Radość Doświadczenie Celowość

RUCH KREATYWNY

dla 3-4 latków


W świecie tańca, najcenniejszymi uczniami są te maleńkie postacie, które z nieśmiałymi krokami wkraczają na parkiet. Właśnie dla nich stworzyliśmy specjalne zajęcia z ruchu kreatywnego dla 3-4 latków, które łączą w sobie pasję, wiedzę i doświadczenie.

 

Nasze zajęcia prowadzone są przez wyjątkowo doświadczonych pedagogów - Tomasza Nawrockiego i Aleksandrę Cybulską.

 

Tomasz, z wieloletnim doświadczeniem w branży tanecznej, jest nie tylko utalentowanym tancerzem, ale też inspirującym nauczycielem, który potrafi przekazać swoją pasję najmłodszym. Jego indywidualne podejście do każdego ucznia, umiejętność wyciągnięcia z nich tego co najlepsze, sprawiają, że dzieci wracają z zajęć pełne entuzjazmu i radości.

 

Z kolei Aleksandra, znana z niezwykłego podejścia do pedagogiki tanecznej, wnosi do zajęć świeżość i kreatywność. Jej umiejętności w zakresie tworzenia kreatywnego ruchu pozwala dzieciom odkrywać nowe możliwości własnego ciała oraz rozwijać wyobraźnię.

 

Nasze zajęcia opierają się na metodach i programie Toni Noblett z Broad Way Dance Center w Nowym Yorku/USA, która przez lata zgromadziła ogromne doświadczenie w edukacji tanecznej. Zajęcia te są nie tylko praktyczne, ale również pełne szczerości i innowacji.

 

Skupiamy się na twórczym ruchu, jako podstawowym elemencie edukacji tanecznej dla początkujących. Dzięki różnorodnym grom i ćwiczeniom, nasze maluchy są przygotowywane do przyszłorocznych lekcji tańca, takich jak tap, balet, jazz czy hip-hop. Ale co najważniejsze, dajemy im przestrzeń, aby mogły pozostać dziećmi, cieszyć się ruchem i odkrywać radość tańca w swoim własnym tempie.

 

Gorąco zachęcamy do uzupełnienia tych zajęć dodatkową aktywnością w postaci zajęć baby balet oraz gimnastyki dla najmłodszych.

PLAN ZAJĘĆ REGULARNYCH

Zapisz swoje dziecko już dziś!


ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA

relacja z zajęć otwartych dla dzieci z przedszkola publicznego nr 14


Materiał Archiwalny - zapraszamy do subskrybowania naszego kanału YouTube.com/Royal Dance Center

POZNAJ NASZYCH PEDAGOGÓW

RUCHU KREATYWNEGO