Radość Doświadczenie Celowość

MODERN JAZZ

dla juniorów i młodzieży (pow. 12 lat)


Czy Twój nastolatek marzy o świecie tańca, w którym taniec jazzowy i otwartość tańca współczesnego idą w parze, tworząc jedną piękną całość?

 

Nasze zajęcia modern jazz dedykowane dla juniorów i młodzieży to przestrzeń, w której klasyczne kroki i rytm tańca jazzowego łączy się z nowoczesnością i otwartością tańca współczesnego, dając młodym tancerzom niesamowitą możliwość wyrażenia siebie w ruchu.

 

Pod okiem naszych doświadczonych pedagogów, nastolatki uczą się podstawowych kroków, technik i kombinacji, które stanowią fundament ich dalszej tanecznej edukacji. Z biegiem czasu skupiamy się na doskonaleniu techniki - od stabilizacji stawów, popranej sylwatki i postawy, poprzez naukę coraz to ciekawszych i trudniejszych skoków czy piruetów, po zaawansowane kombinacje i ewolucje w parterze - zwane potocznie floorwork.

 

Wiemy, że każdy nastolatek rozwija się w swoim tempie, dlatego dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Improwizacja i interpretacja muzyczna mają tu kluczowe znaczenie, inspirując młodych tancerzy do swobodnej ekspresji i wyrażania siebie poprzez taniec i ruch.

 

Zajęcia modern jazz przynoszą nie tylko korzyści związane z prawidłowym rozwojem mięśni, postawy, czy uelastycznieniu całego ciała. To przede wszystkim budowanie pewności siebie, kształtowanie charakteru oraz rozwijanie umiejętności społecznych poprzez nawiązywanie nowych przyjaźni. Odkrycie połączenia tańca jazzowego z tańcem współczesnym może być tym, czego Twój nastolatek szukał!

 

Dla tych, którzy pragną iść jeszcze dalej w swojej tanecznej pasji, oferujemy możliwość dołączenia do naszego młodzieżowego zespołu tanecznego. Jest to wyjątkowa okazja do pogłębienia umiejętności, a także do występów na scenie i możliwości startów w turniejach czy konkursach. Jeśli Twój nastolatek marzy o staniu w centrum uwagi, w światłach reflektorów, to z nami może te marzenia spełnić.

 

Jeśli czujesz, że Twoje dziecko jest gotowe na taneczne wyzwanie, które rozbudzi w nim prawdziwą pasję i determinację, zapraszamy do nas. Razem odkryjemy magię tańca modern jazz!

PLAN ZAJĘĆ REGULARNYCH

Zapisz swojego nastolatka już dziś!


TU WKRÓTCE ZNAJDZIESZ PLAN AKTUALNYCH ZAJĘĆ MODERN JAZZ DANCE DLA NASTOLATKÓW

POZNAJ NASZYCH PEDAGOGÓW

MODERN JAZZ