Radość Doświadczenie Celowość

MODERN JAZZ

dla juniorów i młodzieży (pow. 12 lat)


Czy Twój nastolatek marzy o świecie tańca, w którym taniec jazzowy i otwartość tańca współczesnego idą w parze, tworząc jedną piękną całość?

 

Nasze zajęcia modern jazz dedykowane dla juniorów i młodzieży to przestrzeń, w której klasyczne kroki i rytm tańca jazzowego łączy się z nowoczesnością i otwartością tańca współczesnego, dając młodym tancerzom niesamowitą możliwość wyrażenia siebie w ruchu.

 

Pod okiem naszych doświadczonych pedagogów, nastolatki uczą się podstawowych kroków, technik i kombinacji, które stanowią fundament ich dalszej tanecznej edukacji. Z biegiem czasu skupiamy się na doskonaleniu techniki - od stabilizacji stawów, popranej sylwatki i postawy, poprzez naukę coraz to ciekawszych i trudniejszych skoków czy piruetów, po zaawansowane kombinacje i ewolucje w parterze - zwane potocznie floorwork.

 

Wiemy, że każdy nastolatek rozwija się w swoim tempie, dlatego dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Improwizacja i interpretacja muzyczna mają tu kluczowe znaczenie, inspirując młodych tancerzy do swobodnej ekspresji i wyrażania siebie poprzez taniec i ruch.

 

Zajęcia modern jazz przynoszą nie tylko korzyści związane z prawidłowym rozwojem mięśni, postawy, czy uelastycznieniu całego ciała. To przede wszystkim budowanie pewności siebie, kształtowanie charakteru oraz rozwijanie umiejętności społecznych poprzez nawiązywanie nowych przyjaźni. Odkrycie połączenia tańca jazzowego z tańcem współczesnym może być tym, czego Twój nastolatek szukał!

 

Dla tych, którzy pragną iść jeszcze dalej w swojej tanecznej pasji, oferujemy możliwość dołączenia do naszego młodzieżowego zespołu tanecznego. Jest to wyjątkowa okazja do pogłębienia umiejętności, a także do występów na scenie i możliwości startów w turniejach czy konkursach. Jeśli Twój nastolatek marzy o staniu w centrum uwagi, w światłach reflektorów, to z nami może te marzenia spełnić.

 

Jeśli czujesz, że Twoje dziecko jest gotowe na taneczne wyzwanie, które rozbudzi w nim prawdziwą pasję i determinację, zapraszamy do nas. Razem odkryjemy magię tańca modern jazz!

PLAN ZAJĘĆ REGULARNYCH

Zapisz swojego nastolatka już dziś!


POZNAJ NASZYCH PEDAGOGÓW

MODERN JAZZ