Radość Doświadczenie Celowość

SOCIAL DANCE

dla młodzieży i dorosłych


Poszukujesz idealnego miejsca, gdzie taniec stanie się Twoją pasją, a każdy krok będzie niósł za sobą niezwykłe emocje? Zajęcia Social Dance to odpowiedź na Twoje marzenia! Rytmy salsy, bachaty, a może rock'n'rolla?! 

 

Rozumiemy Twoje obawy i pytania. "Czy dam radę?", "Czy to naprawdę dla mnie?", "Co jeśli mam dwie lewe nogi?". U nas nie ma miejsca na takie wątpliwości. Bez względu na to, czy jesteś początkujący czy zaawansowany, nasze lekcje są skrojone na miarę Twoich potrzeb.

 

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem poprowadzą Cię przez każdy etap nauki, dbając o to, byś czuł się pewnie i swobodnie na parkiecie. Naszą misją jest byś umiał prowadzić / umiała podążać za prowadzeniem. Żebyście razem tworzyli swój własny taniec bez względu na styl.

 

Taniec to nie tylko ruch, to przede wszystkim emocje. W naszej szkole panuje atmosfera, która sprzyja nawiązywaniu relacji, budowaniu zaufania i wspólnemu przeżywaniu tanecznych chwil. To miejsce, gdzie poczujesz się jak w domu, otoczony wsparciem i pozytywną energią.

 

Zajęcia SOCIAL DANCE to zajęcia na których nauczymy cię tańczyć. To także wspaniała forma nauki dla narzeczonych, którzy marzą o niezapomnianym pierwszym tańcu? Nasze zajęcia to doskonały wybór dla przyszłych małżonków! Opanowanie podstaw tańca użytkowego ułatwi stworzenie wyjątkowej choreografii na ten wyjątkowy dzień. A wspólnie spędzone chwile na nauce tańca tylko umocnią Waszą więź.

 

Nie czekaj - zacznij tańczyć już dziś!

 

Nieważne, skąd pochodzisz, jakie masz doświadczenie czy ile masz lat. Taniec nie zna granic. Nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto pragnie poczuć magię tańca. Dołącz do nas i pozwól, by rytmy świata wypełniły Twoje serce!

PLAN ZAJĘĆ REGULARNYCH

Zapisz się już dziś!


ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA


POZNAJ NASZYCH PEDAGOGÓW

SOCIAL DANCE