Radość Doświadczenie Celowość

SALSA & BACHATA SOLO

dla juniorów (11-13 lat)


Czy Twój nastolatek jest gotowy, by poddać się magii gorących karaibskich rytmów Salsy i Bachaty?

 

Czy chce odkryć tajemnice tańców, które przyciągają swoją energią, pasją i rytmem?

 

Jeśli tak, to nasze zajęcia Salsa & Bachata Solo są idealnym miejscem na rozpoczęcie tej tanecznej przygody.

 

Zaczynamy od podstaw, wprowadzając młodych tancerzy w świat charakterystycznych kroków i rytmów obu tych tańców. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom, Twój nastolatek szybko przyswoi niezbędne podstawy i zasady, które staną się fundamentem jego tanecznej edukacji w tym zakresie.

 

Na zajęciach skupiamy się nie tylko na technice czy izolowanej pracy ciała, ale również interpretacji muzycznej, a także ekspresji - jakże ważnych elementach tańców karaibskich.

 

Nasze zajęcia to nie tylko nauka kroków i kombinacji. To także okazja do zrozumienia kultury i historii Salsy i Bachaty, tańców, które czerpią inspiracje z różnych kultur Ameryki Łacińskiej.

 

Dajemy młodym tancerzom możliwość wyrażenia siebie, poznawania nowych przyjaciół i odkrywania radości płynącej z tańca w rytmie gorących, latynoskich bitów.

 

Co więcej, Salsa & Bachata Solo to doskonały sposób na rozwijanie pewności siebie, koordynacji ruchowej i rytmiki. Tańcząc, Twój nastolatek uczy się dyscypliny, koncentracji i współpracy w grupie, jednocześnie bawiąc się i czerpiąc z tego ogromną radość.

 

A dla tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom i stanąć w świetle reflektorów, serdecznie zapraszamy do naszego młodzieżowego zespołu tanecznego "Salsa Loca". Gdzie pod okiem prekursora salsy i bachaty na opolszczyśnie Pana Tomasza Nawrockiego, nasi młodzi adepci będą mieć szansę doskonalić się i święcić triumfy na tanecznych parkietach.

 

Jeśli widzisz w swoim nastolatku chęć do tańca w karibskich latynoamerykańskich rytmach, to gorąco zapraszamy na nasze zajęcia Salsy & Bachaty Solo. Odkryjcie razem z nami pasję i radość płynącą z tańca!

POZNAJ NASZYCH PEDAGOGÓW

SALSY & BACHATY SOLO