji i interpretacji ruchowej słyszanej przez nie muzyki.  

 

Korzyści płynące z uczestnictwa w tych zajęciach są nieocenione. Dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne, uczą się dyscypliny i koncentracji. Ponadto, dzięki różnorodności technik tanecznych, mają możliwość odkrycia, który styl najbardziej im odpowiada - czy to taniec jazzowy, czy współczesny. Ale to nie tylko technika - to przede wszystkim radość, zabawa i budowanie trwałych więzi z rówieśnikami.

 

Dla tych, którzy pragną pójść krok dalej i rozwijać swoje umiejętności w profesjonalnym otoczeniu,  oczywiście serdecznie zapraszamy do naszego dziecięcego zespołu tanecznego. Zespół ten pracuje w oparciu o konkretny program edukacyjny przygotowujący do występów na scenie, oraz udziału w konkursach i turniejach tańca. Jeśli Twoje dziecko marzy o blasku reflektorów i chce stać się prawdziwym maestrem tanecznej sceny, jesteśmy tu, by pomóc mu to osiągnąć. Przyłącz się do nas i pozwól swojemu dziecku rozwinąć skrzydła w świecie tańca współczesnego i jazzowego!